הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce - עמוד 29 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce

SyndromE

Recommended Posts

chenrp, להזכירך, אתה פתחת עם איזו הודעה כללית שכזאת:

יש בעיה בדייברים ל 7. כל העולם מפוצץ בכל הפורומים בבעיה שהדרייבר קורס וWINDOWS 7 משחזרת אותו.

זה קורא רק ב NVIDIA!

(וזה כאמור לא קורא רק באנוידיה). לאחר מכן זרקת קישורים לפורומים שונים.

לפני שאתה מייעץ אולי כדאי שתברר קצת פרטים אודות התקלה.

נתתי לך קישור לפתרונות אפשריים. כפי שיכלת להבין, הבעייה כללית מדי ולא ניתן לספק פתרון אחד וודאי.

חוץ מזה, בכלל לא ביקשת עזרה לבעיה ספציפית אצלך כמו בנאדם. לפחות תפרט מתי זה קורה \ טמפ' \ כמה ואיזה דריברים ניסית...

אני רגוע. רק מגיב להוא שאמר לי לחפור באינטרנט ואמר שיש 1001 סיבות... ממש מומחה.

אבל באמת יש המון סיבות אפשריות. הצעתי לך להוריד קלוקים, בלי קשר אם יש OC או לא, ואני יודע שזה עזר במקרים מסויימים -

כן, חפרתי קצת באנטרנט עבורך. אם אתה לא מעוניין לנסות מה שהצעתי\קישרתי, אולי עדיף שתפתח אשכול חדש כאן או בתמיכה טכנית,

כי חבל שדיון של הדריבר יריץ עכשיו +10 עמודים על troubleshooting למערכת שלך.

אני מקווה עבורך שבאמת מדובר בבעיית דריבר ושהסרה\ניקוי שאריות\התקנה של דריבר אחר יפתור את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא, אתה טועה.

הבעיה מופיע רק בדרייברים של .

זו לא בעיה כללית מידי אלא בעיה ספציפית.

להוריד קלוקים זה פתרון גרוע. למה שאעשה זאת בגלל דרייברים גרועים?

נתתי קישורים של פורומים עם בעיה זהה.

אני לא מתקין את הדרייבר האחרון של . עובדה שלאחר הסרתו הכל עובד הרבה יותר טוב.

אין צורך שהדיון ירוץ על הבעיה הזו, היא נפוצה אבל לא מאוד נפוצה.

אם אתקל בבעיה שוב, אפתח נושא חדש.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אתה טועה.

אפילו לא טרחת לקרוא את הקישורים שהבאת בעצמך, או את זה שאני הבאתי שמציע פתרונות לאנוידיה ו-ATI.

להוריד קלוקים זה לא פתרון, זה אחד הדברים שעושים ע"מ לאבחן בעייה של קריסות.

אבל למה אני טורח בכלל, עם גישה כמו שלך (ראש בקיר), מצידי תשאר בלי דריבר בכלל :facepalm:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אתה טועה.

אפילו לא טרחת לקרוא את הקישורים שהבאת בעצמך, או את זה שאני הבאתי שמציע פתרונות לאנוידיה ו-ATI.

להוריד קלוקים זה לא פתרון, זה אחד הדברים שעושים ע"מ לאבחן בעייה של קריסות.

אבל למה אני טורח בכלל, עם גישה כמו שלך (ראש בקיר), מצידי תשאר בלי דריבר בכלל :facepalm:

תבין חבר,

הגישה הלא טובה התחילה אצלך.

ולהוריד קלוקים זה לא קשור. תנסה להבין זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על שיטת האלימינציה שמעת ? תאמין לי, נתקלתי בעיות\בפתרונות הזויים יותר.

אם אתה כל כך בטוח בעצמך, שיהיה בהצלחה, אתה לא צריך אותנו... (ואני לא יתפלא אם באת לכאן להספים, אני בספק אם בכלל יש לך בעייה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על שיטת האלימינציה שמעת ? תאמין לי, נתקלתי בעיות\בפתרונות הזויים יותר.

אם אתה כל כך בטוח בעצמך, שיהיה בהצלחה, אתה לא צריך אותנו... (ואני לא יתפלא אם באת לכאן להספים, אני בספק אם בכלל יש לך בעייה)

אתה בספק אם יש לי בעיה ואם באתי להספים? תגיד אתה אמיתי?

על שיטת האלימינציה שמעתי עוד לפני שידעת מה זה מחשב.

אני לא צריך את העזרה שלך וציינתי זאת מלפני 2 דפים.

עכשיו מספיק להספים.

כפי שאמרתי, הבעיה אצלי איננה יותר מכיוון שהסרתי את הדרייבר החדש.

אם תתעורר בעיה חדשה אפתח תראד חדש.

ושוב אני מסביר לך וגם שכולם ידעו:

אם הכל עבד יופי לפני הדרייברים החדשים ויש בעיה לאחר התקנת הדרייברים החדשים, אז הבעיה היא בדרייבר. ואין טעם להוריד קלוקים!

וזו בעיה בדרייבר בWINDOWS ובדרייבר ב 7 (לא ב ).

יום נעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום אנשים!!!

אני צריך עזרה דחוףף!!!

התקנתי את ה WINOWS 7 .

64 ביט

עכשיו אני מנסה להתקין את הדרייבר של הכטיס מסך שלי ואחרי שהתקנתי אותו (יש לי כרטיס 7300 של גי פורס)

הךכתי למנהל התקנים והוא מזהה את הכרטיס אבל על השורה שלו יש סימן קריאה... בקיצור הכרטיס מסך לא ע--ו-ב-ד!!!

מה עושיםםם????!?!?!?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה, יש לי בעיה בכרטיס מסך שנאי מתקין את הדרייברים, הורדתי את הדרייברים האחרונים של WIN7 על 64 ביט ולא עובד ניסיתי להקתין גם את הדרייברים של ןיסטה 64 ביט ולא עובד לי, אני רץ על WIN7 64 ביט..

זה היה ככה גם בבטא שניסיתי להתקןי וזה ככה גם עכשיו אחרי שיש לי את המקורי, הורדתי את כל העדכונים וניסיתי שוב להוריד את הדרייברים של הכרטיס מסך ושוב אני מקבל מסך כחול.

ברגע שאני מתקין את הדרייברים אני מקבל מסך כחול, ואח"כ אני צריך להסיר אותם דרך עSAFE MODE כדי להצליח להיכנס למחשב בלי לקבל מסך כחול..

בבקשה אני חייב עזרה, הורדתי גם את הדרייברים האחרונים של הלוח אם שלי DP55WB אם זה קשור ושום דבר לא עוזר, חשוב לציין שבויסטה לא הייתה לי בעיה הזאת, ולכן הבעיה היא עם הדרייברים וWIN7

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רשמת את המפרט שלך (חוץ מלוח אם שלא ממש עוזר) אבל אני אנסה לתת לך איזשהו פתרון כללי.

תנסה להתקין את הדרייברים כADMIN - אתה לוחץ כפתור ימני על קובץ הדרייבר ואז הרץ כאדמין או Run as admin...

אם זה לא עובד , תנסה להתקין את הדרייברים בSAFE MODE באותה דרך , זה אומנם לא הפתרון האידיאלי אבל יכול להיות שזה יעזור כרגע.

אומנם היו הרבה גירסאות של הRC של 7 אבל המערכת עצמה נמצאת פה רק כמה ימים , הגיוני שיהיו קצת בעיות ותקלות.

אתה יכול גם למחוק את הדרייבר לגמרי ולבדוק אם מופיע לך התקנה שלו דרך הווינדוס אפדייט - שווה לנסות בכל מקרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• RnG changed the title to הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce
  • djelectric unpinned this דיון

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...