צהל תוקף בעזה - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צהל תוקף בעזה

stone cold

Recommended Posts

• תגובות 678
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

היה כאן אזעקה בפעם הראשונה(אשדוד) בקושי שומעים אותה 0_0 אבל לא היה בום....

לפחות החדר שלי הוא ממד אז אני רק יצטרך לסגור את הדלת שיש אזעקה ולא להתחיל לרוץ

כן, זה בסוף נפל בקרית כת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה בטלוויזיה מכוניות נוסעות ברצועת עזה.

המצב הזה צריך להיפסק!

צריך להפציץ את כל הכבישים והגשרים ברצועת עזה, להכריז על עוצר כללי ברצועת עזה, ולהגדיר כל כלי נוסע כמטרה צבאית לגיטימית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התנאי להפסקת המבצע של צה"ל חייב להיות כניעה של החמאס ללא תנאים, שחרור של גלעד שליט ללא שחרור של אסירים פלסטינים, ופירוז מלא של רצועת עזה מנשק חם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תהיה בטוח שזה לא קסאם, אם כבר גראד.

בכל מקרה, את השם של המבצע אהבתי, מתאים לרוח המבצע והעיתוי. לפחות מי שאחראי על השמות של המבצעים בצה"ל מקורי.

הייתה לי השכמה היום ב 10 וחצי, הסירנות של רמת דוד הופעלו, וכמה שניות אחרי זה התחלתי לשמוע את המטוסים ממריאים (אני גר באחד הישובים שנמצאים כמעט צמוד לרמת דוד.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל העולם כרגיל מגנה את ::)

חח החמאס משחרר רק של הרס והרוגים וגופות לעולם, וכולם מגנים אותנו

איפה ההסברה הישראלית לעזאזל?!

נותנים לערבים שם במה וכל דבר לבצע מה שבא להם..איזה טמטום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל העולם כרגיל מגנה את ::)

חח החמאס משחרר רק של הרס והרוגים וגופות לעולם, וכולם מגנים אותנו

איפה ההסברה הישראלית לעזאזל?!

נותנים לערבים שם במה וכל דבר לבצע מה שבא להם..איזה טמטום

תסתכל על זה מנקודת מבט בינלאומית - 150 הרוגים בצד שלהם לעומת הרוג בודד אצלנו, את מי מהצדדים אתה תגנה? הרי הם עדיין לא יודעים שכנראה רוב ההרוגים בצד הפלשתינאי הם מחבלים ולכן התגובה שלהם היא לגנות את . ברגע שהדברים יתבהרו יכול להיות שהתגובה תהיה שונה אבל אתה צודק וההסברה הישראלית באמת לא עושה את העבודה שלה, לדעתי היו צריכים לפרסם בתקשורת העולמית צילומים של ילדים מבוהלים ונפילות קסאם בישראל, זה היה מרכך את התגובה הבינלאומית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם, אבל אותי התקשורת מעצבנת. הם אומרים בדיוק איפה נפלו הקסאמים והגראדים שחמאס משגרים. למשל שאמרו שנפל בנתיבות ופגע בבניין - אז המשגרים יודעים לאן לשגר וישגרו לאותו מקום. או כשאומרים שנופלות רקטות בשטחים פתוחים - אז המשגרים יודעים לשנות קואורדינטות.

למה לתת לחמאס את כל המידע הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...