הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce - עמוד 90 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce

SyndromE

Recommended Posts

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

syndrome הי,

מדובר בהטמעת כלי חשוב מאד בדור האחרון של כרטיסי המסך המסחריים.

היכולת לבצע דחיסת וידאו ביעילות כשל אלגוריתם H264 בזמן אמת ועד פי 8 מהר יותר מ- realtime וברזולוציית HD,

יהיו לה שימושים רבים מאד בכל מני , כדוגמאת מערכות צילום במעגל סגור.

פי 8 מזמן אמת ב HD גם אומר, שניתן יהיה בו זמנית על מעבד יחיד לבצע הדחיסה הנדרשת משמונה מצלמות HD יחדיו.

האמור גם יקנה יכולות מצוינות לציוד בתחום הבטחוני למשל, שיאפשר הורדת עלויות לא מבוטלות:

עד הלום הדחיסה הנדרשת מתבצעת באמצעות חומרה יעודית ויקרה בסדר גודל, והנה לנו בדור HD7000/GTX600

ניתן לקבל יכולות מרשימות תמורת כמה מאות דולרים בודדות.

אצלנו למשל כבר מריצים במעבדת מאיצים אלו, ומפתחים למעשה את הכלים שיחליפו אוטוטו את המעגלים הסופר

יקרים שיש לנו בציוד הנוכחי.

בתחום שבו אני עוסק ישנו מרדף מתמיד לחפש טכנולוגיות COTS ולהטמיען, שכן כך אנו מקבלים הפחתה דרסטית בעלויות

של ציוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GTX 660 (עם OC מהמפעל)

שמתי 320.18 ואני חושב שאיבדתי לי הרבה FPS בבאטלפילד 3 ? :sick0013:

מישהו אחר התנסה ?

לא, אבל מאז העדכון ישנם ארטיפקטים ספורדיים בסרטוני . לא סגור אם זה ב FP או בדרייבר הספציפי הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dammit

עברתי מradeon לנוידיה שוב בגלל הדרייברים ועכשיו אני אפילו לא מסוגל להריץ את מטרו 2033 ( סיימתי אותו על הרדאון).

מאכזבים הדרייברים שלהם בזמן האחרון. עברתי מ4890 ל 660 OC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה Power Target נמצא מאז ומתמיד על 100%

דרך אגב, למי שלא שם לב

הארטיפקטים בסרטון החלו ללא

ה התכבה אוטומטית אחרי עדכון הדרייבר ושכחתי להדליק

אני חושב שכל הזמן שיש לי בעיות זה בגלל העדכון (במידה והמחשב מפורמט ומותקן דרייבר נקי, אין בעיות)

רק שידרגתי ל 320.18, החלו בעיות יום אחרי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי תדריבר החדש ואז המחשב כל כמה שעות קרס הפסיק לעבוד פשוט ניתקע או ריסט או מסך הכחול (מסך המוות) ..לא האמנתי באמת שזה קשור למחשב עצמו לחלקים אז פשוט חשבתי ואמרתי אני ימחוק תפעולה אחרונה שעשיתי והיא התקנת הדייבר החדש..מחקתי התקנתי ישנה יותר..ואופ המחשב לא ניתקע לא קורס..אז המסקנה שהדייבר הזה תקע לי תמחשב..שאלה זה קרה לעוד מישהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• RnG changed the title to הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce
  • djelectric unpinned this דיון

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...