הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce - עמוד 102 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce

SyndromE

Recommended Posts

• 3 שבועות מאוחר יותר...
  • תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
  • 2 שבועות מאוחר יותר...
  • 1 חודש מאוחר יותר...

השיפורים בביצועים מהבטא האחרונה ? ראיתי באתר שלהם רק השוואות לWHQL הקודם ... נראה לי שסתם כמה פרופוילים חדשים של וכמה תיקוני באגים למשחקים חדשים, הם דווקא אמרו שיש עוד מה לצפות בנוגע לביצועים כשהוציאו את הבטא האחרונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

340.43

דרייבר איום !

קודם כל הוא לא מתפקד עם GPU_TWEAK ... (אבל הדרייבר הבא זה סודר) _ (הדרייבר הבא עניין של יומיומיים)

יש לי המון TDRS , כבר 3 פעמים שכל המערכת נכנסה ל FREEZ...

אני חזרתי ל337.88 שמתפקד מצויין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אם יש לכם כרטיס מומהר אתם נתקלים בקריסות של הדרייבר התצוגה... (ולמי שיש כרטיס KEPLER אז המסך הופך שחור ל2 שניות וחוזר)

אז כדאי לציין שחלק מהגולשים בפורום הדרייברים של הצליחו להצביע (יש לומר) בוודאות, על אחד הזרזים לארוע.

לקריסות הללו קוראים TDR __ או Timeout Detection and Recovery

2vl8mq1.jpg

אין לי רצון לפרט מה עובר על משתמשים בשנתיים האחרונות בנוגע ל ולקריסות הללו, אבל נאמר שהנושא הזה נוגע כמעט לכל אחד.

אז אם יש לכם כרטיס עם מהמפעל ואתם כבר משתגעים מהקריסות הללו,

תצרטכו להוריד את מהירות השעון למהירות ההמקורית (ברירת מחדל) של הכרטיס.

זה לא אידיאלי אבל זה עובד! _ (לבינתיים)_עד לדרייבר הבא

נ.ב.

הבעיה עם התקלה הזו היא שNVIDIA טוענת שהם לא יכולים לשחזר במדיוק את התקלה מאחר והיא אקראית ואין לה מאפיין קבוע שניתן לבודד אותו ואז לתקן..

ובמשך חודשים עלו מילון ואחת פתרונות שחלקן אכן טפלו באופן זמני בבעיה.

אז אל תתאכזבו אם גם זה לא יעזור (למרות שכעת אני רואה משתמשים עם כרטיסי OC שאכן מדווחים שהבעיה לא חוזרת על עצמה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לדעת, תודה.

חשבתי שזה כבר בעייה אצלי בכרטיס שלא הצלחתי להעלות את מהירות השעון אפילו ב 1mhz

אגב יצא לי לנסות פתרון של להעלות את הזמן timeout לא עזר ואפילו גרם לי יותר בעיות. זה הפחית את כמות הקריסות של הדרייבר, אבל כשהוא כן קרס המסך נשאר שחור להרבה יותר זמן ונראה שתקע קצת את המחשב בכמה שניות אחרי שחזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1stcowgirl, סליחה, אבל יכולות להיות אלף ואחת סיבות ל-TDR, אם זה Nvidia או AMD, אז אל תמהרי להספיד דריבר זה או אחר.

אם לא שמת לב, ישנו סטיקי שנפתח מלפני 6 (!) שנים, ומאז התעדכן עם מגוון סיבות אפשריות, תיקונים פוטנציאלים ושיטות ניתור.

https://forums.geforce.com/default/topic/389688/geforce-drivers/nvidia-statement-on-tdr-errors-display-driver-nvlddmkm-stopped-/

אגב, יש גם כלי שעוזר לדבג את העניין:

https://forums.geforce.com/default/topic/550192/geforce-drivers/wagnard-tools-ddu-gmp-tdr-manupulator-updated-07-27-14-/post/3846695/#3846695

אם יש לכם כרטיס מומהר מהמפעל שקורס, כאשר הורדת תדרים פותרת את הבעיה - יתכן מאוד שצריך לממש אחריות, או שישנה בעית מתחים או חומרה אחרת. אם ישנים "פותרים" את הבעיה, יתכן שהכרטיס פשוט מתאמץ יותר עם דריברים חדשים (והשאיפה היא הרי שיפור ביצועים, שבד"כ מלווה ביותר מאמץ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מספידה נשמה יקרה!

(בגלל זה כתבתי "אין לי רצון לפרט"),

אף אחד לא יכול להגיד מה הבעיה בדיוק! _ (אפילו לא .. ) ואני מצטטת "WE WERE NOT ABLE TO REPRODUCE THE TDR IN OUR LABS"

במהלך השנתיים האלו היו פתרונות שונים ומשונים,

לי אישית עזר להסיר שני עדכונים ספציפיים מWIN

וכמה חודשים אח"כ רק פירמוט פתר את הבעיה (זמנית כמובן).... (כן כן אני יודעת... זה לא הגיוני ושזה גם מה שהתדיינו עליו הרבה זמן... אבל עובדה וזה עזר להמון משתמשים) _

אז כמו שאמרתי היו כל מיני פתרונות שונים ומשונים.

לרגע זה אני יודעת על כרטיסי ה OC _ כי ממש במקרה שכחתי אתמול להוריד את השעון וקבלתי שלישייה ברצף! _ (אני כבר מעל חודש על ה DEFAULT של הכרטיס)

פשוט כי אין לי הכוחות להתחיל להתעסק.. (שוב)

אני רוצה לציין משהו פרטי שבדקתי והוא מנסיוני על 780TI ועל 680:

90% מהדרייברים היו בסדר גמור כשהתקנתי אך ורק את הדרייבר + PHYSX... (כך לא חוויתי בעיות, אולי איזה משהו שמחופש ל TDR אבל לא משהו רציני)

בקגע שגם כל ה 3D למינהן ו GF-EXPIRIANCE היו מותקנים... היו לי בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• RnG changed the title to הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce
  • djelectric unpinned this דיון

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...