תשתית של HOT ו ESET SS בעיה +פיתרון - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תשתית של HOT ו ESET SS בעיה +פיתרון

Internal

Recommended Posts

רציתי לשתף אותכם בבעיה הזויה שהיתה אצל חברי הטוב שפשוט רצה לעבור לתשתית של הוט

אז הטכנאי בא אליו שם לו את המודם ניסה להתחבר לא עבד . אחרי כמה בדיקות הטכנאי הגיעה למסקנה שהמחשב דפוק והכרטיס לא תקין והלך.

הוא התקשר לתמיכה אולי הם יכולם לעזור אחרי שעה איתם בטלפון והעבירו אותו ל טכנאי "בכיר" נאמר לו הכרטיס דפוק.

באתי אליו עם המחשב שלי ושוב משו לא עובד. הפעם אני התקשרתי ודיברתי עם תומכת מאוד חמודה שבאמת מבינה משהו.

ונמצא שהמחשב חוסם תקשורת ב פורט 1701 שהחייגן צורך כדי לצאת להתקשרות אליהם (לא ידוע למה) לפחות הבעיה נימצאה והיא נתנה לנו שרת חילופי(שאף אחד אחר לא חשב לנסות , מאוד חכמים) וואלה פתאום זה התחיל לעבוד. לאחר כמה דקות נוספות חשבנו למה גם אצלי זה לא עבד ואז הגענו למסקנה הפיירוואל ניסית לכבות והכל התחיל לעבוד שני החייגנים.

אז רציתי להזהיר אותכם מי ראש אם יש לכם ESET SS תהיו מוכנים לזה מי ראש שרת חילופי או לפתוח את הפורט ידני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור ל ESET ספציפית

וזה לא נדיר, אני מתפלא שהתומכים לא עלו על זה יותר מוקדם

בתקופה (הרחוקה רחוקה, רעה רעה, שאני כ"כ שמח שמאחורי) שהייתי תומך בספקית אינטרנט

הייתי נתקל יום יום באנשים שלא יכלו להתחבר בגלל שפירוול חסם להם פורט לחיבור VPN

חייגנים בכבלים עובדים בצורת VPN

פורט 1701 ל בפרוטוקול L2TP המועדף על ספקיות.

ופורט 1723 ל בפרוטוקול PPTP.

אם אחד מהם חסום במחשב שלך, לא תוכל להתחבר מן הסתם בפרוטוקול הזה לשרת היעד שתומך בו.

תקבל שגיאה 769/678 (ב , לא יודע אם מספרי השגיאות נשארו זהים גם בויסטה)

היו לי עשרות שיחות כאלה ביום, לחלקם נחסם הפורט בגלל פירוול סורר, לאחרים בגלל spyware שדפק את ה tcp/ip וחייב איפוס.

בקיצור, זו אחת התקלות הנפוצות ביותר וכל תומך וותיק היה מצליח לדבג אותה ב-2 דקות של שיחה (במידה והלקוח זורם)

במאמר מוסגר - חבל שתמיכה טכנית זה מקצוע שהתחלופה בו כ"כ גבוהה ומהירה (בגלל תנאי השכר והיחס למקצוע הזה בתעשיה)

אחרת התומכים של היום היו באמת קצת יותר מקצועיים.

אגב, גם הטכנאי של אמור להכיר את זה מנסיון העבר ולדעת לדבג את זה בזמן קצר, אולי זה היה טכנאי צעיר וחסר נסיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת אני אישית לא ידעתי את כל מה שכתבת פה. פעם ראשונה שבכלל ראיתי חיבור חחח תמיד עם ADSL אז לא ידעתי מה הולך שם אפשר ללמוד הרבה לקחים ולקחת הלה, ושזה יכול להיות מושפע מי עוד פירוואלים.

שאלה לגביי ADSL גם זה מתחבר על פורט מסוים או שזה עובד שונה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...