קנייה קבוצתית DOKים מהירים <- ה18/01/2009 יום אחרון - עמוד 11 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנייה קבוצתית DOKים מהירים <- ה18/01/2009 יום אחרון

דנדן

Recommended Posts

הוא אמור להיות גם ב200 שקל ברשת אופיס דיפו.

הוספתי קובץ עם הרבה בדיקות, כפי שרואים כשנפח הקבצים קטן מאוד מאוד, אז קצב הכתיבה קטן יותר.

קצב כתיבה מקסימלי כאן הוא על קבצי 64 מגה בייט, אך לפי בדיקה עצמית שלי

הצלחתי בכיף להגיע ל17MB לשנייה, והתקרבתי גם ל18, אך כמובן לא עברתי אותו.

כמו כן צירפתי תמונה שמתואר בה כמה נפח הועתק

ובכמה זמן עם הטיימר בצד ימין

ולפי התמונה, אם מחשבים 13GB חלקי 13 דקות ו21 שניות נקבל קצב העתקה של 16.2 מגה לשנייה

אך אם נחשב לפי 14GB, נקבל קצב של 17.5 מגה לשנייה.

אני אישית ניסיתי לחבר אותו לDVD, הDVD הצליח לקרוא אותו אבל נתקע בלי אופציה לבחור סרט.

אני צריך לבדוק את זה על DVD אחר, ולראות אם הבעיה בו או בDVD הקודם.

כמו כן, אני אישית אהבתי את התוכנה U3, במיוחד אחרי שמצאתי תוכנה שעוזרת להמיר כמעט כל תוכנה שרוצים לתוכנה שמתאימה לU3, ובכך אפשר לקחת איתנו מה שרוצים לאן שרוצים.

אשמח אם עוד אנשים יעלו תמונות דומות, וכך נוכל להתאפס על הנתונים המדוייקים.

הבדיקות הנ"ל נעשו בעזרת HD TUNE PRO 3.00

כמו כן, גרסת הקושחה שלי 4.08, אם למישהו יש משהו אחר.

בנוסף לכך, ביקורת קטנה.

אחלה של מוצר, אהבתי את המהירות

מבחינת איכות בנייה:

1) 3 כיוונים שלו מוגנים על ידי מתכת, הצד הרביעי, שהוא החלק הנע, בנוי מפלסטיק, מנגנון הפתיחה ממש מגניב, אבל נראה חלש, ומרגיש כאילו הוא יהרס בעתיד, אבל בשביל מה יש אחריות אה?

2) הנרתיק, במקרה שלי הגיע כשהחלק שמחבר את התופסן למחזיק מפתחות, לנרתיק עצמו, תפור לא בצורה מקסימלית, אני צריך לבדוק אם החנות תתייחס לנושא הזה.

3) הוא יפה מאוד, גם האור הכחול חמוד, חוץ מזה הוא לא גדול בצורה דרסטית, אך יש הרבה DOKים קטנים ממנו.

לסיכום, אם היה את גרסאת הטיטניום במהירות של הCONTOUR, בלי לחשוב פעמיים הייתי לוקח את הטיטניום.

אך מאחר ואין, הCONTOUR הוא התחליף הטוב ביותר שלו, והוא מהיר כפי שהייתי צריך.

כמו כן, לבינתיים אהבתי את תוכנת הU3, אז אולי בעתיד אעיף אותה, אם אמצא משהו טוב יותר.

נ.ב. הבדיקות נעשו על 1520.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 157
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

באמת היו 2 קופסאות לקונטור, האחת עם טיפה ירוק (הישנה יותר) והחדשה יותר, שרשום עליה "Extreme"

בשניהן יש את בדיוק אותו הקונטור, ההבדל היחידי ששמתי לב אליו עד עכשיו בין 2 הקונטורים הוא של"ישן" יותר

יש נרתיק טיפה יותר איכותי ואי אפשר למחוק מהנרתיק הישן יותר את הלוגו של סנדיסק עם האצבע :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש עם טיפה ירוק, הנרתיק נראה לי איכותי והלוגו לא יורד עם האצבע. האמת מזה פחדתי - חשבתי שיש כן גרסאת עדיפה, אבל הבנתי שכנראה זה סתם תוספת שם שנהוגה במדינות שונות/חברות שונות או משהו כזה. בכל מקרה, במחיר הזה מצידי שלא יהיה , הביצועים גבוהים בכ-50% מה-Dok הקודם שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לא, באמת שאין הבדל בדוק עצמו. הם שינו את העיצוב כדי שיתאים לעיצוב של הקופסאות של כרטיסי הזכרון שלהם מסדרות "Extreme",

כנראה כדי להדגיש שההבדל בין דוק רגיל לקונטור הוא כמו בין הכרטיסים הרגילים למהירים. סתם שיווק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...