הרצת OSX על פיסי. - עמוד 4 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרצת OSX על פיסי.

ex_

Recommended Posts

את דעתך תשאיר לעצמך.

לא יכולות להיות בעיות בעדכונים כי כבר אין עדכונים אחרי 6....

גם באחרות אין בעיה בשדרוג מעל 10.5.2 ל 10.5.3, הכל פועל חלק.

ולא סתם לא רשמתי פה שמות של הפצות, זה לא חוקי וזה כמו לפרסם שם קובץ של אלבום להורדה ישירה.

(גם ככה כל הדיון הזה כבר מזמן עבר על החוקים.. ואני ממליץ ליונתן למחוק אותו ברגע שיראה אותו)

אתה אפילו לא מבין על מה אני מדבר...

אני מדבר שאצלי זה התקנת RETAIL (בדיוק הדיסק שאתה קונה באפל סטור)

ולא איזה הפצה "פרוצה".

אני יכול להתקין כל עדכון בלי שום בעיה.

וזה חוקי לחלוטין, הבעיה כמו שכתבו כאן היא בEULA ולא בשום חוק.

מעצבן אותי.

מה בדיוק טוב בה? שאי אפשר להעביר קבצים במהירות של יותר מ 3MB? המסכים הכחולים? שאתה חייב מחשב היי-אנד כדי להפעיל אותה כמו שצריך?

ווינדוס 7 היא מה שויסטה הייתה צריכה להיות, וגם אם מייקרוסופט עשו טעות הם היו צריכים לשחרר אותה כ SP2 של וויסטה ולא כמערכת חדשה שעולה כסף.

כל הטענות שלך לא קיימות או שגויות:

אין בעיה בהעברת קבצים כבר מלפני SP1 בעדכון מיוחד שהוציאו

מסכים כחולים מצביעים על בעיה בחומרה או בדרייברים (בד"כ בחומרה), תבדוק את המחשב שלך

ויסטה פועלת מצויין על כל מחשב מה3+ שנים האחרונות (מעבד כפול מינימלי ו2 ג'יגה זכרון)

גם לאופרד לא עובדת מדהים על מחשבים ישנים, מנסיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אז על המחשב שלי, עם E7200 ו 2GB לאופרד פעלה הרבה יותר מהר. ובלי כל מני שינויי מצב רוח כמו בויסטה, שמחליטה לפעמים שהיא זוחלת ל 5 דקות.

וגם על עוד כמה וכמה מחשבים שניסיתי.

אני עובד עם SP1 ודואג כל כמה ימים לבדוק שאין עדכונים זמינים שעוד לא הורדתי (בתקווה לפתור אחת הבעיות)

הבעיה היא לא קיום המסך הכחול, אלא שכיחותו.

במחשב אחד עם וויסטה, ב היה מסך כחול פעם אחת לעומת 5 בויסטה, בהשוואה שעשיתי (אותו מחשב.)

כעקרון זה יכול גם להיות יתרון, סוג של אזהרה לפני שתדפק מ"ה...

אבל לא בשבילי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויסטה היא המערכת ההפעלה הטובה ביותר (שככל הנראה WIN7 תקח לה את התואר), כן אני יודע שזה אופנתי עכשיו לשנוא את מיקרוסופט, אבל עובדה שהרוב רק מדברים ובסופו של דבר עובדים איתה.

ד"א, אין שום דבר לא חוקי בלהתקין OS X מדיסק מקורי על , זה רק עובר על EULA השנוי במחלוקת (במיוחד לגבי התוקף שלו בישראל).

לא מסכים אם זה לגמרי

לדעתי צריך להתאים מערכת למשתמש ולחומרה וזה לא חקוק באבן מה יותר טוב

סתם לדוגמה אם הייתי ברוקר והייתי צריך לעבוד כל היום אם מחשב שמחובר לאתרי מניות שנגיד לצורך הדיון נכתבו בקוד תיקני

ובין היתר לקרוא ולשלוח הרבה דואר אלקטרוני

אף גירסה של WIN לא הייתה מתאימה לי כי מפיצים לה הרבה יותר ווירוסים שזה גם יכול לשבש את התיפקוד וגם לחשוף מידע שקיים במחשב

לאומת זאת לגימר אם מחשב כבד וויסטה 64 הכי מתאימה

עוד לא ניסיתי מאק אבל ניסיתי כמה פעמים ולכל מערכת יתרונות וחסרונות

ואני יגיד לך ככה גם ניתקלתי באנשים שישתמשו בWIN98 כי הייתה להם גירסה ישנה של חשבשבת שהם היו צריכים אותה לעבודה

(לא פעם על WIN2000\XP\וויסטה )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז על המחשב שלי, עם E7200 ו 2GB לאופרד פעלה הרבה יותר מהר. ובלי כל מני שינויי מצב רוח כמו בויסטה, שמחליטה לפעמים שהיא זוחלת ל 5 דקות.

וגם על עוד כמה וכמה מחשבים שניסיתי.

אני עובד עם SP1 ודואג כל כמה ימים לבדוק שאין עדכונים זמינים שעוד לא הורדתי (בתקווה לפתור אחת הבעיות)

הבעיה היא לא קיום המסך הכחול, אלא שכיחותו.

במחשב אחד עם וויסטה, ב היה מסך כחול פעם אחת לעומת 5 בויסטה, בהשוואה שעשיתי (אותו מחשב.)

כעקרון זה יכול גם להיות יתרון, סוג של אזהרה לפני שתדפק מ"ה...

אבל לא בשבילי :)

מצטער לבשר לך, במחשב תקין עם תיקנים אין מסכים כחולים,

לא בויסטה ולא בxp

קודם תפתור את הבעיות במחשב שלך ואז וכל להשוות בין המערכות.

בכלל, מה כבר הספקת לעשות עם המערכת שהיתה אצלך שבוע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם ככה כל הדיון הזה כבר מזמן עבר על החוקים.. ואני ממליץ ליונתן למחוק אותו ברגע שיראה אותו

טוב אז בוא נראה... הדיון הזה כבר הסתיים בעמוד הראשון שלו עד שאתה באת וזרקת "השתמשתי בהאקינטוש חודש שלם והיא לא עשתה שום בעיות".. שזה די טיפשי להניח על סמך זה שהיא רצה אצל כולם נהדר..

ואחרי ששכחו מזה כבר אז פלטת גם ש sucks.. עוד פנינה שבוודאי לא תגרור שום ויכוח..

קיצור זה מצחיק שאתה מבקש לנעול את הדיון. כל הספאם פה די באשמתך, שתהיה בעניינים..

ואני רואה שלמרות שאתה רוצה שהדיון ינעל אתה עדיין מתווכח פה עם כולם על שטויות. אנטי ומשתמש ב XP/Vista? נו באמת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...