מדור המפרטים המומלצים מעודכן לתחילת מאי 09! דיון מלא בפנים. - עמוד 10 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדור המפרטים המומלצים מעודכן לתחילת מאי 09! דיון מלא בפנים.

Dr. n00b

Recommended Posts

ה4890 מפרק את 260gtx וגם את 285gtx אחרי oc מה שעושה אותו לכרטיס סופר משתלם.

http://www.anandtech.com/video/showdoc.aspx?i=3555&p=12

תקרא את ההשוואות העדכניות שעשו על כל המנועים הגרפים הקיימים כיום.

אחלה מפרטים ואין צורך לשנות כלום.

דניס תפסיק להיות פאנבוי ותכיר כבר בעובדה שה 4770/4890 נותנים לכרטיסים של בראש ואין לה תשובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 184
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

lol_minbet כול העיניין בבניית מפרט הוא לקבל יחס עבודה \ שקל גבוה יותר במינימום מחיר.

אני מסכים בהחלט עם דניס,אין טעם לרכוש HD4890 כשיש את ה260GTX בסביבה פוטנציאל האוברקלוק שלו גדול

ומחפה בצורה מעולה על אובדן הביצועים הקל מול הHD4890 .

אני חושב שהתבלבלו פה עם הPhenom 1Gen (והמעבד הזה נפתח לPhenom 2Gen)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם תגובה שיש לי ואני לא יודע אם רשמו באחד הדפים הקודמים.

הספק של המפרט השלישי Enermax PRO82+ 525W באמת יחזיק GTX295 ?

למה נראה לי שלא?

ראיתי באתרים שעשו בנצ'מרק איתו השתמשו בספקים מעל 700W

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק של המפרט השלישי Enermax PRO82+ 525W באמת יחזיק GTX295 ?

למה נראה לי שלא?

אתה שואל אותנו? :nixweiss: אתה זה ש"רואה", לא? תגיד אתה למה...

אולי כי

ראיתי באתרים שעשו בנצ'מרק איתו השתמשו בספקים מעל 700W

יכול להיות שזו הסיבה?

או שפשוט זו באמת

סתם תגובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשית ממני טיפש ???

אתה יכול להיכנס פה לפינה רגשית ונעלבת לחינם אם תרצה - זה עניינך האישי (ושל חברך מלמעלה) בלבד :nixweiss:

אישית אני לא רואה מה הקשר ל"טיפש" ובטוח שאין לי או לכל אחד אחר כאן כל סיבה בעולם "לעשות מישהו" טיפש או כל דבר אחר.

רק השתמשתי במילותיך אתה כדי להראות לך שהתשובה לשאלתך נמצאת בגוף השאלה ולרמוז בכך שלהבא, אם יש לך שאלה של ממש, אנא נסה להביא מספרים/עדויות/נימוקים לטענות שלך לטובת הכלל.

אם לא זה, לכל לפחות נסה לשאול שאלה ספציפית ולא לרשום "סתם תגובה" שמניחה בבסיסה שאף אחד לא טרח לבדוק פרט כל כך בסיסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מספיק עם ההשמצות, כוונתו של המנהל היא שאם המומחים עמלו קשות לעדכן את מדור המפרטים, הם גם התאימו את כל החלקים ובדקו שהכל עובד כמו שצריך

כשמומחה מקצועי למפרטים ממליץ לך על ספק 525W לכרטיס מסך X, למה אתה בא לכאן ושואל? התשובה מאוד ברורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, מוממחים או לא, כולם עושים טעויות ואם אתה חושב שמצאת אחת אז עשית את הדבר הנכון שאמרת משהו. רק תשתדל להביא סימוכין או להיות פחות נחרץ, תיתקל בפחות אנטגוניזם.

ובתשובה לשאלתך על צריכת החשמל:

http://www.bit-tech.net/hardware/graphics/2009/01/08/nvidia-geforce-gtx-295-quad-sli-review/16

שם רואים בבירור שצריכת החשמל נשארת מתחת ל- 460W, למרות שההמלצה במאמר היא לא להסתכן עם ספק של 500W.

אז כנראה שלכל אחד בדיון הזה יש תוצאות שתומכות בעמדתו. אתה יכול לצטט את ההמלצה והם את הנתונים בפועל. בסוף מישהו צריך להחליט איזה ספק לשים, ונראה שהתשובה לשאלה "האם הספק מספיק טוב לכרטיס?" היא "כן, אבל הוא לא משאיר הרבה מרווח תמרון."

כמובן שיש לציין את נתוני המערכת שאת צריכת החשמל שלה מדדו:

http://www.bit-tech.net/hardware/graphics/2009/01/08/nvidia-geforce-gtx-295-quad-sli-review/3

וכשעושים בדיקה למערכת בד"כ לא מניחים הנחות בנוגע לצריכת החשמל שלה, בגלל זה תראה ספקים עם הספק גבוה מאוד במערכות בדיקה. על עיקרון ה-better safe than sorry.

מקווה שקיבלת את התשובות שחיפשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקווה שקיבלת את התשובות שחיפשת.

תשמע,

אני קיבלתי תשובה ממך...

אבל מ TMPUSR שגדול ממני ב20 שנה עוד שבוע לא קיבלתי כלום :/

ולא נעלבתי למה מי הוא שיעליב אותי.

תודה לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולא נעלבתי למה מי הוא שיעליב אותי.

ראשית, אין ולא היתה כל כוונה להעליב - מקסימום מעט ציניות שמקורה בהרגשה שלא טרחת להשקיע ולו דקה כדי למצוא את התשובה שכבר נטחנה פה עד דק בכל הפורומים בחודשים האחרונים. לשם כך יש "חיפוש" בפורום ואת האסמכתאות הנ"ל (ואחרות רבות) כבר הבאנו בעשרות אם לא מאות דיונים קודמים.

בכל מקרה, אם כך זה התקבל קבל את התנצלותי הכנה.

להבא, כפי שגם אני, גם Silencer כבר אמרנו לך:

רק תשתדל להביא סימוכין או להיות פחות נחרץ, תיתקל בפחות אנטגוניזם.

להבא, אם יש לך שאלה של ממש, אנא נסה להביא מספרים/עדויות/נימוקים לטענות שלך לטובת הכלל.

אם לא זה, לכל לפחות נסה לשאול שאלה ספציפית ולא לרשום "סתם תגובה" שמניחה בבסיסה שאף אחד לא טרח לבדוק פרט כל כך בסיסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה על המאמץ הרב שמושקע בבניית המפרטים כמעט לכל דורש.

שתי הערות בנוגע למפרטים, אם אפשר

א. משום מה המשקל שניתן לאפשרות של O.C. בבחירת הרכב המפרטים (באופן כללי, סקרתי כמעט את כולם) אינו רלוונטי כ"כ עבור המשתמש/הצרכן מן השורה, מרבית הקונים שרוכשים מחשב לא נותנים דעתם ליכולת OC, ואין להם את הידע לבצע זאת, לכן לא ברור לשם מה לצאת מנקודת הנחה שאכן הפוטנציאל הקיים בחלק מהמפרטים המומלצים ינוצל, אולי עדיף לבסס את המפרטים על בסיס השימוש והדרישות של משתמשים רגילים, ואת האופציות הכוללות אפשרות ניצול פוטנציאל ההמרה לצרף כחלופה/הערה עבור משתמשים מתקדמים שישכילו להוציא את המיטב מהחומרה שהם רוכשים.

ב. כמדומה שחסרה חלוקה חיונית וחשובה בקטגוריה של מפרטים לעריכה גרפית, עם ההתקדמות שחלה בשנים האחרונות בתחום החומרה ניתן לחלק את הקטגוריה הזו לשני חלקים, (יתכן שהשתרש רק ענף אחד כולל, בגלל שההבדלים בעבר היו הרבה פחות ניכרים ומשמעותיים בעיקר בגלל צווארי בקבוק רבים שלא איפשרו לבצע בין כך עבודות מהסוג הזה במהירות) האחד עיבוד גרפי הפונה לגרפיקאים העוסקים בתחום (תוכנות כגון פוטושופ, קורל, אילוסטרייטור ... בקיצור דו-מימדי) כשדגש הוא יותר על כח עיבוד גודל ומהירות גישה לדיסק, והשני לעיבוד תלת-מימד ואנימציה (תוכנות כגון אוטו-קאד, סקטש-אפ, 3DMAX, ....) שבניגוד לעבודת גרפיקה נטו יכולת הניצול של כרטיס מסך איכותי ומקצועי הוא משמעותי ביותר וע"כ המשקל היחסי לכרטיס מסך, גדל על חשבון היחס לרכיבים הנכונים דוקא בעיבוד דו-מימדי.

כמובן שאפשר אולי להוסיף עוד קטגורייה הנוגעת לעיבוד אודיו, או שאולי זה חופף לדרישות מערכת שקיימות גם לצרכים אחרים.

תקנו אותי אם ההערות שגויות או לא במקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל ל-DENNIS14:

הוסף במומלצים עצמם מפרט אלטרנטיבי למשחקים ללא ציוד היקפי ב7500 ע"פ ההערות שלך. אני חושב ששני המפרטים מאוזנים, כל אחד בדגש שונה, לכן יש מקום לשניהם.

ל-345:

שתי ההערות שלך במקום. אתה מוזמן לדפדף בחלק מהמומלצים ולהתבונן בהסברים - אכן יש דגש על אוברקלוק - אבל זה כי הפורום פונה לקהל ENTHUSIAST MARKET. מצד שני במרבית המפרטים הזולים, יש אופציה אלטרנטיבית ללא ציוד לאוברקלוק.

כמו כן אתה חייב להסכים שכל האופציה לאוברקלוק מסתכמת ברוב המפרטים בקירור נוסף ותו לא. אין זכרונות יקרים יותר, אין לוחות אם מיוחדים, וכן הלאה.

לגבי מפרטים גרפיים, אין אופציה במדור הנוכחי כמו שהוא מתוכנת להפריד בין שני סוגי המפרטים לעריכה גרפית.

מצד שני, לעריכה גרפית דו מימדית מפרטים זולים ביותר עד מספיקים - ומעבר לזה כל המפרטים הם לתלת מימד. במפרטים הזולים יותר יש שני מפרטים מומלצים בדרך כלל - אחד לתלת מימד והשני לדו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט החדש טוב למדי (למרות שיש ספק דומה וזול יותר של סיסוניק ו - CM HAF 932 במחיר של המארז של אנטק שיהיו משתלמים יותר לדעתי וגם זכרונות 1333MHZ ו - HDD של היו מוזילים את המפרט).

מה לגבי ההערות שלי לגבי המפרט של ה - 5K ? (וה - 3K לצורך העניין)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...