הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce - עמוד 9 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce

SyndromE

Recommended Posts

ואתה יכול לנסות לכפות שימוש בSLI ע"י שינוי השם של הקובץ של המשחק לשם של קובץ שעובד עם

למה שהוא יעשה כזה דבר ? זה לא ATI... אם משחק לא תומך, ואין לו פרופיל בדריבר, אפשר ליצור פרופיל חדש ולבחור איזו שיטת

רינדור שרוצים. הכי נוח לנהל פרופילים עם nHancer (שעדיין לא עובדת עם 185), אבל אפשר גם בלוח הבקרה של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חברים, מאז התקנת ה-182.50 + System Tools, תוך ניסיונות להישאר הם ב-Stock והן ב-Underclock

(ולאחר מכן ניסיון להתקין את 185.68, ואפילו לחזור ל-182.08)

אני מקבל לאחר עשרים דקות של ריצה באפליקציות כבדות (Witcher, GTAIV) את תחליף המסך הכחול של VISTA:

nvlddmkm stopped responding and has recovered.

התוכנה מחשיכה לחמש עד עשרים שניות, ואז חוזרת לעבוד (בזמן הזה ניתן לראות את ה-Taskbar עם ההודעה על קריסת הדרייבר); כך כמה פעמים, עד לקריסה סופית.

אם יש מי שיודע מהו הדרייבר היציב, ובאיזו שיטה כדאי להתקין אותו (עד כה פעלתי באופן הבא כדי להסיר: uninstall, restart, safe mode, ccleaner + driver sweep, restart, installation), אשמח לשמוע (מה גם שדי חשוב שהתשובה תופיע בדיון הראשי על הדרייבר... :) )

-----

המערכת:

Intel I7 920

Asus P6T

OCZ 1GBx3

Gigabyte 9800gtx+/F12

Vista x64

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק. ממה שקראתי בפורומים שונים, שאנשים מחפשים את הבעיה הזו בכל מיני פינות:

בעיה בעדכונים של VISTA; בעיית חשמל במחשב; הפניות Registry פגומות; כרטיס דפוק ועוד...

מכיוון שרצתי על המחשב באופן אינטנסיבי, עד לעדכון הדרייבר ל-182 וצפונה, אני מניח שמדובר באחת מהשלוש:

1. בעיה במנגנון התקנת הדרייבר.

2. בעיה בדרייבר עצמו, ביחס לכרטיסי 9800GTX+.

3. בעיה כלשהי בשיטת ההתקנה בה נקטתי (וכמו שציינתי, כך עבדתי: הסרת דרייבר ישן, אתחול, מצב בטוח, ניקוי שאריות, אתחול, התקנת דרייבר חדש).

על איזה גרסה אתה רץ?

כמו"כ שמעתי על שיטת התקנה בה מופרד מנוע הפיזיקה physx מיתר הדרייבר. האם ייתכן שזה מקור התקלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Titan777 , אני אישית הייתי נמנע מלעשות את הצעד שעשיתי. עכשיו אני שובר את הראש עם משחקי Registry ובחיטוט בקרביים של מאגר הדרייברים "הטבעי" של , לא עיסוק נעים באמצע הפסח :( .

כלומר, אני הייתי נשאר עם גרסה 182.08 ואפילו קצת מטה מכך (מה שלא שבור לא מתקנים), אלא אם אשמע על מישהו שנתקל בבעיה שצצה עם ה-182.50 ב-VISTA והצליח לפתור אותה, שכן בסך הכל הדרייברים החדשים מציעים שיפורים. לדוגמה, בשתי הגרסאות האחרונות מבטיחים שיפורי ביצועים של כ-10% בממוצע ביחס לגרסה הקודמת של הדרייברים.

אני הייתי שמח לשמוע מישהו שנתקל בבעיה שצצה לי עם ה-182.50 ומעלה והצליח לפתור אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה ככה:

1. תסיר את הדריבר ואת הפיזיקס.

2. כנס ל-safemode ותריץ כלי ניקוי driversweeper, למרות שאני ממליץ על driver cleaner רק שהוא לא חינמי.

3. אל תאתחל לאחר הניקוי! תתקין ב-safemode את הדריבר, ואז תאתחל.

* במידה והוא לא נותן לך בכלל להתקין ב-safemode (למשל רושם שההתקנה לא הצליחה) - כנס לספרייה של ב-C איפה שהוא פרס

את קבצי ההתקנה, תסיר משם את קובץ ההתקנה של physx ותתקין שוב דרך setup.exe, ולאחר אתחול תתקין physx בנוסף.

* במידה והדריבר הותקן, אך לאחר אתחול אתה מגלה שלא הותקן physx או לוח הבקרה של הדריבר האחרון כראוי,

תתקין שוב את אותו הדריבר (בלי להסיר כלום) במצב רגיל ואז תאתחל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעשה ככה:

1. תסיר את הדריבר ואת הפיזיקס.

2. כנס ל-safemode ותריץ כלי ניקוי driversweeper, למרות שאני ממליץ על driver cleaner רק שהוא לא חינמי.

3. אל תאתחל לאחר הניקוי! תתקין ב-safemode את הדריבר, ואז תאתחל.

* במידה והוא לא נותן לך בכלל להתקין ב-safemode (למשל רושם שההתקנה לא הצליחה) - כנס לספרייה של ב-C איפה שהוא פרס

את קבצי ההתקנה, תסיר משם את קובץ ההתקנה של physx ותתקין שוב דרך setup.exe, ולאחר אתחול תתקין physx בנוסף.

* במידה והדריבר הותקן, אך לאחר אתחול אתה מגלה שלא הותקן physx או לוח הבקרה של הדריבר האחרון כראוי,

תתקין שוב את אותו הדריבר (בלי להסיר כלום) במצב רגיל ואז תאתחל.

בוצע לפי הספר, שום שינוי. אולי אחזור לגרסאות ה-180 או ה-181?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• RnG changed the title to הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce
  • djelectric unpinned this דיון

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...