הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce

SyndromE

Recommended Posts

לגבי COD2 אני לא בטוח... אם יירי מתבצע 2 שניות לאחר לחיצה, זה לא נשמע כמו בעיית דריבר. ניסית להתקין את המשחק מחדש ?

לגבי הסמן שיוצא מהמסך - זה אופייני למצב בו מוגדר הרחבת שולחן העבודה בריבוי מסכים (למשל אם יש לך עוד מסך בצד ימין,

הסמן יעבור אליו כאשר תזיז אותו מעבר לגבול הימני)

כנס להגדרות תצוגה ואם יש לך שם 2 מסכים, לחץ על השני ותוריד ממנו את הסימון של "Extend the desktop onto this monitor"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תשאר עם 181.22

אגב, שוחרר היום PhysX System Software 9.09.0121 WHQL

לא ראיתי הבדלים מלבד תוספת התיקון הבא בהדגשים לשחרור:

Bug Fix update based on PhysX system software 9.09.0010 to resolve installation issues on non-English operating systems.

עודכן עמוד ראשי. (לא יעדכן כותרת על קטנות :) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי את ה 181.22

(הסרה של ה DRIVER הקיים בצורה הרגילה, אתחול, כניסה ל SAFE MODE וניקוי שאריות עם DRIVER SWEEPER )

אז אני מתחיל להתקין את ה דרייבר החדש ב SAFE MODE , עושה אתחול - לפי דרישה . ובהתחלה המחשב לא מזהה את ה כרטיס. אחרי דקה משהו ויסטה מודיעה לי שהיא מחפשת חלקי דריבר, אז היא מוצאת (סורקת את הקשיח ...לא יודע) מבקשת לאתחל .

וכאשר המחשב עולה אני רואה את הסמל של ווינדוסץ שומע את הצליל ואז מקבל הודעת מסך "NO SIGNAL DETECTED" והמסך מתנהג כאילו אין כלום מחובר אליו.

אני אפילו לא בטוח אם ה ווינדוס תקוע , אני סתם לא רואה כלום

חשוב להדגיש שהדריבר הקודם היה הגרסה הקודמת של ולא היו לי שום בעיות

יש רעיונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נכנס ב SAFE MODE ל DEVICE MANAGER ורואה שהדריבר המותקן הוא אכן 181.22

את קצב הרענון אני לא יכול לראות (כתוב שהקצב הוא ה DEFUALT ואין אפשרות לבחור משהוא אחר)

גם את הדריבר ראיתי דרך ה DEVICE MANAGER ולא דרך ה DISPLAY SETTINGS איפה שאני רואה נתונים אלו במצב רגיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

http://www.hardware-infos.com/tests.php?test=52&seite=10

מה זה השיפור האסטרונומי הזה ב - STALKER:CS ? זה הגיוני בכלל ? (וגם ה - FPS שם גבוה מאד באופן כללי ביחס לבנצ'ים של המשחק באתרים אחרים, מעניין באילו הגדרות בדקו אותו)

יש סיבה לעדכן מ - 180.48 לדעתך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טבלת הביצועים הזאת מתייחסת לדריבר מודלף שאנוידיה לא התכוונו לשחרר (אפילו לא כבטא), וכן יש שם שיפור ענק ב-stalker שלא תראה

בבנצ'ים אחרים כי אף אחד לא משתמש בדריבר הזה (185.20) בביקורות.

הדריבר החדש ששוחרר היום הינו 182.05, כנראה שהתבלבלת במספרים הדומים. הוא חדש יותר אפילו שמספרו קטן מזה של המודלף.

אני מציע לך להתקין אותו מאחר והוא מועמד ל-WHQL (שיצא רשמי זה יהיה אותו הדריבר),

או שלפחות תתקין את הרשמי האחרון 181.22. אבל על 185.20 אני מציע לך לדלג, אלא אם אתה ממש

צריך את שיפור הביצועים ב-stalker או שאתה מעוניין לבדוק את אפשרות ההצללה (Ambient Occlusion) החדשה (לויסטה בלבד)

בכלליות, תמיד כדאי לעדכן לפחות לדריבר רשמי אחרון, אלא אם יש לך בעיות ספציפיות איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא התבלבלתי, השאלה הראשונה שלי היתה לגבי ה - 185.20 המודלף והשנייה היתה כללית יותר.

וגם המספרים ב - STALKER:CS של הדרייברים האחרים ולא רק 185.20 נראו גבוהים משמעותית מהרגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מממ.. טוב לא ציינו שם באילו הגדרות גראפיות הריצו את המשחק... אולי זה על LOW :)

בכל אופן קישרתי לסיקור הזה רק כי הוא היה היחידי בזמנו (וכי אין מספיק מידע על הדריבר הזה). לגבי אמינותו תחליטו אתם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדרך כלל קורה כשהוא מנסה להתקין physx בזמן התקנת הדריבר.

על הגרסא האחרונה של physx שצורפה לבטא 182.05 רשום שתוקנו בעיות ב-installer,

וזאת בפעם השנייה כבר (בגרסא קודמת גם היו תיקונים לעניין הזה)

אז אולי עכשיו נפתרה הבעייה הזאת, אבל אני לכל מקרה מוציא את הקובץ של physx מספריית ההתקנה של הדריבר

ומתקין אותו לאחר מכן בנפרד, ליתר בטחון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדרך כלל קורה כשהוא מנסה להתקין physx בזמן התקנת הדריבר.

על הגרסא האחרונה של physx שצורפה לבטא 182.05 רשום שתוקנו בעיות ב-installer,

וזאת בפעם השנייה כבר (בגרסא קודמת גם היו תיקונים לעניין הזה)

אז אולי עכשיו נפתרה הבעייה הזאת, אבל אני לכל מקרה מוציא את הקובץ של physx מספריית ההתקנה של הדריבר

ומתקין אותו לאחר מכן בנפרד, ליתר בטחון.

איך אני מפריד את ה physx מהדריבר? או מאיפו אני יכול להוריד רק את ה physx ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• RnG changed the title to הדיון הראשי על הדרייבר - nVIDIA Geforce
  • djelectric unpinned this דיון

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...