פולין.. יורו או זלוטי? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פולין.. יורו או זלוטי?

night-fire

Recommended Posts

מקדונלדס יהיה קצת קשה.. אמרו לי שהפולנים הטמבלים האלה לא יודעים מה זה NO Cheese :s07:

כי הם לא מבינים למה שמישהו ירצה המבורגר בלי גבינה :screwy:

אבל כסף על קטשופ זה כבר מעצבן :pissed: עדיף כבר לקחת צ'ילי מתוק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:o מלח?!

טוב בלי מלח אני יכול להסתדר..וגם בלי קטשופ וכל הדברים האלו אבל הקטע עם השירותים ממש מסריח!

ודרך אגב.. ברור שגם אם אתה מזמין בלי גבינה במילא זה נגוע בגבינה כי הם לא מחליפים כפפות מין הסתם .. (שלא תחשבו שבישראל לא -_-" )

אבל עדיין.. אני מניח שאחרי כל המשלחות האלו הם אמורים להבין מה זה NO CHEESE לא? חח או שהם ממש מטומטמים xD

לדעתי בכל מקרה אני יקח כמה מנות חמות טעימות כאלה :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שקית בסופר?! הם נדפק להם המוח?! (או שאוליי המחירים של מוצרים לפחות מקוזזים שם לעומת חח )..

ובטח שאני יאכל מקדונלדס.. למרות שלא כשר, לפחות אני יאכל בלי גבינה (ינסה לבקש לפחות) .. זה במילא נראה לי מגעיל -_-"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שקית בסופר?! הם נדפק להם המוח?! (או שאוליי המחירים של מוצרים לפחות מקוזזים שם לעומת חח )..

ככה זה בהרבה מדינות בעולם. זה לא כדי להרוויח כסף, זה כדי לחסוך בשימוש בשקיות ניילון (בשביל איכות הסביבה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובטח שאני יאכל מקדונלדס.. למרות שלא כשר, לפחות אני יאכל בלי גבינה (ינסה לבקש לפחות) .. זה במילא נראה לי מגעיל -_-"

להפך,לפני שאנחנו טסים הם מזמינים עוד גבינה, אני לוקח 3 פרוסות גבינה בהמבורגר (כי במקדונלדס הרביעית כבר עולה כסף), איך אפשר לאכול המבורגר בלי גבינה :screwy:

ד"א במקדונלדס/BK/וונדיס בארה"ב זה בדיוק ההפך, הכל חופשי, אתה קונה ארוחה, ואז יש לך קטשופ/מפיות/קשיות/מלח/סוכר חופשי, אתה בא ולוקח לבד, בהרבה סניפים גם פשוט נותנים לך כוס ואתה ממלא לבד שתיה וכמה פעמים שאתה רוצה ואיזה שתיה שאתה רוצה ובוונדיס בכלל יש סניפים שיש שולחן ואתה לוקח ירקות חופשי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה זה בהרבה מדינות בעולם. זה לא כדי להרוויח כסף, זה כדי לחסוך בשימוש בשקיות ניילון (בשביל איכות הסביבה).

האא אוקיי חח הוא לא ציין שמדובר בשקיות קרטון.. (על זה אני מוכן לשלם.)

ולהוא עם האלכוהול.. מה זה הבצפר השוקי בקבוקי הזה שלך ? חחח איך לעזעזל נתנו לכם לקנות אלכוהול ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...