הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce - עמוד 58 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce

SyndromE

Recommended Posts

תירוצים כמו חול ואין על מה לעשות באנצ'.

תמיכה ב- לתוכנה שמשמשת לאליפויות עולם באוברקלוקינג זה הכי אלמנטרי שאפשר

תמיכה מיידית? לא זכור לי שהייתי צריך להמתין כל כך הרבה זמן מהשקה של אפליקציה כלשהי עד שתגיע תמיכה ב-.

אני עדיין ממתין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כמו רוב האנשים אני ממש לא צריך את כל התמיכה ב 3D VISION והשאלה האם אפשר להסיר את החלק הזה מהדרייבר ? האם זה כדאי בכלל להתעסק עם זה..? ואם כן איך?

תודה לעוזרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תירוצים כמו חול ואין על מה לעשות באנצ'.

תמיכה ב- לתוכנה שמשמשת לאליפויות עולם באוברקלוקינג זה הכי אלמנטרי שאפשר

תמיכה מיידית? לא זכור לי שהייתי צריך להמתין כל כך הרבה זמן מהשקה של אפליקציה כלשהי עד שתגיע תמיכה ב-.

אני עדיין ממתין.

אף אחד לא תירץ כאן משהו.

לא זכור לך כי לא היה לך , וכמו שאני מכיר אותך אתה גם לא רץ להתקין משחקים חדשים באופן קבוע (או בכלל?).

תתחיל להתרגל לעניין... ככה זה עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד איך שמתקין, הייתי צריך גם להמתין יופי בשביל לקבל AA בNFS החדש.

ואני לא צריך להתרגל לכלום, על אחריותם לספק תמיכה ראוי. אני לא מתלונן שאני לא מקבל תמיכה טובה אבל פה יש פאלטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בATI היו לי פחות בעיות עם CFX נקודה.

אני בכל 8 חודשים עובר כרטיס מסך והשתמשתי במעל ל10 באופן קבוע במשך השנתיים האחרונות, להוסיף עוד עשרות בתור טכנאי.

אני פחות או יותר יודע על מה אני מדבר :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוסר תמיכה במשחקים מסויימים שעד היום אין לי אליהם תמיכה, מסכים כחולים על ימין ועל שמאל בהתקנת וחיות אחרות.

שוב, אני לא אומר שזה חרא ולא אומר להתרחק. אבל כמו שאני תמיד מזהיר - כן, במערכים מרובי כרטיסים צפו לאכול קצת זבל.

(מה שעדיין לא פותר את המפתחות מלעבוד על תיקונים)

אגב אני לא חושב שבCFX באופן כללי יש פחות בעיות, פשוט לי אישית היו פחות.

לדעתי גם אין דרייבר יותר טוב, כל כרטיס וכל מערכת והפאלטות שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הכרטיס קורס (אתחול\bsod\freeze), מע' recovery זה לא פתרון ראוי לטעמי.

אני יכול להבין אם זה איכשהו חוסך זמן במציאת OC יציב, אבל אם ביומיום יש "vpu recovery" אז המצב לא מזהיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

למעוניינים שעדיין לא שמו לב, כבר מוכרים את תוכנת ה- 3DTV Play בעלות של 39.99$ לאילו שאין ברשותם ערכת 3DVision,

ע"מ לאפשר חיבור טלויזיות 3D לכרטיס המסך (באמצעות או ממיר DVI->HDMI) ולהשתמש במשקפיים שהגיעו עם הטלויזיה.

3DTV Play מוגבלת ל-720p 50/60Hz 3D mode או 1080p 24Hz 3D mode, בשל הגבלות באימפלמנטציה של 1.4 בטלויזיות 3D קיימות.

http://store.nvidia.com/DRHM/store?Action=DisplayProductDetailsPage&SiteID=nvidia&Locale=en_US&Env=BASE&productID=206491300&resid=TPboRwoHAtUAADkoKuYAAAAA&rests=1294497619546#[br]פורסם בתאריך: 8.01.2011 בשעה 17:14:07

בשעה טובה ומוצלחת, שוחרר דריבר רשמי 266.58. עודכן עמ' ראשי :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למעוניינים שעדיין לא שמו לב, כבר מוכרים את תוכנת ה- 3DTV Play בעלות של 39.99$ לאילו שאין ברשותם ערכת 3DVision,

ע"מ לאפשר חיבור טלויזיות 3D לכרטיס המסך (באמצעות או ממיר DVI->HDMI) ולהשתמש במשקפיים שהגיעו עם הטלויזיה.

3DTV Play מוגבלת ל-720p 50/60Hz 3D mode או 1080p 24Hz 3D mode, בשל הגבלות באימפלמנטציה של 1.4 בטלויזיות 3D קיימות.

http://store.nvidia.com/DRHM/store?Action=DisplayProductDetailsPage&SiteID=nvidia&Locale=en_US&Env=BASE&productID=206491300&resid=TPboRwoHAtUAADkoKuYAAAAA&rests=1294497619546#[br]פורסם בתאריך: 8.01.2011 בשעה 17:14:07

בשעה טובה ומוצלחת, שוחרר דריבר רשמי 266.58. עודכן עמ' ראשי :xyxthumbs:

לא מדויק, הנה מהאתר של NVIDIA:

For 3D and movie content

Frame Packing 1080p @ 23.98Hz

Frame Packing 1080p @ 24Hz

For game content:

Frame Packing 720p @ 50Hz

Frame Packing 720p @ 59.94Hz

Frame Packing 720p @ 60Hz

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• RnG changed the title to הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce
  • djelectric unpinned this דיון

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...