DELL 2209WA - מי הזמין, איפה, והאם קיבל כבר? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DELL 2209WA - מי הזמין, איפה, והאם קיבל כבר?

דנדן

Recommended Posts

מה קורה חבר'ה?

מעניין אותי אחרי מה שקרה עם NEXTOP ופנדה, מי הזמין באמת.

ושלא לדבר על זה שהמסך נעלם מהאתר של NEXTOP, ופנדה מצהירה שהיא קיבלה 27 הזמנות עד כה.

אני הזמנתי מפנדה, עדיין לא קיבלתי

מה איתכם?

(כמובן שאני אעדכן ברגע שהמצב ישתנה :))

כמובן שמדובר על המסך הזה פנדה 2209WA

נקסטופ 2209WA

יתרונות המסך:

לא TN

ויחסית זול :)

פירוט של היתרונות יש בדיון ה"רישמי"

הסיבה שפתחתי, היא לראות האם החבר'ה שהזמינו מNEXTOP באמת יקבלו, והאם הם יקבלו לפני החבר'ה של פנדה.

(שזו אחת הסיבות שהם בחרו לשלם יותר...)

ומנהלים, למרות מה שכתוב באתר של פנדה, פתחתי את זה היום, כי אחד הקונים מNEXTOP חשב שהם אמורים לקבל את זה בתחילת השבוע הזה.

עדכון:

נכנסתי לאתר לראות אם יש מידע חדש בנוגע למסכים

מתברר שכבר קנו את כל ההזמנה הראשונה, 30 מסכים, ונפתחה הזמנה חדשה של עוד 20, שכבר משם לפחות אחד רכש :)

נו כבר, שיגיעו!!! אני רוצה לקחת :)

עדכון נוסף:

המסכים של פנדה כבר בארץ!!!

חלקם הגיעו לסניפים.

מי שהזמין כן במשלוח, יצטרך לחכות מעט, כי המסכים יגיעו למחסן הראשי ומשם ישלחו לכולם.

עדכון נוסף שעכשיו ראיתי:

משלוח שני כבר הגיע לארץ

ונמכרו בו כבר 10 + ה30 הקודמים. אדיר.

לעומת פנדה, NEXTOP מציעה את המסך ב1550, אבל ביבוא עצמי שלהם, ובלי צפי הגעה.

אז שיקול מחיר/הגעה (במידה ויגיע) לבחירתכם :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 129
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הזמנתי מפנדה(בעיקר משיקול של אחריות ומיקום נוח של הסניף שלהם לאיסוף עצמי, גם עוזר שהמחיר היה נמוך יותר מהאופציה השניה)

המשלוח אמור להגיע ב26.2 שיוצא יום חמישי, כך שאני צופה לקבל את המסך שבוע לאחר מכן!

משום מה את האשראי הם כבר חייבו... נבדוק את זה.

יום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון סודי ומשמח לכולם!!!! :lol:

(ולחלק לא)

המסכים של פנדה כבר בארץ!!!

מחר חלקם יגיעו לסניפים, אז לקראת הערב, מי שהזמין לא במשלוח יכול לקחת.

מי שהזמין כן במשלוח, יצטרך לחכות מעט, כי המסכים יגיעו למחסן הראשי ומשם ישלחו לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שצריך זה לשחק טיפה עם הבהירות בשביל להוציא מה-2209WA את המיטב, הוא מכויל בצורה פנטסטית מהמפעל. (קראתי 2 ביקורות שאומרות את זה, אני עכשיו מחפש לינקים)

בכל אופן, יש לי על המחשב פרופיל ל-2209WA שהורדתי לא מזמן, נעשה עם הגרסא הכי מתקדמת של מכשיר ה-Spider. הפרופיל ייעודי לגיימינג וסרטים שמשלבים הרבה שחור, אני כבר מעלה לשרת.

עריכה: העלתי, הלינק הוא http://rapidshare.com/files/199490899/2209WAf_black_point-absolute__2009-01-30_18-05__1.rar.html

מכיוון שרק 10 אנשים יכולים להוריד את הקובץ, אני מבקש מאנשים שאין להם את המסך ולא מתכננים לרכוש אותו לא להוריד את הקובץ.

נ.ב. אורלי מפנדה הודיעה לי שמי שהזמין את המסך עם שליח אמור לקבל אותו היום או מחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...