מדור המפרטים המומלצים מעודכן לתחילת מאי 09! דיון מלא בפנים. - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדור המפרטים המומלצים מעודכן לתחילת מאי 09! דיון מלא בפנים.

Dr. n00b

Recommended Posts

לא הבנת. מה שאמרתי היה, שאם אנשים יראו שהם יכולים לקנות מחשב שעדיין יהיה טוב, וביותר זול, הם ילכו על זה. ישראלים נמשכים למה שזול. הם לא יפספסו את ההזדמנות להשאר עם מסך מהמחשב הישן, או למצוא איזה מסך משומש, בלי להבין שמסך חדש ואיכותי ישפר את חוויית השימוש במחשב משמעותית. אפילו LCD מבוסס TN יהיה חד יותר, בדרך כלל, מ-CRT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
  • תגובות 184
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למי שיש זמן אני מציע לקרוא את המאמר הבא מ-TweakGuides

http://www.tweakguides.com/Hardcon09_1.html

בין היתר, הוא מסביר למה הוא כן הלך בסוף על I7 למרות כל החסרונות (לוחות אם יקרים וכו'), למה הוא לקח 6GB , למה הוא ויתר על CrossFire/SLI, למה הוא נשאר עם onboard sounds וכו'. למישהו כמוני שממש לא מתעסק עם high-end זה עזר מאוד להבין את המצב בשוק זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שיש זמן אני מציע לקרוא את המאמר הבא מ-TweakGuides

http://www.tweakguides.com/Hardcon09_1.html

בין היתר, הוא מסביר למה הוא כן הלך בסוף על I7 למרות כל החסרונות (לוחות אם יקרים וכו'), למה הוא לקח 6GB , למה הוא ויתר על CrossFire/SLI, למה הוא נשאר עם onboard sounds וכו'. למישהו כמוני שממש לא מתעסק עם high-end זה עזר מאוד להבין את המצב בשוק זה...

תודה. מעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

אני לא ממש מסכים עם צורת המחשבה שלו (הוא עצמו אומר שחלק מהחלטותיו מבוססות על ספקולציות שלדעתו תוכחנה כנכונות בעתיד).

נכון, הוא קנה מחשב לפני 3 שנים וע"י שדרוג כ.מ. פעם אחת הוא הצליח להחזיק כ3 שנים וחצי על מסך 19" בהגדרות גבוהות. השאלה היא כמה עלה לו הסיפור והאם חילוק של התקציב ל2 חלקים לא היה מניב 2 מערכות שהיו מחזיקות זמן רב יותר?

מעבר לכך, הוא רוצה לטעון ש oc למעבדים זולים כדי להרוויח ביצועים למשחקים לא משתלם וכראיה הוא מביא oc לI7 ומראה שההבדל ב fps לא דרסטי.. אני די בטוח שעם מעבד כזה + oc, כ.מ. יהווה צוואר בקבוק לפני התדר.

יש לשים לב שהמחיר הוא האחרון בסדר העדיפויות שלו, מה שלא המצב ברוב המוחלט של המקרים וגם אם זה כך, שוב, אני לא בטוח שחלוקה של התקציב הנ"ל לטובת רכישת 2 מע' עם רכיבים ב sweet spot מבחינת עלות/ תועלת לא היו תמורה טובה יותר לכסף.

אני מסכים מאוד עם העצה לחקור ביסודיות ולהתבסס על מקורות אמינים לפני רכישה... :)

אגב, הטיעון שהוא מעלה בקשר למדוע לדעתו משחקים יסתמכו פחות על כ.מ. ויותר על כוחו של המעבד מעניינת מאוד, אך עדיין איני בטוח שזה מצדיק הימור שמהווה קפיצה משמעותית במחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטער על ההזנחה - הייתי מאוד עסוק בחודש שעבר ואני מקווה שהחודש יתאפשר לי להשקיע את מלוא הזמן ולסיים את העדכון הזה.

בינתיים היו ירידות מחיר משמעותיות למעבדי , וגם חיכיתי שהן יתבטאו במחירים לצרכן.

אני אשתדל ליידע אתכם על ההתקדמות בימים הקרובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחירים מתעדכנים כל הזמן, לא זכור לי חודש כלשהו בלי איזושהי ירידת מחירים. כמו שאתה בודאי יודע, המחירים החדשים שיינתנו לסדרת ה-4800 כבר פורסמו ברשת, וה-250 לפי הדיווחים הולך להיות מתומחר במחיר התחלתי שיהיה גבוה מה4870 (אחרי העדכון הצפוי) מה שהופך אותו ללא רלוונטי בכל מקרה. אלא אם כמובן אתה מעדיף לחכות גם עד ש- יעדכנו את המחירים שלהם...

מדור המפרטים עודכן לאחרונה לפני חצי שנה. אני חושב שכל עדכון יבורך בשלב זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה GTS 250 כבר נמכר בארץ ב870 ש"ח בערך

שזה הגיוני כי הוא בדיוק ה-9800gtx+ ולכן יעלה כמוהו.

ולגבי העדכון - גם אני חשבתי שצריך לעדכן מחירים ואז נכנסתי לאתרים וראיתי שבגלל העלייה של הדולר המחירים חזרו להיות גבוהים כמו לפני חצי שנה.

לדעתי קניית מחשב כרגע למי שכבר יש היא מיותרת בגלל הטכנולוגיה שעומדת להתחלף והמחירים היקרים, וחשוב לציין את זה בכניסה למערכת הפורומים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[glow=red,2,300]עד מתי ספטמבר 2008???[/glow]

נו אני חייב להחליף למחשב חדשששש שלי לא סוחב,

מחכה בכליון עניים למפרט החדש... :screwy:

תנו גזזזזזזזזזזזזזזזזזזז.

הנה אני מתחנן.... על 2 :P

1299.jpg

:xyxthumbs: :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

http://xbitlabs.com/articles/cpu/display/amd-phenom-ii-x3-720.html

ביקורת מעניינת. מסתבר שה-Phenom II 3X לא רעים בכלל באוברקלוק, עולים לפעמים על מעבדים מקבילים מבחינת מחיר של , ולפעמים גם אפשר להפעיל איתם את הליבה הרביעית. גם ה-Phenom II 4X 810 מסתמן כמשתללם מאוד למחירו. בשורת ה-3 ומעלה ליבות של שתי החברות הגיעה סוף סוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

....

היות והסוקט החדש הוא זמני (בדומה ל-423 שקדם ל-478 אם מישהו זוכר).

....

סליחה שאני נדחף לדיון שאין לי מה לתרום בו... אבל כבעליו של לוח S754 אני לא יכול להתאפק...

ממה שקראתי פה ושם בפורום\וויקי ה LGA1156 לא אמור להחליף את ה LGA1366 אלא להשאר לצידו.

מישהו יכול להסביר את הטענה הנ"ל? או להפנות אותי להסבר\פוסט בנושא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...