המחדל - 012 חוסמת פורטים + הוכחה מוסרטת - עמוד 4 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחדל - 012 חוסמת פורטים + הוכחה מוסרטת

star010101

Recommended Posts

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה זה ה SSL הזה ואיך בדיוק זה תורם למהירות ?

SSL זהו חיבור מוצפן (תסתכל בהגדרות הGMAIL שלך לדוגמא ותראה שגם הוא משתמש בSSL). האפשרות קיימת לשירותי USENET אבל

אם הספקית תחליט להפעיל כלי TRAFFIC SHAPING גם זה לא יעזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בימים האחרונים הרצתי את הSTOPWATCH של DU METER בשעות שונות במהלך היום ואלה התוצאות :

DU Meter Stopwatch - #1

Start time 1/20/2009 1:29:55 AM

Stop time 1/20/2009 6:28:05 AM

Elapsed time 4 hr 58 min

Incoming Outgoing

------------------------------------ ---------------- ----------------

Total of data transferred 1.4 GB 897.9 MB

Maximum transfer rate 480.3 KB/s 127.2 KB/s

Average transfer rate 80.8 KB/s 51.4 KB/s

DU Meter Stopwatch - #2

Start time 1/20/2009 11:52:02 PM

Stop time 1/21/2009 2:17:43 PM

Elapsed time 14 hr 25 min

Incoming Outgoing

Total of data transferred 4.8 GB 2.6 GB

Maximum transfer rate 666.9 KB/s 158.1 KB/s

Average transfer rate 96.1 KB/s 51.9 KB/s

DU Meter Stopwatch - #5

Start time 1/23/2009 1:09:11 AM

Stop time 1/23/2009 8:16:00 AM

Elapsed time 7 hr 6 min

Incoming Outgoing

Total of data transferred 2.5 GB 1.4 GB

Maximum transfer rate 432.2 KB/s 115.7 KB/s

Average transfer rate 101.2 KB/s 56.6 KB/s

DU Meter Stopwatch - #6

Start time 1/23/2009 8:37:16 AM

Stop time 1/23/2009 1:37:08 PM

Elapsed time 4 hr 59 min

Incoming Outgoing

Total of data transferred 1.0 GB 897.2 MB

Maximum transfer rate 583.9 KB/s 110.5 KB/s

Average transfer rate 59.8 KB/s 51.1 KB/s

DU Meter Stopwatch - #7

Start time 1/23/2009 4:21:41 PM

Stop time 1/23/2009 7:04:44 PM

Elapsed time 2 hr 43 min

Incoming Outgoing

Total of data transferred 223.0 MB 440.0 MB

Maximum transfer rate 103.5 KB/s 98.6 KB/s

Average transfer rate 23.3 KB/s 46.1 KB/s

אם תשימו לב רק בלילות מדי פעם המהירות המקסימלית מגיעה למה שהיא אמורה להיות, אבל המהירות הממוצעת היא הרבה פחות ..

ושוב זה לא בגלל הטורנטים\טרקרים כי אני משתמש באותם טורנטים מטרקרים פרטיים גם באוניברסיטה ושם המהירות הממוצעת נשארת גבוהה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

012 וכבלים 2.5 מגה אחרי שימוש מסיבי בטורנטים חוסמים גם אותי ככה המצב היה ב 8

מחובר לאיזה 60-70 סידרים מקבל מהירות רק מהישראלים

capturels7.jpg

וכשחזרתי מיציאה שלה הצליחה

אני מחובר ל 100+ סידרים ועדיין מתחבר רק אל הישראלים

התמונה גדולה מידי אז הנה ליניק

http://img404.imageshack.us/img404/9444/42557541pj8.jpg

כשאותו הורדה באותו מחשב רק אצל סבתא שלי שיש לה האינטרנט לא מזמן וכמבומן שעוד לא סימנו אותה כמשתמש כבד ישר אני מתחבר לכל האנשים בחול ומוריד על מהירות מקסימלית 300-302

עריכה :

הגיעה השעה 1 המהירות התחילה לעלות

captur2222222epe9.jpg

w812.png

אבל עדיין רק מהישראלים כנראה שהם חוסמים אצלי גם תישראלים כי תאמת לא יכול להיות שאני בקושי מקבל 0.4 מהמשתמש

פתאום התחלתי לקבל ב 20 מאותם משתמשים שקיבלתי מהם 0.4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום חברים

אני לא יכול להעיד על עצמי שאני משתמש "כבד" מבחינת כמות ההורדות, אני מחובר לרוחב פס 1.5 בכבלים שהספק הוא זהב בחודשיים האחרונים אני באמת שמתי לב שההורדות לוקחות המון זמן והמהירות המקסימלית שאני מקבל על כל קובץ בביטורנט היא מקסימום 20 -30

(דבר שלא היה בחיים בביטורנט).

לאחרונה הורדתי את המהירות מרוחב פס של 2.5 ל 1.5. יש לציין שגם ברוחב פס הישן קרי 2.5 בזמן האחרון ההורדות זחלו...

אתמול החלטתי לבדוק את העניין התחלתי הורדה של קובץ פשוט משהו כמו 350 מגה, הקובץ התחיל לרדת במהירות מגוחכת של 0.5 - 10 לאחר כמה שעות המהירות עלתה ל 20 - 25. בשלב זה ניתקתי את הביטורנט ביצעתי הפעלה מחדש למחשב והתחברתי עם האינטרנט הסלולרי שיש ברשותי. דור 3.5 של אורנג'

הפעלתי את הביטורנט ונדהמתי לגלות שלאחר מספר שניות המהירות הגיע ל 130 ללא כל בעיה ונשארה יציבה במהירות הזאת.

הקובץ כמובן ירד תוך מספר דקות.

וכאן מגיעה השאלה שלי .... :

אם נשארו לי משהו כמו 3 חודשים להתחייבות אני יכול להתנתק ללא הקנס בטענה שהם מגבילים את תעבורת האינטרנט ...?

דבר שני איזה ספקים לא מגבילים את תעבורת האינטרנט (עובדות מוחכות ממשתמשים "כבדים") ועל איזה ספק אתם ממליצים.

אני כבר יותר מ5 שנים לא החלפתי ספק וכנראה שהגיע הזמן .....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקשרתי אליהם, והם לא ידעו מה לענות לי.

אחד ה"מנהלים" חזר אלי וגם הוא סיפר לי כל מיני סיפורים כמו "אנחנו לא מגבלים", "ביטורנט זה לא חוקי", "אתה מוזמן לעשות את בדיקת המהירות שלנו" וכו' וכו'.

בקיצור, אין עם מי לדבר.

צריך רק לחכות בסבלנות לסוף תקופת ההתחייבות, ולברוח כמו מאש.

אני מרחם על כל אלה שנפלו למלכודת האחרונה שלהם, של "הכפלת מהירות הגלישה תמורת התחייבות ל-18 חודשים".

אני למזלי נשארו לי 5 חודשים... התחייבתי לפני כחודש לחצי שנה במהירות 1.5M תמורת 19.90 ש"ח. רציתי לחסוך בכסף וקיבלתי כאב ראש (הדבר העצוב הוא שזה קורה לי בעוד תחומים בחיים....).

בתור עונש אני אשכנע את ההורים להתנתק מהם גם בשיחות לחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא אשכרה אמר לך שביטורנט זה לא חוקי?

הוא אמר שהם לא תומכים בביטורנט כי זאת תוכנה לא חוקית.

לא ראיתי שום משמעות בלהיכנס איתו לוויכוח על זה שאפשר להוריד בביטורנט אופן , הפצות של לינוקס וגירסאות בטא חוקיות של ... לא היה לזה טעם. פשוט אין עם מי לדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ .. התקשרו אליי אתמול בלילה מ012 ולא יכלתי לדבר .. חזרו אליי היום בבוקר ממוקד שירות לקוחות בקשר לזה שרוצים להציע לי הטבה כי ההתחייבות שלי עומדת להסתיים ..

אמרתי שאני לא רוצה ומפה לשם אחרי שאמרתי למה הפנו אותי לתמיכה טכנית ושם הבחור אמר שאין חסימות והגבלות ושהוא גם עובד וגולש ולא יוטורנט אלא אימיול ואין לו בעיות וכו' ..

שאלתי לגבי חבילות יותר נמוכות ואמרו שאי אפשר לשנות אבל אפשר לשנות עם חידוש התחייבות ..

עכשיו .. אמרתי שאני רוצה להתנתק ושאלתי לגבי הקנס כי נשאר לי עד אפריל ..

אמרו לי 200 ש"ח כפול מספר החודשים שנותרו לי ... והייתי בהלם ..

למה כל כך הרבה ?

כי מסתבר שאני בחבילה המשולבת .. כלומר שאני משלם רק ל012 ובתוספת של 10 ש"ח כל חודש אני משלם רק להם והם מעבירים את התשלום להוט .. עשיתי את זה כי לא רציתי לקבל חשבון מפוצל ושחלק יהיה בחשבון שההורים מקבלים אלא שהכל יגיע אליי בחשבון אחד של 012 ..

טענתי שיותר מחצי ממה שאני משלם זה על התשתית, ושאני לא צריך לשלם 200 ש"ח כפול מספר החודשים, והבחורה בשירות לקוחות רבה איתי שאני משלם על חבילה משולבת להם ושאני צריך לשלם להם 200 ש"ח .. זה לא חוצפה ? ביקשתי כמה פעמים שתעביר אותי למנהל ואחרי כמה דקות של המתנה נותקתי ..

מה אתם אומרים ?

אני יכול לבטל את החיוב בויזה ? לדרוש חוזה ? משהו ?

אני לא מתכוון להשאר איתם ולא לקבל את ה5 מגה שאני משלם עליהם ובתגובה לקבל רק שקרים מהם ..

איך יכול להיות שעושים לי בעיות עם ה"חבילה המשולבת" הזאת ? הרי כל מה שאמרו לי בטלפון אז היה שאני משלם להם עוד 10 ש"ח ואז החשבון יהיה אחיד, ולא מפוצל .. ואני רוצה להזכיר שאני עם 012 כבר 6-7 שנים ... אם לא יותר ..

מה אתם חושבים ? אני כל כך עצבני שעוד שניה אני מקבל התקף לב ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עברתי דירה לפני כמה ימים , והאנשים פה מחוברים לטריפל של HoT (טלפון טלוויזיה ותשתית אינטרנט)

עכשיו לפי המשתמש של האינטרנט אני ראיתי שהספק הוא 012.

השארתי היום בלילה את ההורדות פתוחות , שחזרתי ראיתי שירד כמות סבירה (לא מה שהייתי מצפה כמובן , אבל יותר טוב מכלום)

אבל להפתעתי , גיליתי שהטורנט עכשיו לא מצליח להתחבר לשום דבר , ויותר גרוע אפילו לא יכולתי לגלוש.

רק לאחר הפעלה מחדש של המודם הצלחתי להתחבר לאינטרנט (וההורדות ירדו למשהו כמו 1-2k/s)

אז , אני מתחיל להאמין לשמועות , ואני גם יברר מהר מאוד איך אני בורח מהחיבור דרכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...