תלבושת אחידה - מה דעתכם ? - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תלבושת אחידה - מה דעתכם ?

.AloN

Recommended Posts

• תגובות 114
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

צריך למרוד בהם, זה הרי עכשיו כמו במורדים לא?

אני מורד במערכת המחורבנת הזאת כבר שנה שלמה. לא תאמין על כמה דברים העיפו אותי.. בוא נגיד שבנדנה של ראסטאפרים עם 4 עלי קאנביס גרמו להרחקתי כמה ימים לפני סוף השנה.

גם אני

יש לי תלבושת אחידה, חולצה עם גולגולת

לי אין שום תלבושת אחידה, כל מה שיש עליו משהו נגד המערכת ונגד הנורמות המוכרות למורים, welcome.

אני לובש כל מה שבא לי וכל מה שאני מרגיש לנכון ללבוש באותו יום, משהו שיתן רמז קל באיזה מצב רוח אני היום.

בסה"כ, אי אפשר להגיד שהבגדים לא עוזרים לגלות מה קורה עם הבנאדם היום, לפחות קצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מורד במערכת המחורבנת הזאת כבר שנה שלמה. לא תאמין על כמה דברים העיפו אותי.. בוא נגיד שבנדנה של ראסטאפרים עם 4 עלי קאנביס גרמו להרחקתי כמה ימים לפני סוף השנה.

טימטום :-\, זאת רק בנדנה! נו ואם זאת הייתה חולצה עם ציור של עלי קאנביס, אז גם היו מרחיקים אותך?

כי אצלנו למשל יש הרבה כאלה חולצות :P

אני לובש כל מה שבא לי וכל מה שאני מרגיש לנכון ללבוש באותו יום, משהו שיתן רמז קל באיזה מצב רוח אני היום.

בסה"כ, אי אפשר להגיד שהבגדים לא עוזרים לגלות מה קורה עם הבנאדם היום, לפחות קצת.

חחח היה לנו קטע עם המנהל של הבית ספר על זה.

בקיצור הוא החליף איזה מורה אצלנו בשיעור, וזה היה הבעה וזה היה איזה קטע קריאה על צבעים או משהו כזה.

אז הוא התחיל להתפלצף על כל הקטע של הצבעים ועל הבעת רגשות וכמה זה חשוב וכל זה ועל זה שמתלבשים לפי מצב רוח והביא כמה דוגמאות מהכיתה על איך שתלמידים התלבשו.

ואז בסוף השיעור אנחנו שואלים אותו אז למה יש תלבושת אחדיה בשנה הבאה, חחח הוא השתתק מיד 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה ששמעתי אצלנו עשו את החולצות ענקיות (!) ככה כדי שלא ישימו אותן מתחת, זה בטח יראה כמו החולצות שלפעמים מביאים באיזה פעלויות או כל מיני דברם כאלה שהם עד הברכיים.

אצלנו גם בכלל עשו שאסור ללכת עם מכנסיים קצרים :cwm24:

גם אצלנו

אם על STINGER עולה לארג' זה באמת ענק

סמול גדול עלי!!!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין טעם בתלבושת אחידה, זאת ממש לא דרך לשלוט על הנוער...לא צריך לשלוט על אף אחד...כי אף אחד לא יוצא משליטה.

צריכת סמים מבחינתי זאת לא יציאה משליטה, רק דברים כמו פשע וכוליי :)

אינדיבידואליזם זה שלנו ואף אחד לא יכול לקחת את זה מאיתנו אני נגד וגם מבחינתי צריכת סמים היא לא פשע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלנו מתכננים לעשות בהמשך השנה "תלבושת אחידה אופנתית". ע"פ מידע מחבר זה יהיה או חולצה צמודה, או חולצה רגילה או חולצה עם צווארון כמו של המורדים, מידע על אם יהיו פסים או דברים בסגנון עליהם אין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אינדיבידואליזם זה שלנו ואף אחד לא יכול לקחת את זה מאיתנו אני נגד וגם מבחינתי צריכת סמים היא לא פשע

פשע יקירי הצעירים אינו מוגדר לפי דעתכם או דעתי או ...

לצערינו פשע מוגדר (במדינה מתקדמת) על פי חוקים.

לכן אל תאמרו מבחינתי צריכה היא לא פשע כי לא אתם מגדירים אותו - אתם יכולים לומר שמבחינתכם זה סבבה, שמבחינתכם זה לא צריך להיות פשע - וכו'

ובהמשך למה שאמרתם - אולי בבחירות הבאות (שכבר תוכלו לבחור (אני מקווה)) תצביעו עלה ירוק - ואז זה לא יהיה פשע ... (לפחות צריכת חלק מהם 8) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...