הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce - עמוד 87 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce

SyndromE

Recommended Posts

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בתוכנות הדגמה אפשר להשתמש בכל כוח הכרטיס רק לחישובי physx, לכן זה נראה מרשים במיוחד.

במשחקים כמעט תמיד רוב כוח העיבוד ילך לדברים אחרים, וphysx ישולב באופן שיקח אחוז קטן יחסית מעוצמת החישוב.

לכן כל מה שרואים בדמואים, יופיע באותה רמה בסביבת משחקים עשירה רק בעוד כמה דורות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המספר הראשון אומר על ה"סדרה" שלך, השני על ה"גרסא"... אם יש לך F11 אתה יכול לעדכן רק לF12/13/14/15 וכו', F21 מתעדכן לF22 F23 וכו' ...

בקיצור יש לך את הביוס הראשון שמתאים לכרטיס שלך... וזה השני שיצא ומתאים לו. זה לא כמו בלוחות אם שזה מתחיל מF1 ואז אתה מוריד F15 שעבר כבר מיליון עדכונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה אתה מוצא את הפרטים על העדכון ? באתר של ג'יגהבייט הם לא כתבו שום דבר על העדכון מעבר לתדרים של הכרטיס, ולא מצאתי גם בפורומים ברשת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=4361#bios

התקנתי את הביוס החדש לשני הכרטיסים (אחד ל F23 והשני ל F12)

לא מרגיש שום הבדל בביצועים\יציבות

מלבד שמשום מה הכרטיס עם זכרונות עובד על 35% מאוורר מינימום בניגוד לשני שעובד על 40%

גם שחיברתי ה בלבד (לצורך עדכון הביוס)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

קיבלתי ארטיפקטים בBF3 עם 314.22 בלי שנגעתי בשום דבר בNV C.P ולא השתמשתי בכלל בUSER.CFG, ללא AA במשחק וכל מה שאמור להיות קשור... כעקרון שיחקתי איתם איזה שבוע בלי בעיות ואיך שהחלפתי לוח לאותו הדגם רק REV 1.0 במקום 1.1 זה קרה .

בינתיים חזרתי ל314.07 וראיתי בפורומים של באטלפילד שיש לעוד אנשים בעיות ארטיפקטים עם הדרייבר הזה.

מקווה שזה לא יהיה מעכשיו בכל הדרייברים העתידיים :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

11Tb0O, החלפת ל-revision אחר, עם ביוס אחר. ואתה אומר שהבעיה התחילה לאחר מכן. אז מה אם לא נגעת בשום דבר בלוח בקרה ;D

לפחות ניסית להתקין את אותו הדריבר שוב ? נגיד לאחר הסרה מלאה + ניקוי שאריות.

האמת גם לי היו ארטיפקטים מלווים בקריסה של BF3 לאחר התקנה ראשונה, כאשר מס' דריברים אחרונים הותקנו אחד על השני.

ביצעתי התקנה נקייה והבעיה נפתרה (לפחות לא קרה מאז).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותו הביוס (עדכנתי), אותו הדגם סה"כ שינויים מינוריים בין הREVISIONS ואם משהו הייתי מצפה לתקלה על ההתחלה ...

ואגב אני מציין שלא שיניתי הגדרות בNV קונטרול פאנל כי בעבר משחקים עם הPRE RENDERED FRAME ואולי גם עם THREADED OPT. גרמו לבעיות השאלה בשבילוב עם משחקים בUSER.CFG.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הדרייבר של NVIDIA

כל הדרייברים אחרי 306.97 מסוכסכים עם BF3

גם לי יש מדי פעם ארטיפקטים

תעבור על הדיון הזה ותיראה כמה מתלוננים על בעיות עם BF3

https://forums.geforce.com/default/topic/536649/geforce-drivers/official-nvidia-r314-22-whql-display-driver-feedback-thread-released-3-25-13-/28

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• RnG changed the title to הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce
  • djelectric unpinned this דיון

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...