צהל תוקף בעזה - עמוד 42 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צהל תוקף בעזה

stone cold

Recommended Posts

הבנתי, יש לכם כינוי חיבה אחד לשני ... ארנבי ועכבשי אני מנחש ::)

(אני מנחש שעכבישי LENDING A PAIR OF HANDS לדפוק בראש הזה)

ואני לא נוטה לענות לאנשים שמתחילם דיון בלתקוף, זורקים שטויות באוויר כדי להקצין את עמדתם

ומשתמשים בסיסמאות ישנות שבעיקר נשמעים כמו טולקבק של ילד בן 12 בYNET ( אוווו הם מפחדים ... )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 678
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם היה תכלית למבצע הזה או לא, זה נהיה צריכים לחכות חצי שנה ולראות אם אחרי הבחירות פתאום שוב יעופו קסאמים על הדרום וההברחות יתחילו מחדש כמו בלבנון, או שבאמת הושגה הרתעה וכל מי שחושב לשגר תפוח לעבר רועדות לו הרגליים והמדינות הבינ"ל סוגרות את הגבול.

אם זה יעבוד - אז השגת משהו, אם זה לא יהיה, אז לא השגת כלום - אבל מצד שני גם לא שילמת יותר מידי - פוצצת להם את הצורה בנזק מינימאלי לצד שלך.

איזה תוצאה אתה רוצה לקבל שבועיים אחרי המבצע? מה אתה ילד? אם לא החזרנו את שליט (שבכלל לא היה מהמטרות של המבצע, ובצדק אמרו הפוליטיקאים, מכל הצדדים, שלא יוצאים למלחמה על חייל אחד) ולא הרגת את כל האסים של החמאס אז אתה בוכה שהפסדת? באמת נהיינו עם של מפונקים.

עכשיו אתה צריך לענות עמרי, מה היינו מרוויחים מלהיכנס עמוק יותר לתוך הרצועה? להיכנס לפידלדפי בכוחות רגליים (והרי השמדת כל בניין על הציר במרחק של 100 מטר, וזה אתה יכול לראות לבד) ולתוך Down Town Gaza - מה זה היה נותן לך?

מלחמות צריך לדעת איך לסיים גם, לא רק איך להתחיל.

(ובאמת שלא צריך את הסגנון הילדותי הזה עם התמונות, זה לא טוקבקים ב-YNET תודה לאל עוד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היה תכלית למבצע הזה או לא, זה נהיה צריכים לחכות חצי שנה ולראות אם אחרי הבחירות פתאום שוב יעופו קסאמים על הדרום וההברחות יתחילו מחדש כמו בלבנון, או שבאמת הושגה הרתעה וכל מי שחושב לשגר תפוח לעבר רועדות לו הרגליים והמדינות הבינ"ל סוגרות את הגבול.

:lol:

אתה באמת מאמין לתרחיש הורוד והדמיוני הזה?

עכשיו אתה צריך לענות עמרי, מה היינו מרוויחים מלהיכנס עמוק יותר לתוך הרצועה? להיכנס לפידלדפי בכוחות רגליים (והרי השמדת כל בניין על הציר במרחק של 100 מטר, וזה אתה יכול לראות לבד) ולתוך Down Town Gaza - מה זה היה נותן לך?

למה אתה סתם מכניס לי מילים (ודרכי פעולה) לפה?

אני לא יודע מה היה צריך לעשות מבחינה צבאית, אני לא גנרל צבאי.

אני כן יודע שהיה צריך להכות בחמאס ברמה חסרת פרופורציות כזו ולא מפסיקים עד שהם היו יוצאים מהמחבוא שלהם ונכנעים.

גם אם זה אומר לשטח את עזה עם פצצות מהגדולות ביותר שקיימות בעולם. אם היתה יכולת טכנולוגית לזרוק פצצת אטום שלא תשפיע על שטח - מה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה סתם מכניס לי מילים (ודרכי פעולה) לפה?

אני כן יודע שהיה צריך להכות בחמאס ברמה חסרת פרופורציות כזו ולא מפסיקים עד שהם היו יוצאים מהמחבוא שלהם ונכנעים.

גם אם זה אומר לשטח את עזה עם פצצות מהגדולות ביותר שקיימות בעולם. אם היתה יכולת טכנולוגית לזרוק פצצת אטום שלא תשפיע על שטח - מה טוב.

יופי ואז כל מדינה אפשרית בעולם היתה מטילה אמברגו עלינו בכל תחום אפשרי ומה ההינו עושים אז?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי ואז כל מדינה אפשרית בעולם היתה מטילה אמברגו עלינו בכל תחום אפשרי ומה ההינו עושים אז?

בדיוק

אנחנו מדינה מבוססת על כספי אמריקאים

מדינה שמייבאת מוצרים למדינות ערב (כמו פירות החקלאות) - יגרום נזק רב לחקלאים...

אי אפשר ליצור מצב שבו אנחנו נחיה בחרם - כי רק לנו יש מה להפסיד

זאת הבעיה במדינה קטנה עם כוח מועט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי לא :'(

זה באמת "אוי לא". אנחנו מדינה שחיה על כסף שבא מבחוץ. מה אתה חושב שיקרה כשיסגרו את הברז?

אין לנו את הגב הכלכלי של מעצמות כמו רוסיה וארה"ב שיכולות לעשות מה בזין שלהן.

:kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה באמת "אוי לא". אנחנו מדינה שחיה על כסף שבא מבחוץ. מה אתה חושב שיקרה כשיסגרו את הברז?

מצחיק שאתה משתמש במילה "חיה". אירוני.

אתה מעדיף לא לחיות ולא לעצבן את ה"עולם", או לעצבן כמה יפי נפש אבל להישאר בחיים?

אלא אם אתה שם זין על החיים של אנשים מחוץ ל-"בועת תל אביב", אבל זאת כבר בעיה אחרת לגמרי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מעדיף לא לחיות ולא לעצבן את ה"עולם", או לעצבן כמה יפי נפש אבל להישאר בחיים?

אלא אם אתה שם זין על החיים של אנשים מחוץ ל-"בועת תל אביב", אבל זאת כבר בעיה אחרת לגמרי...

בעולם ה"דמוקרטי" של היום זה מה יש...

הכל מבוסס על כסף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלכת רחוק...

קודם כל לחיות עם כסף...

שנית - איך לחיות בלעדיו - עצם העובדה שאני ואתה מדברים פה בפורום (משהו שערבי מעזה לא יכול - ברובם המוחלט) מראה שאנחנו עושים משהו נכון...

אם היית צודק (למרות שאני ימני והלוואי שיכולתי להיות גם ימני קיצוני) אז מזמן מדינת לא הייתה מתקיימת...

תראה את איראן לדוגמה - מדינה עשירה בנפט עם אחוזי אבטלה מהגבוהים במדינות ערב - בגלל חרם

ביחס לאיראן מי אנחנו ? לא כסף ולא נפט... (מזל שחכמים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה את איראן לדוגמה - מדינה עשירה בנפט עם אחוזי אבטלה מהגבוהים במדינות ערב - בגלל חרם

חחחחח מה??

המצב של אירן הוא כמו שהוא כי זאת מדינת טרור שנשלטת ע"י טרוריסט רודן שכל העם כנוע לו.

מה קשור חרם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצב של אירן הוא מצב של מדינה עם 40% אינפלציה.

מחירי הדלק הגז והחשמל התייקרו שם החודש ב-250%. וזה, תאמין או לא, רק בגלל סנקציות.

אתה רוצה להיות כזה?

אתה אוהב את המשכורת שלך? רמת החיים בישראל תתרסק אם אתה תחליט שאתה שם פס על העולם וחי איך שבא לך. לא חינוך, לא תרבות, לא עבודה.

עכשיו,

ככה, זה לא להיות חי.

למה? לזה שלא יעופו פה קסאמים כמה שנים עכשיו? כן.

לזה שהגבול יסגר - אני מאמין שיותר מקודם, כן, אבל לא הרמטית - אין ספק שיהיו הברחות ואתה תראה הרבה תצלומים של החמאס של "תראו מה הברחנו פנימה".

אתה מה אתה מציע?

האופציות נמצאות על השולחן. איפה צהל ישב אחרי שבוע מהכניסה הקרקעית ידוע - שלט על הגבעות שמסביב לעזה - עם כמה חטיבות חיר ושריון. זה צימצם את ירי התמ"ס בצורה מוחלטת (בניגוד ללבנון), זה סגר את הרצועה להעברות של אספקה וכוחות, וזה איפשר לחץ על כל הרצועה.

אפשר היה להחליט שהשגנו את המטרות המדיניות (על זה עבדו בשבוע השלישי, בזמן שצהל "התמזמז") ולהשיג את הכוחות החוצה או להיכנס לתוך העיר ולתוך רפיח וציר פילדלפי.

אתה זה שצועק שההחלטה לשגת הייתה טעות - בו ותאיר את עיננו מנהיג דגול - מה נכון היה לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה יעבוד - אז השגת משהו, אם זה לא יהיה, אז לא השגת כלום - אבל מצד שני גם לא שילמת יותר מידי - פוצצת להם את הצורה בנזק מינימאלי לצד שלך.

איזה תוצאה אתה רוצה לקבל שבועיים אחרי המבצע? מה אתה ילד? אם לא החזרנו את שליט (שבכלל לא היה מהמטרות של המבצע, ובצדק אמרו הפוליטיקאים, מכל הצדדים, שלא יוצאים למלחמה על חייל אחד) ולא הרגת את כל האסים של החמאס אז אתה בוכה שהפסדת? באמת נהיינו עם של מפונקים.

מלחמות צריך לדעת איך לסיים גם, לא רק איך להתחיל.

(ובאמת שלא צריך את הסגנון הילדותי הזה עם התמונות, זה לא טוקבקים ב-YNET תודה לאל עוד).

גם אם אני לא מסכים עם חלקים שונים בעיקר לגבי ציר פילדלפי שלדעתי היה אחד הפיספופסים במלחמה הזאת.

( כל הדיבורים הריקים הללו על נושאת מסוקים של צרפת והצי האמריקני שיטפל בהברחות, כאשר איפה שזה נחשב בציר עצמו אנחנו נשארנו עם המיצרים שאם כל האימון שהם יקבלו מארה"ב לאיתור מנהרות, ברגע שהכסף מתחת לשולחן יתחיל לזרום כך גם האמל"ח. )

אני אוהב את שניסחת את זה, בניגוד לילדים אחרים שחיים בעולם ורוד שחושבים שהמשך הפעולה יביא להם תוצאות מידיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...