הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce - עמוד 34 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce

SyndromE

Recommended Posts

מישהו התקין את הדרייבר?

אחרי ההתקנה אני מקבל את הודעת השגיאה הבאה כשאני מנסה לפתוח את ההגדרות דרך לוח הבקרה (מיותר לציין שניסיתי התקנות חוזרות)

גם אני מקבל את ההודעת שגיאה הזאת.

אל תשדרגו ל196.21

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^ דבר בשם עצמך. זה שהדריבר לא מתקין כראוי על המע' שלך (ושלו) לא מעיד בהכרח על בעיית דריבר כוללת.

לצערינו, לפעמים צריך לדעת גם להתמודד עם בעיות בהתקנה, זה רלוונטי לכל דריבר שהוא בשילוב מערכות שונות ו\או טעויות משתמש.

לפי הסקר על הדריבר ב-guru3d, נכון לרגע זה:

64 חושבים שיש שיפור מהקודם

49 חושבים שהוא בערך כמו הקודם

45 חושבים שהוא גרוע מהקודם

כאשר "גרוע מהקודם" יכול להתייחס גם לביצועים \ באגים \ IQ במשחקים ספציפים, SLI, שגיאות משתמש ומה לא...

(שלא תחשוב ש-45 מהמצביעים לא הצליחו להתקין אותו. כי לפי ההודעה שאתה מקבל - נראה שהוא לא הותקן כראוי)

יש לנו פה לפחות 72% מהמצביעים שהדריבר בטוח עובד להם ואפשר לומר "מרוצים".

וזה עוד באשכול על דריבר בפורום - לשם תמיד יזרמו אנשים עם תלונות ותקלות מן הסתם (וגם לכאילו ניתן למצוא פתרונות לעיתים).

התקנה כושלת של הדריבר זה הדבר האחרון שצריך לעניין אותנו מבחינת טיבו.

תמיכת SLI ב-Dirt2

http://www.fudzilla.com/content/view/17372/40/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעיה בהגדרות תצוגות מרובות בדרייבר החדש. בדרייבר הקודם שהיה לי (גירסה לא מעודכנת מלפני כמה חודשים) הייתי מגדיר את הטלוויזיה כהמשך של שולחן העבודה, כך שבמסך הראשי הייתי רואה את שולחן העבודה בצורה רגילה, ואילו בטלוויזיה הייתי רואה רק את הרקע של שולחן העבודה. כאשר הייתי רוצה לראות סרט פשוט הייתי גורר אותו לטלוויזיה, ואז הייתי פנוי לפעולות אחרות במחשב על הצג הראשי.

הרזולוציה בטלוויזיה הייתה מוגדרת ל1360X768 ובמסך המחשב ל1680X1050.

כל ניסיונותיי להגדיר מצב דומה בדרייבר החדש עלו בתוהו. אם אני עושה פרישה של שולחן העבודה על פני הצגים, אני מחוייב להגדיר שמספר הפיקסלים האנכיים או האופקיים (בהתאם לסוג הפרישה - אנכית או אופקית) יהיו זהים. אם אני עושה CLONE אני אומנם יכול להגדיר רזולוציות טבעיות לשני המסכים בנפרד, אך איני יכול להשתמש בשני המסכים לשתי פעולות שונות.

האם מדובר בשינוי מכוון או בבאג? יש דרך לסדר את העניין ללא חזרה לדרייבר קודם?

עריכה: בסוף ריסטרט נוסף סידר את הבעיה. עכשיו יש לי אפשרות לdualview והכל עובד כראוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תסיר את physx ו-3dvision בנוסף לדריבר עצמו. כמו כן ניקוי שאריות לא יזיק.

לפני התקנה חדשה - תסיר את קבצי ההתקנה של physx ו-3dvision מספריית ההתקנה (אם הספרייה כבר יושבת ב-c:\nvidia או שפרסת את

קובץ ההתקנה הראשי בעזרת winrar לספרייה כלשהי) ואז נסה להתקין את הדריבר.

אם יעבור בהצלחה - תתקין physx / 3dvision בנפרד לאחר מכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו התקנתי את הדריבר החדש (לא הבטא) ואין לי בו את התוכנה של ה PHYSX... יענו זה התקין אותה כשהתקנתי את הדריבר אבל עכשיו אין לי את התוכנה ז"א מקודם היה לי אייקון של ה PHYSIX בלוח בקרה וב"כל התוכניות" ועכשיו זה כאילו נעלם .. נסיתי למחוק תדריבר ולנקות עם DRIVER SWEEPER אבל עדיין אותו סיפור... מה לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנת במיקרה את המשחק Dark Void ? (זה מתקין לך אוטומטית GAME System Software שדורס את פונקציונאליות ה-GPU PhysX)

במקרה הזה - תסיר את ה-GAME System Software בנוסף ל-PhysX System Software ואז תתקין PhysX מחדש.

בכלליות חשוב לדעת שמשחקי PhysX (עם או בלי האצת חומרה) לרוב מנסים להתקין גרסאת physx ישנה שעלולה לפגוע בגרסא המותקנת.

תמיד תדאג לבטל (לבחור cancel) כשמופיע חלון התקנת פיזיקס עם בחירת שפת התקנה. במקרה של Dark Void - הוא אפילו לא שואל אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנת במיקרה את המשחק Dark Void ? (זה מתקין לך אוטומטית GAME System Software שדורס את פונקציונאליות ה-GPU PhysX)

במקרה הזה - תסיר את ה-GAME System Software בנוסף ל-PhysX System Software ואז תתקין PhysX מחדש.

לא לא התקנתי אותו...

יש דרך אחרת איך להתקין תPHYSIX בנפרד ואת הדריבר בנפרד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן (כבר נמאס לי לחזור על זה שוב ושוב) -

לפני התקנה חדשה - תסיר את קובץ ההתקנה של physx מספריית ההתקנה של הדריבר (הספרייה יושבת ב-c:\nvidia אם כבר ניסית להתקין

את הדריבר, או שתפרוס את קובץ ההתקנה exe הראשי שהורדת בעזרת winrar לספרייה כלשהי) ואז נסה להתקין את הדריבר לבדו.

לאחר התקנת הדריבר - תתקין physx בנפרד (זה שהוצאת מספריית התקנת הדריבר או שתוריד אותו מכאן):

http://www.nvidia.com/object/physx_9.09.1112.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן (כבר נמאס לי לחזור על זה שוב ושוב) -

לפני התקנה חדשה - תסיר את קובץ ההתקנה של physx מספריית ההתקנה של הדריבר (הספרייה יושבת ב-c:\nvidia אם כבר ניסית להתקין

את הדריבר, או שתפרוס את קובץ ההתקנה exe הראשי שהורדת בעזרת winrar לספרייה כלשהי) ואז נסה להתקין את הדריבר לבדו.

לאחר התקנת הדריבר - תתקין physx בנפרד (זה שהוצאת מספריית התקנת הדריבר או שתוריד אותו מכאן):

http://www.nvidia.com/object/physx_9.09.1112.html

לא הבנתי איך אתה רוצה שאני יעשה את זה..

הדרייבר כרגע מותקן (הדרייבר כולל הפיזיקס), אתה רוצה שאני ימחק אותו ואז יתקין אותו שוב?

כי אני מתקין תדרייבר עם ה INSTALLER שאני מוןריד מהאתר של וזה אוטומטית מתקין לי גם תדרייבר של ה PHYSIX .. לא הבנתי ממש תסביר שוב בפירוט בבקשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרייבר שאתה מוריד מ NVIDIA כולל בתוכו התקנה של פיזיקס, הוא משחרר את כל הקבצים לפני ההתקנה לספריה NVIDIA שממקומת ב C משם אתה יכול להשתמש רק בהתקנה של הפיזיקס, או פשוט להוריד את הפיזיקס מהלינק הבא..

http://us.download.nvidia.com/Windows/9.09.1112/PhysX_9.09.1112_SystemSoftware.exe

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלוהים ישמור אני גם לא מבין מה הולך פה

עכשיו תעשה את הדברים הבאים:

1. תסיר הכל

2. תלך לקובץ התקנה ואם יש לך WINRAR מותקן אז קליק ימני עליו ו extract files to folder

3. כנס לתיקיה שזה יוצר, ותוציא משם את הקובץ physxsystemblablabla לתיקיה אחרת

4. תפעיל את הSETUP בתיקיה של הדרייבר שחילצת ותתקין את הדרייבר של הכרטיס מסך

5. אחרי שהכל מותקן תלך לקובץ של הפיזיקס ששמת בתיקיה אחרת ותתקין אותו

6. מה, גם את 6 אתה רוצה? כאילו 5 סעיפים לא מספיק? וואלה יופי הישראלים האלה שום דבר לא מספיק להם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• RnG changed the title to הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce
  • djelectric unpinned this דיון

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...