הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce - עמוד 7 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce

SyndromE

Recommended Posts

1) האם 181.71 הוא הדריבר האחרון ל Windows 7?

2) איך ניתן לבצע OC דרך הדריברים, חובה Coolbits?

1. אני לא יודע אם יש שחרורים מודלפים, אבל לפי אנוידיה זה האחרון. מעבר לזה אני חושב שגם דריברים לויסטה עובדים ב-7

2. http://www.nvidia.com/object/nvidia_system_tools_6.03.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עם 780i ו-8800gt גם לי אין שליטה על המתח של כרטיס המסך. למען האמת גם המתחים של המעבד\לוח\זכרונות אפורים (לא ניתנים לשינוי)

אבל זה בגלל שהלוח שלי לא בתכנון סטנדרטי של nvidia \ יש לו ביוס שונה. על הלוח 680i הקודם שלי שהיה reference זה עבד.

בכל מקרה אני רואה פיצ'רים מעניינים בגרסא הזאת של system tools, כמו למשל שינוי הגדרה (גרף) של מהירות מאוורר ביחס לטמפ' GPU

2v7xq3m.jpg

דבר שב-rivatuner צריך היה להסתבך עם פרופילים ידניים והגדרות אוטומציה, או התעסקות עם מספרים לא ברורים של low-level fan control

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלקטריק.. לגבי השינוי מתח, יש הרבה מאוד אנשים ביניהם גם אני הרמת המתח לא בידיוק עוזרת לאוברקלוק כי השיידרים תקועים... אני תקוע על 710/1520/2500 ולא יכול לעלות מעל זה לא משנה מה אני עושה.. גם הטמפרטורות לא בידיוק גבוהות...

לגבי הדרייבר החדש.. אני לא רואה שיפור מסויים :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוחרר 182.50... כרגיל, עודכן עמ' ראשי.

סוף סוף Ambient Occlusion מובנה ב-WHQL.

Guru3d הקדישו לזה עמוד בסיקור של ה-GTX275

http://www.guru3d.com/article/geforce-gtx-275-review-test/6

טעות שלי, AO רק מ-185 ומעלה :( לא יודע למה ב-Guru3d מתעסקים בזה דווקא עכשיו, בילבלו אותי. וסתם מחקתי את 185.20 מעמוד ראשי.[br]פורסם בתאריך: 2.04.2009 בשעה 14:19:33

עכשיו הכל ברור. שוחרר גם בטא 185.65 !! גשם של דריברים.

יש שיפורי ביצועים, יש AO לויסטה עם הסבר ודוגמאות מאנוידיה, יש עוד המון עדכונים! כל המידע + לינקים בעמוד הראשי

:jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• RnG changed the title to הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce
  • djelectric unpinned this דיון

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...