תמיכה עברית לנגני IRIVER-לIFP הגיע רשמית! - עמוד 12 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמיכה עברית לנגני IRIVER-לIFP הגיע רשמית!

idanm19

Recommended Posts

אין לי מושג מה זה הקובץ הזה, אבל העלתי אותו

http://planet.nana.co.il/iriver/richtx32.ocx.zip

את ICAPTOOL כתבתי בVISUAL C, לא ב C++ מכיוון שהשתמשתי בספריית C שמישהו כתב מזמן...

אני צריך להזכר בכל הקטע הזה של TEMPLATES וכאלה.. לא השתמשתי בזה המון זמן.. אני ניסיתי להשתמש בספריה הזאת (זה גם הקובץ שהזכרתי קודם לכן) בתוכנית שלי (שכתובה בC), ניסיתי להמיר דברים, אך ללא הצלחה, כנראה כי זה רק לC++...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 185
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עברתי בקצרה על הקוד של myglob ושל icaptool:

כמו שזה נראה לי הקוד תואם לגמרי ל C++.

אמנם יש שימוש בprintf וב malloc/free שהם לא נהוגים בC++ אבל אפשר בהחלט להשתמש בהם (וגם אם לא, אפשר בקלות להחליף אותם בcout וב new/delete).

בקשר לTemplates... אני עד היום לא יודע להשתמש בהן.

אתה רוצה שאני אנסה להמיר את התוכנה ככה שתעבוד עם C++ (אולי אפילו להכניס לשם את הid3Tag)?

יש איזה שהן אפשרויות קימפול מיוחדות שאתה עושה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, הנה התוכנה שלי בגרסא מאוד מאוד ראשונית.

תפעילו, תפתחו קובץ.

אם אתם רוצים לתקן את השם קובץ תעשו Rename.

אם אתם רוצים לתקן את ה id3tag תעשו Retag.

כדאי להעתיק את הקבצים למקום אחר לפני הפעולה - התוכנה לא יוצרת גיבוי.

התוכנה עוד לא משנה שמות של ספריות.

הערות/הצעות/באגים יתקבלו בברכה.

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

מצורף iCapTool 1.0 RC1

:D

שינויים: הוספת תמיכה בID3TAGS , שיפור פונקצית ההיפוך, תיקוני באגים ועוד..

אם אתם מוצאים באגים תדווחו בבקשה.

קוד המקור הפך שמן בגלל הוספת הספרייה ID3LIB אז אני מצרף רק את החלק שאני כתבתי, ללא הספריה הזו (ניתן להורידה מSOURCEFORGE).

[attachment deleted by admin - 90 dayss]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אייךךךל.ץצ. לאמצליח להתשטל על המקלדת #$%<?  :jump: על מה אתם מדברים<?#$ הנה זה V.160  :silly: אני לא מאמין!!!OJ:RKR מה קורה פה...? מה ז"א אין עבריתת?<@?# לנשום!!! לנשום.....  :badhairday:

טוב.

א. אני בשוק. באמת. איבדתי כל תקווה שהיא.

ב. אני לא יכול לבדוק את העדכון (עיין ד') אז שמישהו פליז יחזיר כבר תשובה אם יש עברית או אין (עיין ג')

ג. באתר כתוב על כל העדכונים שהוכנסו. אחד מהם זה בפירוש: "HEBREW SUPPORT"

ד. שרפתי את הנגן שלי. קומקום חשמלי קיצר את כל הבית והנגן הלך עם המטען. זה פעם שלישית שאני מחזיר אותו לתיקון. יש לי פחות ימים איתו בשימוש מאשר לא בשימוש.

ה. נו?! אף אחד לא מחזיר תשובה עדיין?!? חבר'ה, זה נראה כאילו באמת יש הפעם עברית!! ונראה אפילו כאילו זה יתמוך ב OGG ובID3 והכל, כי הם מדברים שם על תמיכה ב UNICODE בDATABASE... [move]ווואיייייי! נווו.... תשובה!!!![/move]

אאאוווץץ''' זה לא נגמר!! כרגע ראיתי שלפחות לפי הטענה שלהם, יש גם אשכרה PLAYLIST ON THE FLY!! אלוהים!! למה קומקום חשמלי למה?!?!?

http://www.iriver.com/company/news_view.asp?idx=373

סעיפים 7,12 בעיקר

וגם 5,6 אם כבר.

יש לי h120. היה לי.

אה. כן כן. ידוע. אין צורך בכלל לענות לי. זה רק הרשימה של העדכונים שייצאו בחודש אוגוסט הכי מאוחר. כן אוגוסט שעבר לפני חודש. כן אני רואה עכשיו שפרסמו את ההודעה הזאת ביולי. סתם הייתי בצבא ולא התעדכנתי. אני הולך להצליף בעצמי עם מחבט יתושים כזה. :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...