צהל תוקף בעזה - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צהל תוקף בעזה

stone cold

Recommended Posts

בגל התקיפות הראשון, השתתפו כ-60 מטוסי ומסוקי קרב שפגעו בכ-50 מטרות. ב-47 מהן דווח על פגיעה מדויקת במטרה. בגל התקיפות השני השתתפו כ-20 מטוסי ומסוקי קרב, שפגעו בכ-50 מטרות. בתקיפות הראשונות נפגעו מוקדי ירי, אזורי שיגור ומקומות שמהם פועלות חוליות הקסאמים ופצצות המרגמה. בישראל מעריכים הערב כי בהמשך המבצע - עלולים הפלסטינים לירות כ-200 רקטות ופצצות מרגמה מדי יום.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3645155,00.html

פשוט גאה בחיל האוויר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 678
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יהיה טוב חבר'ה!

הגיע הזמן לפעולה הזאת, ואני תכלס דיי מבסוט.

ליאור, בכל מקום אני רואה אותך אה? ;)

נחוי 3>

ראבק, אתה ודוד32 מהעמוד הקודם מאחרים ב 3 שעות, היה שם ת'רד עם 1200 תגובות לפני שהוא עף לעמוד העשירי ונעלם, והיה עוד ת'רד עם 600 תגובות בעברית.

You two fail

דוד- קרא תתגובות, אל תתייחס לתמונות.

תודה אחי :)

אני סקרן לדעת' date=' איזה סוג של פצצות בדיוק הטילו המטוסים הישראלים?

[/quote']

אני יודע בדיוק (ח"א...) אבל אני לא יכול לפרט לך.

בגדול, זה פצצות בגודל של 500KG עד כמה טונות שאם הטייס יודע לתפעל אותן כמו שצריך, יכולות לפגוע לך בדיוק במצח :)

שיהיה ברור, אגב, ש60 ומסוקים זה בערך 3 טייסות קרב.

לא סתם :x

(ואם אני אגיד יותר מזה אני אגלוש לפרטים שכבר אסור להעביר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהצלחה ותחזור בשלום אה? :)

רק שימשיכו עם התגובה הזו ככה לכתוש אותם לחלוטין.

אגב, מצחיק אותי שרוסיה מגנה את אחרי מה שהם עשו בגרוזיה שם ושחטו אנשים וכל מי שגינה אותם איימו עליו בירי.

ואני מתערב איתכם שחצי מהתמונות של ההרוגים הם מזוייפות לחלוטין ובדויות כדי לגרום לתסיסות עלינו

אתה חושב שאתה יודע מה הייה בגרוזיה? אז אתה טועה ובגדול!

א. הגאורגים (לא גרוזינים) פלשו ראשונים לחבל ארץ שהייה תחת השגחה של רוסיה (החבל- ארץ הזה הייה תחת שלטון עצמי ובהסכם בין גאורגיה ורוסיה סוכם שהרוסים יאבטחו את האזור ההוא).

ב. הגאורגים היו הראשונים שהפציצו אוכליסיה אזרחית- גם בחלק הרוסי וגם בחלק שהייה תחת שלטון גאורגיה והזדהה עם רוסיה.

ג. יום לפני התקיפה הגאורגית הנשיא שלהם קיבל אישור מארה"ב, וקיבל גם הבטחה לסייוע במקרה שרוסיה תעמיד אותו על 4...

לגבי המבצע- טוב שלא קראו לו משקולת נייר :P

ומה הקטע עם 60 מטוסים???

50 מטרות הייה אפשר לתקוף גם עם חצי מזה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. הגאורגים (לא גרוזינים) פלשו ראשונים לחבל ארץ שהייה תחת השגחה של רוסיה (החבל- ארץ הזה הייה תחת שלטון עצמי ובהסכם בין גאורגיה ורוסיה סוכם שהרוסים יאבטחו את האזור ההוא).

ב. הגאורגים היו הראשונים שהפציצו אוכליסיה אזרחית- גם בחלק הרוסי וגם בחלק שהייה תחת שלטון גאורגיה והזדהה עם רוסיה.

ג. יום לפני התקיפה הגאורגית הנשיא שלהם קיבל אישור מארה"ב, וקיבל גם הבטחה לסייוע במקרה שרוסיה תעמיד אותו על 4...

ומה הקטע עם 60 מטוסים???

עובדה מעניינת: הפצצות שפירקו את עזה היום עשויות מעופרת יצוקה :)

וכמו שאמרו, אפשר עם חצי אבל לא בו זמנית...

ואם יש כסף ועודף חימוש אז למה לא? :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא במקביל...

בהפרש של 2 דקות... וואו...

עובדה מעניינת: הפצצות שפירקו את עזה היום עשויות מעופרת יצוקה :)

וכמו שאמרו, אפשר עם חצי אבל לא בו זמנית...

ואם יש כסף ועודף חימוש אז למה לא? :cool2:

מה אתה אומר... עובדה מעניינת: אתה מבלבל במוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהפרש של 2 דקות... וואו...

מה אתה אומר... עובדה מעניינת: אתה מבלבל במוח.

עובדה מעניינת: לא ממש, כי אני יודע מה מתנהל.

אבל יודע מה, עזוב, זה לא המקום לדבר על זה וגם ככה להתחיל ויכוח על זה לא יעזור בשיט :)

EOD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלק גדול מההרתעה הוא פרק הזמן שלוקח

ואני מאוד התאכזבתי כאשר העיתוני ( האבל והעצוב ) מעזה התבכיין ואמר שלקח לצה"ל 10 דקות

הצטערתי שלא לקח 2 דקות

זה הרתעה

זה מרשים

פרק זמן קצרצר

ובום

החיים שלהם משתנים

ההסתגלות למצב היא בעוכרינו

אם עובר הרבה זמן הם מפתחים סיבולת - יענו מתרגלים - כך אין זמן , השוק ההלם מגיע לתודעה בבום - מיד :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה הקטע עם 60 מטוסים???

א. הגורגים תקפו בשטח הריבוני גורגי דבר המוסכם עלידי העולם כולו ורוסיה בפרט, מה שהם עשו זה בדיוק מה שאנחנו עושים בעזה.

התקיפה הייתה כנגד מחוזות המורדים שהחריזו עצמאות באופן חד צדדי ומאז גם נתמכו עלידי הרוסים בגלל פנימי שלהם לחיזוק השפעה שלהם באזור עקב (בעיקר אחרי שהם נאנסו במלחמת צצניה מטר משם) ומכיוון שגורגיה זה הדבר היחיד שעומד בינהם למונופול מוחלט על דלקים לאירופה המזרחית (דרך אגב הם רוצים להקים עכשיו קרטל כמו קרטל הנפט).

ב. הגורגים תקפו אכלוסיה אזרחית בדיוק כמו שאנחנו תוקפים אכלוסיה אזרחית אבל זה התאים להם לשקר בשביל לתרץ את הפלישה שלהם לגורגיה

בדיוק כמו שהשקרים של רצח אם ואלפי הרוגים שעכשיו הם נאלצו להודות שלא היו.

אין שם שום חלק רוסי, זה שהרוסים עשו אותו הטריק שהגרמנים עשו לפני שישים שנה ואחרי העצמאות חילקו שם לכל דורש תעודות זהות רוסית לא אומר כלום.

מעבר לזה למבצע הגאורגי קדמו מגעים דיפלומטים ארוכים שהגיעו למבוי סתום והתלוו בפיגועים שונים כנגדם.

ג. לא נכון להפך ארה"ב הייתה נגד התקיפה מלכתחילה.

50 מטרות זה לא אומר שנורו 50 טילים וכל הרעיון היה לשמר את גורם ההפתעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קשור לגורם ההפתעה, תקראו קצת בויקיפדיה על האסטרטגיה שנקראת Shock&Awe

זו כנראה הסיבה שנורו היום כ"כ "קצת" רקטות לעבר , רק 64 (למרות שזה לא קצת בכלל, אם חמאס היו מאורגנים על עצמם, הם יכולים לשלש את המספר הזה בלי למצמץ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. הגורגים תקפו בשטח הריבוני גורגי דבר המוסכם עלידי העולם כולו ורוסיה בפרט, מה שהם עשו זה בדיוק מה שאנחנו עושים בעזה.

התקיפה הייתה כנגד מחוזות המורדים שהחריזו עצמאות באופן חד צדדי ומאז גם נתמכו עלידי הרוסים בגלל פנימי שלהם לחיזוק השפעה שלהם באזור עקב (בעיקר אחרי שהם נאנסו במלחמת צצניה מטר משם) ומכיוון שגורגיה זה הדבר היחיד שעומד בינהם למונופול מוחלט על דלקים לאירופה המזרחית (דרך אגב הם רוצים להקים עכשיו קרטל כמו קרטל הנפט).

ב. הגורגים תקפו אכלוסיה אזרחית בדיוק כמו שאנחנו תוקפים אכלוסיה אזרחית אבל זה התאים להם לשקר בשביל לתרץ את הפלישה שלהם לגורגיה

בדיוק כמו שהשקרים של רצח אם ואלפי הרוגים שעכשיו הם נאלצו להודות שלא היו.

אין שם שום חלק רוסי, זה שהרוסים עשו אותו הטריק שהגרמנים עשו לפני שישים שנה ואחרי העצמאות חילקו שם לכל דורש תעודות זהות רוסית לא אומר כלום.

מעבר לזה למבצע הגאורגי קדמו מגעים דיפלומטים ארוכים שהגיעו למבוי סתום והתלוו בפיגועים שונים כנגדם.

ג. לא נכון להפך ארה"ב הייתה נגד התקיפה מלכתחילה.

50 מטרות זה לא אומר שנורו 50 טילים וכל הרעיון היה לשמר את גורם ההפתעה.

לגבי גאורגיה- אני שמעתי את זה מראיונות של גורמים גאורגיים ושל תושבים. רוסיה התחילה לתקוף כשהגיוארוגים הגיעו אל החלק שלהם.

לגבי ההרתעה- מה זה משנה? זה לא שהם יוכלו להזניק ולירט את המטוסים שלנו :nixweiss:

מה גם שבמשך 10~15 דקות לטפטף פצצות נותן אפקט טוב יותר... בבום אחד הם לא יבינו מה קורה... מצד שני, הם בטח רוצו לתפוס כמה שיותר חמסניקים לפנ שהם בורחים למקלטים..

לגבי המטרות והטילים- מטוס יכול לקחת יותר מ-2 פצצות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי ההרתעה- מה זה משנה?

מה גם שבמשך 10~15 דקות לטפטף פצצות נותן אפקט טוב יותר... בבום אחד הם לא יבינו מה קורה... מצד שני, הם בטח רוצו לתפוס כמה שיותר חמסניקים לפנ שהם בורחים למקלטים..

חלק גדול מההרתעה הוא פרק הזמן שלוקח

ואני מאוד התאכזבתי כאשר העיתוני ( האבל והעצוב ) מעזה התבכיין ואמר שלקח לצה"ל 10 דקות

הצטערתי שלא לקח 2 דקות

זה הרתעה

זה מרשים

פרק זמן קצרצר

ובום

החיים שלהם משתנים

ההסתגלות למצב היא בעוכרינו

אם עובר הרבה זמן הם מפתחים סיבולת - יענו מתרגלים - כך אין זמן , השוק ההלם מגיע לתודעה בבום - מיד :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...