תגידו יש תחליף ל winamp ? - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תגידו יש תחליף ל winamp ?

Vaz

Recommended Posts

גם אני חיפשתי תוכנה יותר טובה מ winamp....

אבל כמו שאמרו אין לה תחליף

foobar לא רעה...אבל גם לא נוחה במיוחד

צריך לשבת איזה 1000 שעות כדי לכוון את ההגדות שלה...

ובשביל לשים סקין מסכן צריך להוריד איזה 10000 קבצים

ושוב לשנות איזה 4000 הגדרות.

הכל כל כך מסובך...מה כבר בישקתי להחליף סקין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

vlc זה בשביל ...אפילו אפשר לזרוק עליה תרגום בכח

הפובאר הזו גדולה מידי תופסת הרבה מקום במסך , אין על הווינאמפ עם הסקין הקלאסי הישן וזהו

מדיה פלייר זה כלבת אל תתקרבו לזה חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה את AIMP , תוכנה קלילה שמאוד דומה בממשק לWINAMP , אלא שהיא משתמשה במנוע BASS כדי להשמיע מוסיקה.

לדעתי הסאונד יוצא טוב יותר.

כמו כן יש לתוכנה תאימות כמעט לכל הפלאגים של WINAMP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העולם מתחלק ל-2, אלה שמשתמשים במדיה פלייר וכל מיני תוכנות ניגון מדיה מוזרות, וטוענים בתוקף שתוכנות כבדות ו"משוכללות" אעלק זה הכי טוב.

ואלה שיודעים את האמת - שאין נגן טוב יותר מ-WinAMP וגם לא יהיה.

הוציא לי את המילים מהפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגמרי נכון.

אין על WINAMP, אבל רק למוזיקה.

לVIDEO אני מעדיף תוכנות אחרות.

ואני חשבתי שאני המוזר היחידי שמסיר את התמיכה של WINAMP בקבצי VIDEO בהתקנה שלו :cool2:

והסיבה האמיתי שאני לפחות נשאר עם הWINAMP ואוהב אותו..זה הפשטות ... אני שונא תוכנות שמתיימרות לעשות המוןן ועושות באמת המוןן אבל בצורה גרועה.

בWINAMP יש אולי פחות פונקציות מתוכנות אחרות ,אבל באלו שיש הוא עושה לטעמי עבודה הכי טובה מכל השאר .

מה גם שכל תכונה שלא באה מובנת עם WINAMP אפשר למצוא איזה פלאגין שיכפר על החיסרון שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה שWINAMP היא מוצלחת זה משני סיבות.

1: המתכנתים של WINAMP לדעתי מעולים ועשו עבודה טובה כבר בגרסאות הראשונות.

אין דבר יותר חזק מתכנון חכם ויעיל של תוכנה ע"י אנשים עם ראש טוב.

2: התוכנה הזאת וותיקה מאוד וכל כך הרבה עניינים קיבלו התייחסות ופתרונות עם השנים, ורואים את ההבדל מול תוכנות צעירות יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש באותו סקין כבר שנים, ובמילא בקושי רואה אותו כי ב-99% מהזמן הווינאמפ שלי נמצא במצבו הטבעי ביותר - שני פסים (תוכנה+PL) צמודים לקצה המסך העליון מימין, טיפה שמאלה כדי לא להסתיר את כפתורי השליטה בחלונות (סגירה/מזעור וכו').

נגן בחתימה נמוכה - זה בדיוק מה שאני מחפש ובדיוק מה שווינאמפ יודע לתת לי. נגן שיכול מבחינתי להיות פתוח (גם בלי לנגן כלום) 24/7 בלי שאני בכלל ארגיש בו, אבל ברגע שאני רוצה אותו - הוא תמיד שם בהישג יד מיידי ונוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש תוכנה מאוד חמודה ורוסית שנקראת AIMP.ממשק כמו וינאמפ כמעט בכל מובן,חוץ מזה שיש מקשי שליטה נחמדים והיא ממוזערת כמו בבילון,או שליטה בסאונד של המחשב.

גם יש בה דבר חמוד ביותר,אפשר לקבוע שהיא תסגור את המחשב/תעשה ריסטארט וכו' אחרי X שירים,או שעות.

ואני היחידי שמשתמש ב-BSplayer בשביל סרטים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

bsplayer לסרטים

WINAMP לשירים

FOOBAR פשוט מסובכת מדיי , למה אני צריך לקרוא מלא תרשימים רק כדי לשמוע מוזיקה? קצת לא בא בחשבון

WMP חרא של תוכנה לשירים , לסרטים גם לא משו , רק לסרטונים מדי פעם

MV2PLAYER כבר לא נתמכת , אין לה עתיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...