המחדל - 012 חוסמת פורטים + הוכחה מוסרטת - עמוד 7 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחדל - 012 חוסמת פורטים + הוכחה מוסרטת

star010101

Recommended Posts

שאלה לי אליכם ללקוחות 014 + הוט

אני כבר חודש במהירות איטית לאללה - 30-40 קיי כל תוכנה , קבצים מהורדה ישירה גם מהאתר של יורדים על 50-20 קיי

מה שתמיד היה 180 קיי מלוא המגה וחצי - אולי זה בגללל ששמתי ראוטר ויש לי איי פי קבוע עכשיו אז הם חוסמים ?

הם אמורים לעבוד בשישי שבת ? אני מתקשר עכשיו ואף אחד לא עונה לי שם.

איך אני משנה את האיי פי ? אולי זו הבעיה כי הם חוסמים אם אתה על אי פי קבוע ?

המחשב השני ברשת כל הזמן מכובה ולא מוריד קבצים...יכול להיות שנכנסו למחשב של אחי ספייוורים או משהו ובגלל זה אצלי איטי ?

למרות שעכשיו המחשוב שלו סגור בכלל - מה עושים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן ניסיתי אותו דבר..

דיברתי עם חבר שעובד ב014 הוא אמר שאין בעיה אצלהם ושהם לא מגבילים

שעם גם מהאתר שלהם המהירות על הפנים...אני מוריד קבצים ב5-10 קיי אז הבעיה אצל .

התקשרתי ואמרתי לנציג שיבדוק רעשים ועוצמות...והוא אמר שיש בעיה בעוצמות ושהוא ישלח אליי טכנאי ביום ראשון.

עכשיו אני ביום ראשון צריך להיות פה לבדוק שהוא באמת שם מגבר ומתקן את הבעיה ? כי הוא יבוא בשעה שאני לא בבית בעקרון

מוזר..שני שכנים שלי עברו מהוט ליס...אולי הכבל נדפק איכשהו ? או שהם חיברו אותי לכבל של אלפי לקוחות אפילו שזה בית פרטי ?

בכל מקרה החבר שלי אומר שהוא צריך לבוא לבדוק עוצמות ולשים מגבר כדי לפתור את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החיבור הקודם שלי היה אצל בזק ולא היו שום תלונות מצידי (מצד אבא שלי, על המחיר, דווקא כן היו).

הכל היה מעולה, המהירות מצויינת + חייגן וירטואלי ולא פיזי (לא נראה לי שזה המינוח הנכון, אבל העיקר הכוונה).

מאז שעברתי ל-012 (ספק) ו-HOT (תשתית) - רק צרות.

אמנם המהירות נשארה אותו הדבר כאשר אני מוריד, אבל חסימת הפורטים מתבטאת באימיול, SababaDC, ביטורנט ובעיקר ובמיוחד ב-Counter Strike: Source.

פעם לשחק זה היה כיף, היום - סיוט.

כאשר יש יותר מ-8 שחקנים בסרבר יש לאגים כל תחילת ראונד, מה שמעולם לא היה בבזק.

חשוב לציין שכל הבעיות הנ"ל לא היו קיימות לפני כן אצל בזק.

בנוסף, שימו לב: https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=1456-EUDN-2493

הציטוט הרלוונטי: "Known issues with Service Providers (ISPs):...012.net (Reported to have connection trouble with downloading game updates and connecting to game servers)"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לציין שאני בהלם, Valve רושמים במפורש ש-012 חוסמים את הפורטים שלהם בלי בושה... הנה הציטוט המלא (הבחור שמעליי ציטט חלק ממה שהיה רשום):

There are several ISPs which block ports required for the proper operation of and games:

012.net (Reported to have connection trouble with downloading game updates and connecting to game servers)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו, זכרתי שזה היה רשום בצורה הזאת איפשהו, פשוט לא היה לי כוח לחפש בכל הדף.

פשוט בושה שבין כולה 5 חברות שמדווחות ככאלה שחוסמות פורטים 012 נמצאת ביניהן.

אולי זה שחברה כזאת גדולה דיווחה עליהם כחוסמי פורטים יימנע מהם לחסום לפחות את אותם הפורטים המדוברים?

מישהו מוכן לדבר ולהעיר את תשומת ליבם לעניין? (הייתי עושה את זה בעצמי אם הייתי מבין במונחים הקשורים לעניין - ככה זה יראה שיש להם עסק עם מישהו שכן מבין מה הולך ומה הם מפירים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב היה אצלי טכנאי של - הוא אמר שכבר יש לי מגבר - מישהו יודע איך זה נראה ? ולא החליף אותו

רק החליף משהו מהחיבורים שהיה חלוד.....עכשיו איזה אתר הכי אמין לבדיקת המהירות ?

מישהו מצליח להוריד מהאתר megaupload ? משם עדיין הכל לא יציב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוריד מהאתר הזה את השיר

[הורדת קבצים המוגנים בזכויות יוצרים היא לא חוקית, אתה יכול לשים לינק לקובץ דמה או לתוכנה חופשית]

זה אמור להוריד לך במהירות המירבית שהאינטרנט שלך מספק לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...