ביקורת ראשונה על ה IPS החדש של דל 2209WA - עמוד 5 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביקורת ראשונה על ה IPS החדש של דל 2209WA

yousux

Recommended Posts

• תגובות 266
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Omry,אשמח אם תתן את התרשמותך+דעתך האישית על השירות ועל המסך אחרי שתקבל אותו.

אני מתלבט מאוד בלקנות את המסך הזה,האם ההבדל בין פאנל TN גדול,במה זה מתבטא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני הבנתי עד עכשיו זה ה LG החדש 23 אינצ אמור להגיע עם פאנל החדש ה E-IPS וה 2209WA המדובר מגיע עם S-.

תקנו עם אני טועה ,אני מחכה גם כן לביקורת :xyxthumbs:

יש למשהו חסרונות שהוא מוצא ?אני מבין שהוא מגיע רק עם חיבור VGA זה מה רשום לפחות חח ?או שיש לו גם DVI ?חיבורים כמו גם כן אין אני מבין ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו טעות בנקסטופ, שני המסכים משתמשים בפאנל החדש, ה-e-.

בביקורת של cnet נכתב כי חסרונותיו היחידים של הדל (אני מניח שזה נוגע גם ל- שמשתמש באותו הפאנל) הם המסגרת הבעייתית (משתקפת) והעובדה שאין התאמה של 1:1 בצפיה בסרטים שהרזולוציה בה קודדו לא מתאימה למסך, אלא רק מודים של 4:3 או מריחה.

ע"פ נציג נקסטופ, המסגרת הבעייתית לא קיימת במסכים שהם עצמם מוכרים.

קיצר, מסך מושלם לגיימינג.

אגב, הזמנתי את המסך לפני דקות אחדות. אספר על התרשמותי ברגע שאקבל אותו, בטח בשבוע הבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר לחברי הפורום בלבד יהיה 1800 ש"ח בלבד

זה מחיר הוגן מבחינתי ותחרותי !

יעקב

אני מוריד בפניך את הכובע :yelclap: אין חנויות כאלה בארץ, כולם רק רוצים למכור זבל וכמה שיותר (TN למיניהם)

במחיר כזה אני שוקל מאוד לקנות, יש מצב לראות את המסך ולהתרשם באיזור המרכז איכשהו?

אגב, יש עוד השפעה למחסור ב1:1 חוץ מסרטים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר שהוא נתן זה פשוט להקדים את המאוחר. ברגע שזה יהיה זמין לקנייה דרך יעל או CMS/אומניטק וחבריהם, המחיר יהיה זול אף יותר.

שזה לא מוריד מעניין ה"כל הכבוד, הנחה לחברי הפורום" :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכס, למה תמיד יש לך תגובות כאלה של קנאה כשאחרים מסדרים הנחות כלשהן???

אתה לא חייב לסדר את הכל בעצמך חחח.

וגם אם המחיר בעתיד יהיה נמוך, הוא לא בהכרח יהיה זול בהרבה מ1800...

אחרי הכל מיסים מכס ובלה בלה לכיס של המנהלים :)

ותשנה את החתימה שלך, אין בפורום הזה שום מקום להביא את הדעות הפוליטיות שלך חוץ מהפורום הכללי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם . רציתי לשאול האם פאנל lcd טוב כמו מסך crt איכותי? אני כבר בזבזתי כסף על שתי מסכי lcd פאנל tn פשוט זוועה של איכות . אני כבר לא יודע אם כדאי לי לחזור ל crt . או להשקיע את ה 1800 שקל בפאנל שעדיין לא ראיתי בעניים בשום חנות . כי כולם שמים שם מן הסתם מסכי tn בתצוגות .שמתי עין על ה 2209WA יש פה מישהו שהיה לו מסך מסוג שיכול לתת חוות דעת רצינית עליו בהשוואה ל crt .תודה מראש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סרטי HD ?

וחוץ מזה זה דבר שכרטיס המסך אמור לדאוג לו, לא?

סרטי HD הם מעצם הגדרתם סרטים באיכות גבוהה.

שלום לכולם . רציתי לשאול האם פאנל lcd טוב כמו מסך crt איכותי? אני כבר בזבזתי כסף על שתי מסכי lcd פאנל tn פשוט זוועה של איכות . אני כבר לא יודע אם כדאי לי לחזור ל crt . או להשקיע את ה 1800 שקל בפאנל שעדיין לא ראיתי בעניים בשום חנות . כי כולם שמים שם מן הסתם מסכי tn בתצוגות .שמתי עין על ה 2209WA יש פה מישהו שהיה לו מסך מסוג שיכול לתת חוות דעת רצינית עליו בהשוואה ל crt .תודה מראש .

גם אני התלבטתי במשך שנתיים אם לעבור מה CRT הישן והטוב ל LCD ולא מצאתי שום סיבה טובה ,הCRT שבק חיים שלשום(אחרי כמעט 10 שנים)

ולא התיר לי ברירה ,הזמתי את ה 2209WA ,ברגע שאקבל אותו אוכל להשוות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סרטי HD הם מעצם הגדרתם באיכות גבוהה.גם אני התלבטתי במשך שנתיים אם לעבור מה CRT הישן והטוב ל LCD ולא מצאתי שום סיבה טובה ,הCRT שבק חיים שלשום(אחרי כמעט 10 שנים)

ולא התיר לי ברירה ,הזמתי את ה 2209WA ,ברגע שאקבל אותו אוכל להשוות.

אותו סיפור אצלי! הCRT הוותיק שלי כבר גוסס :(

מצפה לשמוע את ההתרשמות שלכם מהמסך כשיגיע!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...