ביטורנט איטי, 013 מגבילה? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביטורנט איטי, 013 מגבילה?

naor-007

Recommended Posts

יש לי 5 מגה, עד לפני כמה חודשים הקבצים בביטורנט

היו יורדים לי על 300+. ועכשיו המקסימום מהירות זה 160.

בדקתי מיליון טורנטים, ניסתי להוריד בכל שעות היממה,

אבל לא משנה מה ניסיתי זה תמיד ירד על 160 מקסימום.

מה שמוזר זה שאני יכול להגיע ל-600 ק"ב אם אני מוריד מס' קבצים

בו זמנית, כלומר המהירות של כל הקבצים בביטורנט כן מגיעים אצלי ל600,

אבל אני רוצה שקובץ יחיד יגיע ל600.

הפורטים אצלי פתוחים.

מה אפשר לעשות??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה חדש........?

גם בבזק בינלאומי זה ככה.

בכלל, במשך היום אני בודק בעזרת היוטורנט אם הפורט פתוח, אני מנסה כל פורט אפשרי - ובבדיקה נמצא שהפורטים חסומים.

אבל משעה 12 בלילה - איזה פלא.. הפורטים נפתחים והמהירות הופכת להיות סבירה, בערך 200-300, ואני בחבילה של 5 מגה.

אבל עכשיו למשל, אני לא עובר את ה-7-10 KB, ותאמינו לי שניסיתי המון טורנטים, עם 3000-4000 סידרים, יש פה חסימה שיטתית זה הופך להיות מן קרטל של כל החברות כדי שלא יהיה אפשר לעבור ביניהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעולם אידיאלי הספק לא יגביל כלום ויחזיק קווים רחבים במיוחב.

במציאות של היום הדבר הכי טוב שאפשר לצפות זה גישה נכונה של הספק לבעיה באופן כזה שההגבלות ישתנו עם השעות ויאפשרו לאותם אנשים שמורידים להגיע למהירויות גבוהות לפחות בחלק מהזמן.

זה ידוע שחלק מספקי האינטרנט לא שותפים לגישה הזאת ומגבילים באופן קבוע באותה המידה.

אין לי נסיון עם 013 אבל אם זה המצב אצלם אז תעבור ספק ונסה אחד אחר לתקופה של חודש ללא התחייבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי קורה אותו דבר (אני בנטוויז'ין 013..).. עד לפני שבוע הודתי ב 500 (יש לי 4 מגה ביט) ועכשיו אני לא עובר 155...

ד"א, אותו דב רגם במקרה שאפשר להריד במהירות המקס' כמה טורנטים אבל אי אפשר לעבור 155 בבודד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מעניין, כי זה נראה, לפחות מהמקרה שלי, שנטביזיון לא משחקים יותר מדי עם ההורדותה בטורנט והאימיול, כשזה נוגע לחבילות של 2.5 מגה ונמוך יותר.

בכל מקרה, בטורנט ישנו דבר מוזר שהורדת "טריות" עם הרבה מקורות יורדות תמיד על מהירות שיא מIP שנראה מישראל ושל נטביזיון(מהישנים שהם היו נותנים פעם לDIAL UP) והוא תמיד מעלה אליה במהירויות שיא, אפילו של 250.

212.235.15.36 - זה האי פי, אני לא מצליח לעשות TRACERT...

יכול להיות שהזכרון שלי מטעה אותי ומדובר בIP אחר ממה שכתבתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זה הבעיה שלי... ואני לא מבין.. יש לי 8 מגה וגם לי זה ככה אני אמור להוריד על מגה בית לשניה וזה לא עובר איזה ה200 קילו בית אבל כמה קבצים ביחד כן . זה הגבלה של החברה ? ואני מליון פעמים מתקשר אליהם והם אומריםם לי לעשות תהמחשת מהירות הזאת וזה תמיד טוב והטורנטים תמיד גרועים .. פעם הורדתי על 1מגה טורנטים בחודשיים האחרונים זה התחיל להיות ככה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה על תשתית של הכלבים?

יכול להיות שיש להם עומס על המערכת, וזה לא בהכרח קשור לספק האינטרנט.

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=396241.0

אתה בדקת לראות שהפורטים אכן חסומים בשעות מסויימות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בתשתית בזק... וכמו שאמרתי זה התחיל שבוע שעבר בערך??? עוד מישהו עם מקרה כזה?

גם אני התלוננתי על כך:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=395311.0

אני עם תשתית בזק.

אני חושב שזה התחיל בערך באיזור של ההתרסקות ה"כללית" של האינטרנט - למרות שנראה לי שהכתבה בYNET ניסתה לדאוג להאשים את כל הספקיות, כדי שלא ידעו שמדובר בבעיה בנטביזיון בעיקר(גם YNET וגם נטביזיון נמצאים בבעלות של די.בי.איי אחזקות של נוחי דנקנר) - אבל צריך לקחת את הדברים האלה בערבון מוגבל רב, ולדעתי בYNET צריך להיות גילוי נאות לגבי הקשר שלהם לכבלים, לנטביזיון ולשופר סל - כאשר הם מפרסמים כתבות מהעניין הזה, כי ה"אוביקטיביות" שלהם נראית לפעמים מוטה לטובת החברות האלה.

בכל מקרה, הנה כתבה על בעיות כלליות בנטביזיון שהתפרסמה בהארץ: http://it.themarker.com/tmit/article/4082

קצת ישן אבל יכול להועיל.

נקודתית לגבי נטביזיון: אני למדתי שלא כל הIPים הם חסומים. לפעמים מקבלים IPים שהם של "ברק", לקוחות ADSL מקבלים לפעמים IP כאילו של CBL(כלבים) וכיוב'.

לכן, אם יש ראוטר צריך לנתק ולחבר אותו כמה פעמים עד שקמקבלים IP נורמאלי, ואני שמתי לב שיש טווחים מסויימים של IP אצל נטביזיון שהם יותר טובים וכאלה שהם פחות טובים. לדוגמא: טורנט לא זז בכלל, אני סוגר ופותח לא עוזר. אני מנתק את הראוטר, סוגר את הטורנט, פותח מחדש והכל פתאום מוריד על טיל.

במקרים כאלה צריך להתפלל שהחיבור לא יפול או שתהיה הפסקת חשמל.

צריך גם לנסות לשים לב לבנות DB של הIPים הטובים יותר והפחות.

כך למשל, הפורטים של הTCP והUDP באימיול אצלי - ששניהם פתוחים בראוטר - לפעמים שניהם חוסמים, עם רב הIPים רק הTCP פתוח, ולפעמים שניהם - צריך לנסות להחליף IP.

כמו כן, קרה לי שאחרי תקופה מסויימת שאני מוריד הרבה, לא משנה איזה IP אני מקבל, וגם אחרי הרבה מאוד ניסיונות הפורטים עדיין חסומים. הפתרון: מחליפים את הפורטים בהגרות של הטורנט והאימיול, וכך גם פותחים את הפורטים בהתאם על הROUTER ומשנים - זה בד"כ מחזיק איזה חודש חודשיים שעד שהם חוסמים ליוזר ככל הנראה את הפורטים.

זה הפתרון הזמני שאפשר לעשות.

ובכל מקרה, אני חושב שאם מצליחים להוריד במספר טורנטים במקביל במהירות השיא זה צריך להיות בסיידר, כי נראה לי יותר קשה להוכיח שהספק משמבש.

אם כבר מעניינית השאלה: למה יש קבצים עם 900 סורסים באימיול שלא זזים בכלל, וכאלה שקשורים לישראל, וסביר להניח רק לישראלים יש אותם, כשהם רק לאיזה 20 סורסים יורדים במהירות שיא - זה שיבוש תעבורה לחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מודע לזה שזה לא ממש פיתרון?? שלא לדבר על בר ביצוע למי שיש עוד התחייבות.. יש למישהו פיתרון אמיתי לתקלה?

לא ממש פיתרון ?? זה 100% פיתרון. במקום לשלם לנטויז'ן אני משלם למישהו אחר ומקבל מוצר הרבה יותר טוב.

בנוגע ההתחייבות כדאי שתדע שזו התחייבות הדדית. אתה משלם ונטויז'ן נותנים לך .

דבר עם התמיכה הטכנית, שלח להם פקס עם פירוט הבעיה, כתוב שבמידה והבעיה לא נפתרת זכותך להתנתק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש פיתרון ?? זה 100% פיתרון. במקום לשלם לנטויז'ן אני משלם למישהו אחר ומקבל מוצר הרבה יותר טוב.

בנוגע ההתחייבות כדאי שתדע שזו התחייבות הדדית. אתה משלם ונטויז'ן נותנים לך .

דבר עם התמיכה הטכנית, שלח להם פקס עם פירוט הבעיה, כתוב שבמידה והבעיה לא נפתרת זכותך להתנתק.

זה לא בדיוק נכון שהם לא מספקים לי , מהסיבה הפשוטה שיש , וקבצים אחרים שהם לא ביטורנט כן מורידים במהירות גבוהה, מה גם שבבדיקה זה מוריד על MAX...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...