הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce - עמוד 80 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce

SyndromE

Recommended Posts

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא מסתמך על האנאינסטולרים של NVIDIA/ATI.

אני מסיר את הדרייבר לחלוטין דרך תפריט הוספה/הכחדה, נכנס ל Driver Sweeper (לגירסה החינמית האחרונה, לא לדרעק בתשלום שהם מפמפמים כיום), מרסטרט, מערכת ההפעלה מזהה את כ. המסך ומתקינה אוטומאטית דרייבר ברמת ה WDDM, מתקין דרייבר חדש. עובד יופי מאז 1999.

למרות שאני מבין מאיפה אתה מגיע(1990...), וגם אני בעבר נתקלתי בבעיות דריוורים שדרשו הסרה קפדנית והתקנה מחדש.

כבר תקופה ארוכה שאני סומך על ההתקנה הפשוטה ללא האיתחול של .

אתה מוזמן לנסות לסמוך על הוינדוס 7/8 וחבילות ההתקנה של .

אם המציאות השתנתה לטובה, חבל שתפספס את הנוחות ממנה כולם נהנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאז שיש את האופציה להתקין ללא ריסטרט את הדריוורים, אני הולך בדרך הזאת ואף פעם לא נתקלתי בבעיה. עכשיו כשהדריוור יורד אוטומטית באמת שלא צריך לעשות כלום חוץ מללחוץ על כפתור ההתקנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי 8 חוקי התקנה נקיה, מייד אחרי ההתקנה התקנתי את הדרייבר הנ"ל, כשאני מבצע אתחול הווינדוס לא מגיע לשולחן העבודה. הוא מגיע למסך פתיחה הראשוני של הווינדוס ומאז המסך מהבהב (נדלק ונכבה שוב ושוב אך כשהוא נדלק הוא לא מציג כלום). כרטיס מסך GTX560TI. ניסיתי גם דרייבר אחד אחורה, אותה תופעה. מה עושים? אי אפשר להשתמש בדרייבר המובנה שמגיע עם 8 ואי אפשר לעדכן לדרייבר הרישמי שלהם - בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי סרט דומה שנפתר רק ע"י אילוץ סלוט ה בו יושב כרטיס המסך למצב x1 בביוס (לא לדאוג, זמנית בלבד). שום הסרות/התקנות לא הועילו. לאחר שמערכת ההפעלה עלתה כמו שצריך, ביצעתי אתחול נוסף, החזרתי ל x16 והכל טוב מאז.

אם זה עדיין לא נפתר, נסה את 310.70 WHQL או גירסה מוקדמת יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אחרי שנים של שימוש בכרטיסי ATI

ומעבר לכרטיס לפני פחות מחודשיים אני מתחיל להתחרט

אני לא מרוצה בכלל מהדרייברים הבעייתים של , גורמים לי יותר מדי בעיות

למרות ששיבחתי את האופצייה לעדכון הדרייבר ללא ריסטרטים

הדרייבר מתחיל להראות מפוקפק

החלטתי לא להשתמש בדרייברים בטא אחרי התנסות רעה

אבל דרייבר WHQL ? נוו באמת, אני לא מעוניין להיות טסטר של דרייברים

ושוב, ארטיפקטים ב 3

יש למישהו מושג האם זה קשור לדיירבר ה 310.90 ?

מעלה סרטון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר הזה גם קרה לי איזה 4 פעמים כבר בבטאלפילד 3 - 660GTX+3570K ללא OC על דרייבר 310.70 !

3 פעמים אני פשוט יצאתי מהמשחק ונכנסתי מחדש, פעם אחת זה קרס וגם נתן איזה שגיאה שקשורה לDIRECTX ובדיוק מחקתי את התמונה שלה... בכל אופן לא מצאתי משהו שעזר בגוגל עם השגיאה הזאת. פירמטתי לפני שבוע ואם אני לא טועה זה לא חזר יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פירמטתי את המחשב לפני פחות משבועיים בגלל סיבה שאני כמעט בטוח קשורה גם כן לדרביירים של

FPS ממש נמוך, לאחר שלא הצלחתי למצוא פתרון שעובד החלטתי לפרמט את המחשב

ורק עכשיו אני מקשר שזה כניראה גם בגלל הדרייבר של NVIDIA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכנתי ל310.90 , שיחקתי איתו בערך שעתיים בBF3, פתאום המשחק נסגר בלי שום הודעת שגיאה או סימן מקדים, נכנסתי לשרת אחר ושיחקתי 2 דקות ושוב המשחק פשוט נסגר. קורה לעוד מישהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ללא שגיאה בבטל לוג ?

קרה לי פעם אחת שנכנסתי לשרת, סגרתי את הדפדפן ולפתע הוא נסגר

לאחר מכן שוב פעם

בפעם השלישית השארתי את הבטל לוג פתוח וגיליתי שקיבלתי קיק בגלל שחוקי השרת אוסרים שימוש ברימונים

בכל מקרה, אני חושב שעליתי על תאוריה כל שהיא לגבי הארטיפקטים במידה והיא נכונה, אני ישתף אותכם

במידה ולא, אני חוזר לדרייבר הישן או אפילו 306.97

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון לחזור לתדרים המקוריים של הכרטיס בגרסאות הOC של ה660 ? ראיתי את השאלה הזאת בדיוק בפורומים של באטלפילד וזה היה התשובה (או שאפילו אתה שאלת שם). לא יודע אם זה פותר את הבעיה אבל אם כן זה מעפן בטירוף וכבר צריך להכריז רשמית שהפוטנציאל OC של הכרטיס הזה הוא פשוט 0% בלי ספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה אשכול שלי

התדרים עדיין מוגדרים ב OC מהמפעל

בנתיים לא חזר לי הארטיפקטים בגלל שעכשיו אני דואג לכבות את המחשב ולא להכניס אותו למצב שינה

הסרטון שצילמתי היה אחרי מצב שינה

אני ינסה בקרוב אחרי מצב שינה שוב פעם, במידה ויהיה ארטיפקטים כניראה שמצאתי את הבעיה (לפחות אצלי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• RnG changed the title to הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce
  • djelectric unpinned this דיון

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...