הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce - עמוד 8 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce

SyndromE

Recommended Posts

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

התקנתי את ה-185.65. כשהתקנתי ב-safe mode הוא לא התקין את לוח הבקרה. הייתי צריך להתקין רגיל שוב.

2 דברים שמפריעים לי עם הבטא הזה:

* ב PVKII (מוד של HL2) הצבעים השתגעו לגמרי. אי אפשר לשחק, ואני מניח שזה נכון גם למודים אחרים ול-HL2 עצמו.

(למרות ש-L4D עובד בסדר גמור).

* nHancer לא עובד עם ה-XML של הדריבר.

חוץ מזה הרצתי כמה משחקים ואין עוד טענות. בכל זאת עברתי ל-182.50 בגלל HL2

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם 780i ו-8800gt גם לי אין שליטה על המתח של כרטיס המסך. למען האמת גם המתחים של המעבד\לוח\זכרונות אפורים (לא ניתנים לשינוי)

אבל זה בגלל שהלוח שלי לא בתכנון סטנדרטי של nvidia \ יש לו ביוס שונה. על הלוח 680i הקודם שלי שהיה reference זה עבד.

בכל מקרה אני רואה פיצ'רים מעניינים בגרסא הזאת של system tools, כמו למשל שינוי הגדרה (גרף) של מהירות מאוורר ביחס לטמפ' GPU

2v7xq3m.jpg

דבר שב-rivatuner צריך היה להסתבך עם פרופילים ידניים והגדרות אוטומציה, או התעסקות עם מספרים לא ברורים של low-level fan control

לפי התמונה הטמפרטורה של הכרטיס היא 85 מעלות כשהמאוורר על 90%?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי התמונה הטמפרטורה של הכרטיס היא 85 מעלות כשהמאוורר על 90%?

כן, רק תיקון בניסוח - כשהטמפ' על 85 אז המאוורר על 90%

זאת כנראה הגדרת ברירת המחדל לכרטיס שלי. תכלס אני לא משתמש בזה כי אני עם צד שלישי עם שליטה חיצונית.[br]פורסם בתאריך: 2.04.2009 בשעה 21:19:11

עדכון - שוחרר דריבר בטא 185.66, כנראה תיקון באג או משהו מינורי ביחס ל-185.65.

ה-release notes עדיין לא זמינים להורדה אז לא ידוע מה השתנה. בכל מקרה עודכן עמוד ראשי.[br]פורסם בתאריך: 3.04.2009 בשעה 16:26:51

שוחרר בטא 185.68 והוא מקבל פידבקים חיוביים.

רוב הבעיות סודרו, כולל בעיות צבעים ב-HL2... עודכן עמוד ראשי.

לא פשוט לעמוד בקצב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה קטנה מה נוטשת את כרטיסי סדרה 8?

מה יותר לא יצאו דריוורים עדקניים ל8500GT ואפילו לכרטיסים כמו 7900GT שאנשים השקיעו עליהם המון.

מה סדרה 6 מפונקת בדריוורים המון זמן..

מריצים כל משחק (אבל גרוע)

בעיקרון 8500GT תומך בDX10 ו .0 מה שעד ל9600GT יש תמיכה לא??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבטא 185 אומנם תומכים רשמית מ-8800gs ומעלה, אבל דבר ראשון אתה יכול לשים modified INF ואז הכרטיס שלך יתמוך

(הרבה עושים את זה, אתה יכול למצוא INF מוכן לדריבר הזה כאן)

ודבר שני אף אחד לא אמר שהם זונחים את שאר הכרטיסים, זה עדיין בטא אל תשכח. קודם שיצא 185 רשמי ואז נדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

185 משפר עוד ביצועים, מוסיף AO, ו- Antialiasing שיכול להיות נחמד אם יש לך - למשל במשחק שלא מנצל את 2 הכרטיסים אתה

יכול להפעיל AA גבוה שלפחות הכרטיס השני יעבוד על איכות התמונה.

אבל זה בטא אחרי הכל... אם זאת לא כזאת טרחה עבורך להתקין, לא יקרה כלום אם תנסה, מקסימום תתאכזב ותתקין 182.50

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

185 משפר עוד ביצועים, מוסיף AO, ו- Antialiasing שיכול להיות נחמד אם יש לך - למשל במשחק שלא מנצל את 2 הכרטיסים אתה

יכול להפעיל AA גבוה שלפחות הכרטיס השני יעבוד על איכות התמונה.

אבל זה בטא אחרי הכל... אם זאת לא כזאת טרחה עבורך להתקין, לא יקרה כלום אם תנסה, מקסימום תתאכזב ותתקין 182.50

יש לי SLI

אז רגע, איך אני יכול לדעת איזה משחק כן מנצל SLI?

יש משחקים שאני בעצם משחק רק עם כרטיס אחד??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• RnG changed the title to הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce
  • djelectric unpinned this דיון

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...