ביקורת ראשונה על ה IPS החדש של דל 2209WA - עמוד 3 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביקורת ראשונה על ה IPS החדש של דל 2209WA

yousux

Recommended Posts

איזה גרזנים אתם. נקסטופ מביאים את המסך בייבוא אישי, משלמים מיסים ומשלוח, נותנים שירות ואחריות ואתם עוד רוצים שהמסך יעלה 1200 שקלים. אייבורי ושאר האשפה לא יביאו את המסך כי הוא בלי נתונים מנופחים מהתחת. קצת קשה למכור לאידיוטים של אייבורי מסך עם ניגודיות 1:1000.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 266
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

איזה גרזנים אתם. נקסטופ מביאים את המסך בייבוא אישי, משלמים מיסים ומשלוח, נותנים שירות ואחריות ואתם עוד רוצים שהמסך יעלה 1200 שקלים. אייבורי ושאר האשפה לא יביאו את המסך כי הוא בלי נתונים מנופחים מהתחת. קצת קשה למכור לאידיוטים של אייבורי מסך עם ניגודיות 1:1000.

סבבה, לא 1200 שקל, אבל מחיר של עד 1700 שקל הוא הוגן בהחלט!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם צודקים במחיר שהם שמו מבחינתם. החנות צריכה להרויח כמה שיותר בשעה שאין תחרות.

ככה גם היה עם ה2408WFP שהם מכרו את ה A012 כשלא היה בארץ במחיר של איזה 3600 ש"ח.

עכשיו הוא עולה 300 שקל פחות כשCMS החלו להביא אותו

http://nextop.co.il/Product.asp?Pid=lcd-de90&Cat2Cat1ID=9&Cat2ID=33

חכו. כשעוד יבואנים יביאו אותו, המחיר יצנח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את המסך באתר של נקסטופ

http://www.nextop.co.il/Product.asp?Pid=LCD-DEWA&Cat2Cat1ID=9&Cat2ID=32

קודם לכן חשבתי על ה lp2065 ב 1799 אך תוספת של 200 ש"ח למסך 22 של נראית לי סבירה.

מאחר ואין תחרות המחירים של מסכי האיכות (יצא לי חרוז) ישארו גבוהים. זה סיכון גדול מדי לקנות מסך בחו"ל ולא לקבל שירות (אם מחשיבים תלשום מע"מ ו/או מיסים אחרים במסלול האדום, המחיר המשולם על שירות ואחריות הוא סביר/גבוה).

אשמח לשמוע דעות נוספות

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר. אפשר לחשוב.. עד היום היית צריך תוספת הרבה יותר גדולה מ-600 ש"ח בשביל להגיע למסך הטוב ביותר באותו גודל, ה-ר-ב-ה יותר גדולה.

אני אישית מתכנן לרכוש את המסך, במידה והמחיר שנציג נקסטופ ציין הוא נכון (1,800). או שפתאום אגלה שקבוצת ח.י מביאים את ה- החדש :D (שלחתי את אבא לצלצל, נראה מה יהיה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...