Seagate 7200.11 ו"קרובי משפחה" פגומים - הדיון הרשמי - עמוד 37 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Seagate 7200.11 ו"קרובי משפחה" פגומים - הדיון הרשמי

ChronoDog

Recommended Posts

• תגובות 546
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תבדוק איזה סידרה ואז תשאל

גם בכל מקרה תיקח בחשבון שיהיה לך גיבוי לדברים קריטיים

חבל שכל מה שצילמת בטיול מסביב לעולם יישמר בדיסק קשיח

או במילים אחרות גיבוי גיבוי ועוד משהו צרוב "לגיבוי" חחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

כמה שאלות בעניין:

1. בלינקים שמופיעים בתחילת הת'רד הזה יש את ה- drivedetect שאמור לתת לי את כל הפרטים על ההארד דיסק, אבל משום מה כשאני מפעיל אותו אני מקבל ERROR מהווינדוס, שאומר:

the application has failed to start because the application configuration is incorrect

אם למישהו יש הסבר/רעיון מה הבעיה ואיך אני מתגבר עליה, אשמח לשמוע. אגב, ניסיתי גם ישירות מהאתר של סיגייט וקיבלתי את אותה שגיאה.

2. האם אחרי כל הדיונים שהיו כאן יש מסקנה ברורה לגבי עדכון ה-firmware: האם זה בטיחותי? האם זה אכן מונע את היתכנות הבעיה (הארד דיסק לא מזוהה בביוס)? האם אחרי עדכון ה-firmware אני יכול לסמוך על ההארד דיסק כאילו הוא היה הארד דיסק נורמלי?

3. בפורום הזה ("אמצעי אחסון") יש ת'רד אחר שבין השאר נותן המלצות להארד דיסקים שונים. שניים מתוכם הם של ומסדרת Barracuda 7200. האם יודעים בוודאות שהסדרה החדשה (שמסתיימת ב- 7200.12) לא סובלת או תסבול בעתיד מאותה בעיה של הסדרה הישנה יותר (7200.11)?

ובקונטקסט קצת יותר "אתי": אחרי כל הבלגן שהיה עם והאופן שבו הם (לא) טיפלו בבעיה (לפחות כפי שהבנתי מקריאת חלק מהת'רד הזה), לא היה הגיוני יותר מצד האתר הזה להימנע מהמלצה על מוצרים שלהם (סוג של חרם צרכני, או סתם התנהלות נבונה יותר שלנו כצרכנים)?

תודה לכל העונים ושבוע טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה המהירה.

עדכנתי את ה-firmware, מקווה שלא יהיו הפתעות בעתיד...

לגבי סעיף 3, התכוונתי להמלצה שניתנה כאן (שוב, לגבי הסדרה החדשה, זו שלא אמורה להיות בלתי-תקינה):

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=408839.0

והנה ציטוט השורות הראשונות שם:

הכוננים הקשיחים המומלצים:

500GB

ST3500410AS או ST3500418AS - שני כוננים מהסדרה Barracuda 7200.12 (פלטה אחת) של . כוננים שקטים אשר מציגים רמת ביצועים גבוהה במחיר מעולה של כ-260 שקלים.

ה-410AS מתאים לסטנדרט התעשיה "Low Halogen" ולכן הוא ידידותי לסביבה, ובנוסף הוא גם קצת יותר שקט מה-418AS.

וגם במפרטים המומלצים ראיתי אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...