ביקורת ראשונה על ה IPS החדש של דל 2209WA - עמוד 6 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביקורת ראשונה על ה IPS החדש של דל 2209WA

yousux

Recommended Posts

;D גם אני ממאוכזבי מסכי ה- LCD. אמנם לא קניתי עדיין אחד לעצמי אבל ראיתי אצל חברים, עבודה ולימודים את האיכות הזוועה של מסכי ה- TN הנפוצים.

לדעתי אני בכלל מקום להשוואה בין המסכים האלה למסך CRT פשוט (לי יש סמסונג), ואם היה למכירה מסך 22 רחב CRT כנראה שהייתי קונה אותו.

גם אני שמתי עין על המסך הזה, מקווה שלא יאכזב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 266
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ה-1:1 ממש לא קשור לסרטים.

קודם כל, נגן הסרט יודע להגדיר את התצוגה ל-1:1 בכל רזולוציה (ואז הסרט מתנגן בחלון קטן). לא צריך שום תכונה מיוחדת של המסך.

מעבר לכך, מי בכלל רוצה להשתמש ב-1:1 בסרטים? אתה רוצה להגיד שתעדיף לראות סרט DVDRIP שקודד ברזולוציה נמוכה בחלון קטן מאשר מרוח על כל המסך (תוך שמירה על יחס גובה:רוחב מתאים באמצעות פסים שחורים, כמובן)? לא נראה לי.

1:1 זה פיצ'ר שהשימושיות שלו מוגבלת למי שמסיבה כלשהי רוצה להריץ רזולוציה שהיא קרובה ורזולוציה של המסך, אבל לא בדיוק. ואז במקום למרוח אותה על כל המסך ולקבל טקסט מטושטש, המסך ממפה כל פיקסל לפיקסל ומשאיר שוליים שחורים מסביב לתמונה. ומי בדיוק צריך את זה?

לעומת זאת, הצגת תמונה תוך שמירה על יחס גובה:רוחב נכון זה פיצ'ר נחמד מאוד, שמאפשר (למשל) להריץ משחקים מסוימים שלא תומכים ברזולוציה רחבה בלי לעוות את התמונה (במקום זה יהיו שוליים שחורים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעומת זאת, הצגת תמונה תוך שמירה על יחס גובה:רוחב נכון זה פיצ'ר נחמד מאוד, שמאפשר (למשל) להריץ משחקים מסוימים שלא תומכים ברזולוציה רחבה בלי לעוות את התמונה (במקום זה יהיו שוליים שחורים).

והDELL הנ"ל יודע לבצע את זה?

אתה מתכוון שהוא ZOOM אל תוך התמונה כדי לשמור על היחס?

(וקצת חותך את השוליים הימיניים ושמאליים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז שרואים עליו סדרות ביחס 4:3, בעיקרון מקבלים

גודל מסך של .... 20 אינץ ?

וזה קיים בDELL הזה נכון?

20" זה כבר גדול מדי בשבילו, רגיל הכוונה. הרזולוציה הטבעית שלו היא 1680X1050. את ה-1600 הוא יכול להכניס ב-1680, אבל 1200 הוא לא יכול לדחוף ב-1050.

גם אצלי ה-CRT גסס, ועברתי ל-LCD. אני כרגע על PHILIPS Brilliance 200P7ES 20" S- (1600X1200) ומרוצה מאוד מאיכות הצבעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצר ביררתי את המחיר, זה מחיר אמיתי :)

1590 בפנדה

יש למישהו כסף לתרום לי???

קניתי כבר הרבה דברים לאחרונה :silly:

דרך אגב, מה ההבדל בין המסך שאנחנו מדברים עליו לזה http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=39_2258&products_id=20400?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שפנדה זו חנות איומה. אחריות לאפס פיקסל שרוף לא רלוונטית למי שלא קונה פיזית בסניף ומכריח אותם לפתוח את המסך. אה וזו גם הזמנה מוקדמת.

מה זאת אומרת ל-0 פיקסל ???

אגב, המסך יגיע אליהם בעוד כחודש, למי שמוכן לחכות - עיסקה מצויינת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...