בעיה מסך כחול באת הרצת מישחק far cry 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה מסך כחול באת הרצת מישחק far cry 2

noam1979

Recommended Posts

שלום לכל חברי הפורום בזמן שאני משחק את המשחק 2 +gta4 +crysis warhead המחשב פשוט יוצא לי מהמישחקים

הנמחשב חדש מאוד (בין שבוע וחצי) לאחר כמה פעמים של יציאה ללא התראה היום הופיע לי מסך כחול

פתחתי את הקובץ וקיבלתי שכתוב שם "ככול הניראה ניגרם ביגלל (senfilt.sys (senfilt+4c76d " עם מישהוא יכול לעזור לי (מישהוא שמבין)

מה הבעיה אני ישמח מאוד כי אני לא הבנתי

בתודה מראש לכולם ושבת שלום:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה כהתקנה לא מוצלחת של דרייבר

תסיר את הדריבר של כרטיס המסך מהמחשב, תוריד את הדרייבר העדכני מאתר היצרן ותתקין מחדש

איזה כרטיס מסך יש לך?

לדוגמא בכרטיס ה-ATI שלי של חברת ההמלצה בפורומים שדנו בכרטיס הזה היתה לא להשתמש בדרייברים אשר מסופקים על ידי יצרן הכרטיס אלה בדרייבר המקורי של ATI - המלצה שהתברררה כנכונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרטיס המסך שלי הוא gtx 280 1g התקנתי את הדיסק ואחר כך התקנתי את הגירסה העדקנית ביותר מהאינטרנט(בלי להוריד את הדריבר הקודם)

אתה בטוח שזה הדריברים של הכרטיס מסך?

ותודה על העזרה:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נועם

כמו שאתה מכיר מחשבים - לא מעט וודו יש בנושא ה-דריברים של רכיבי מחשב -במקרה הספציפי שלך זה נראה כך מנסיוני המועט ומקריאה של חומר באינטרנט

אם הורדת את הדריבר העדכני מהאתר של NVIDIA

http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us

אזי הכתובת הבאה שלך הינה חנות המחשבים

נחום

[br]פורסם בתאריך: 30.01.2009 בשעה 23:37:04

בדקתי באינטרנט

http://www.file.net/process/senfilt.sys.html

נראה כי הבעיה שלך אינה הדרייבר של כרטיס המסך - אלה של כרטיס הקול שלך

האם הוא של חברת creative או Sensaura ?

החיפוש המלא ב-google

http://www.google.com/search?q=senfilt.sys&rls=com.microsoft:en-us:IE-SearchBox&ie=UTF-8&oe=UTF-8&sourceid=ie7&rlz=1I7SPDA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי מה בכוונה שלך ב"לא מעט וודו" בכל מיקרא חשוב לציין שליפני כרטיס המסך הנ"ל היה לי his 4870 1g וגם הו עשה לי בעיות הלכתי לחנות והם אמרו לי שהכרטיס הנ"ל יש איתו בעיות וביגלל זה החליפו לי בלי תוספת תשלום לכרטיס המיפלצתי הזה אני מבין במחשבים לא רע ביכלל השאלה עם היתי צריך להורי את הדרייברים הראשונים שהיתקנתי מהדיסק ליפני שהתקנתי את הדרייברים מהעטר (כי היתקנתי אותם על הדרייברים הקיימים)

ושוב פעם תודה על העזרה [br]פורסם בתאריך: 30.01.2009 בשעה 23:44:10

לא הרמקולים והסאב תוצרת eacan דגם a600x
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברתה מ-4870 ל280 - סחתיין - אני מריץ את ה-4870 1G של כשלושה שבועות ומרוצה עד מעבר לגג (אישתי הרבה פחות)

כוונתי היתה לכרטיס הקול שלך - תבדוק את הדריברים שלו - נראה לי שזה הכיוון - ויתכן שאם הבעיה חוזרת לאחר עדכון הדרייברים של כרטיס הקול ובשני כרטיסי המסף השונים שינה בעיה אזי תדרש להחליף את כרטיס הקול שלך ואם הוא On board אזי את ה-main board שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדיין חושב שgtx 280 חזק יותר מ4870 :) בכל אופן הכרטיס שלי הוא On board והלוח שלי הוא p5q-e איך אני מוצא את הדריבר של הכרטיס כל

הוא אמור ליהיות עם הקובץ של הלוח אם וזה מגיע בקובץ אחד ניראה לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

right click על my computer - manage

לך ל-device manager

חפש ב-sound , video and game controler את שם הכרטיס שלך ותנסה לחפש את הדריבר

עם לא מסתדר - תנסה לחפש לפי שם הלוח שלך

עם לא מסתדר - תוריד את תוכנת everest ואו syssoftware sandra שם תחפש את שם כרטיס הקול שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...