Steam - הדיון הראשי - עמוד 262 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Steam - הדיון הראשי

IlanF

Recommended Posts

• תגובות 4.5k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בחיים לא לקנות מאיביי, פעם אחת עשיתי את זה, ולאחר חודש-חודשיים החשבון שלי הושהה. מסתבר שהמוכר השתמש בכ.א. גנוב.

לאחר כמה מיילים הפשירו את החשבון, אבל את משחק הפסדתי כמובן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

VALVE מוסיפים תמיכה למציאות המדומה של Oculus Rift, גם בסטים - וזה הולך להיות מגניב!!!!

ללא ספק הגאדג'ט שאני הכי מחכה לו בעשור האחרון, ואם הכל יילך כמו שצריך אז הגיימינג כפי שאנחנו מכירים הולך להשתנות.

http://steamcommunity.com/app/250820/discussions/0/630802344730488459/#p1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם רציתי לשתף

אחרי שרכשתי לי מחשב חדש אמרתי שראוי לשחק קרייסיס הראשון שוב אחרי כמה שנים שלא הייתי יכול לשחק אותו על הנייד

עכשיו סיימתי אותו והמשחק באמת מעולה קלאסיקה

הסיפור הכללי הזרימה של המשימות הגיוון הסאונד והגרפיקה כמובן

ואישית אני אוהב משחקים של 8 שעות בערך שיש להם סוף והתחלה מוגדרים

המשחק כבר בן 7 שנים ונראה דומה למשחקים שיוצאים היום לא יודע מה זה אומר אולי זה קצת עצוב ומעיד שלא הייתה התקדמות הלכה למעשה במשחקים אפילו שהייתה התקדמות בכוח של הכרטיסים

עכשיו אני מתקין WARHEAD לקינוח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^אני בדרך כלל רגיל לראות ספריית משחקים דיגיטלית למרות שיש לי גם משחקים ככה בדיסקים רק ממש לא מהשנים האחרונות...

בכל מקרה אני דווקא נורא אוהב את הסדרה של Crysis ורק ב3 עדיין לא שיחקתי לבינתיים אני תקוע בBorderlands 2 פשוט ממכר אותי העניין של לעלות רמות בדמויות עם יכולות שונות ולמצוא המון נשקים שונים שחלקם גם כוללים אלמנטים... :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
היי אני חדש פה באזור.

יש איזה מדריך קניה דרך התוכנה?

ואיזה תאריך שידוע לכם אם יש בו לCOD: MW3?

בעניין מיבצעים ,הדבר הקל ביותר זה להוסיף משחקים לרשימת המועדפים ,או איך שזה ניקרא

אתה לא מתחיב לקנות כלום ברשימה הזאת ,אבל שמשחק יורד מתחת ל50% מהמחיר המקורי ,שולחים לך מיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלתי מייל מ-valve שמזמין אותי להצטרף לבטא של הזרמת משחקים בין מחשבים בבית,

כמו שהם קוראיo לזה: In-Home Streaming Beta.

אני אנסה את זה היום בבית.

מעניין איך זה עובד, במיוחד שהרשת היא לא אלחוטית אלא על גבי חשמל והמחשב שלי בסלון עם כרטיס מסך די עתיק 4770.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני קיבלתי הזמנה אתמול. כרגע אין לי עם מה לבדוק את זה, אבל אני מקווה לסדר מחשב לסלון בקרוב.

בגדול אני רוצה לנסות להתקין raspberry pie עם os שאליו אני ישדר מהמחשב הראשי שלי, מעניין אותי עם הפאי יחזיק את זה...

וגם קיבלתי אתמול התראה על שירות חדש שנקרא music. לא יודע מה זה בדיוק, אבל נרשמתי לקבוצה ומקווה לקבל הזמנה לבטא

http://steamcommunity.com/groups/steammusic

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקרון אם אתה מסוגל לעשות לסרטים אז אתה אמור להיות מסוגל גם לעשות למשחקים...

גם אני נרשמתי לבטא, מחכה להזמנה :P

השאלה באיזה קצב. עדיין לא מצאתי משהו שמאפשר הזרמת ב60p

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...