בעיה ב- Motherboard - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה ב- Motherboard

Elrond

Recommended Posts

מזל טוב לגיל על מספר ההודעות, אבל אם אפשר רגע לחזור למקרה שלנו, יש סיכוי שזה באמת משהו בכרטיס מסך, יש לי Gforce 2 MX-200 של מילקי סטאר, לפי מה שהבנתי הם פשטו את הרגל ואולי זאת היתה הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מזל טוב לגיל על מספר ההודעות, אבל אם אפשר רגע לחזור למקרה שלנו, יש סיכוי שזה באמת משהו בכרטיס מסך, יש לי Gforce 2 MX-200 של מילקי סטאר, לפי מה שהבנתי הם פשטו את הרגל ואולי זאת היתה הבעיה?

קודם כל תודה ! :D

מהניסוח שלך אפשר להבין שבגלל שמילקי סטאר (מי אלה לכל השדים ?) פשטו רגל אז יש לך בעיות..

בכל מקרה, אני לא יכול לנחש את זה אבל אם אתה רוצה לעשות TROUBLE SHOOTING יעיל אתה חייב לנסות ולהלוות ממישהו כרטיס מסך אחר ולעשות נסיון.

אותו דבר לגבי הזיכרונות.

עריכה : שים לב שלא תוכל לחבר כרטיס מסך שהוא לא AGP*4 ללוח שלך. פשוט ביטלו את התמיכה בכרטיסי מסך ישנים יותר במערכות מבוססות 4 (לפחות אלה עם צ'יפסט של אינטל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה : שים לב שלא תוכל לחבר כרטיס מסך שהוא לא AGP*4 ללוח שלך. פשוט ביטלו את התמיכה בכרטיסי מסך ישנים יותר במערכות מבוססות 4 (לפחות אלה עם צ'יפסט של אינטל).

???

אתה בטוח? כי אני דווקא ראיתי כמה אנשים עם 4 (לוח של אינטל) שיש להם כרטיסי קיירו 2 (AGP*2)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה : שים לב שלא תוכל לחבר כרטיס מסך שהוא לא AGP*4 ללוח שלך. פשוט ביטלו את התמיכה בכרטיסי מסך ישנים יותר במערכות מבוססות פנטיום 4 (לפחות אלה עם צ'יפסט של אינטל).

???

אתה בטוח? כי אני דווקא ראיתי כמה אנשים עם פנטיום 4 (לוח של אינטל) שיש להם כרטיסי קיירו 2 (AGP*2)...

אז עכשיו תורי לשאול : אתה בטוח ? ?

בלוחות אם של לפנטיום 4 שינו את הסוקט של ה-AGP כך שכרטיסי הכפול 1 וכפול 2 פשוט לא נכנסים ולא נתמכים.

יש להם אולי את הסוקט הישן יותר, 423 ? כי אולי שם זה לא ככה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל בין הסוקט של הagp*2 והagp*4?

לא ידעתי....... חשבתי זה אותו סוקט בפרוטוקול שונה

יש הבדל, הוא אמנם קטן וקשה לשים לב אליו אבל ב - AGP*4 הכניסו לסוקט עוד חתיכת פלסטיק קטנה שבמקביל אליה בכרטיס עצמו יש חריץ.ככה רק כרטיס שהוא AGP*4 נכנס לסוקט כזה (כי לאחרים פשוט אין את החריץ שמתואם עם החתיכת פלסטיק הנוספת שבתוך הסוקט).

עריכה : נדמה לי שהמילה פרוטוקול לא נכונה פה. העניין של כפול 1, 2, 4, ועכשיו גם 8 זה עניין של מהירות העברת נתונים, או הכפלה וכן הלאה של מהירות הבאס של חריץ ה-AGP שהוא בעצם קרוב משפחה של חריץ ה-PCI (שכזכור עדיין עובד ברוב המחשבים בתדר של 33 מגה הרץ.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...