קניתי מחשב חדש!!!! - עמוד 4 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניתי מחשב חדש!!!!

Chain ReAction

Recommended Posts

ובקשר ל256 .. אני די מרוצה מזה דווקא.. לא רואה בזה שום בעייה... :)

כל השאר (רמקולים,עכבר אופטי,מקלדת וכל זה לא ממש משנה לי...)

אהה ועודד משהו.. הכרטיס קול שלי הוא 3D FULL DUPLEX 128 BIT...זה טוב? או שגם על זה אני יתן ברכית לפנים למוכר הזה? ואז ישנה את זה למשהו אחר...

זה סתם שם קוללני לכרטיס קול קברי של חברה עלומת שם או שהוא נותן לך כרטיס קול מובנה על הלוח.

בכל מקרה, אני מציע לך לקחת את המינימום שבמיניים וזה VIBRA 128, שזה אולי הכרטיס הכי זול והכי קברי, אבל עדיין הוא לפחות כרטיס חומרה בניגוד לכרטיס הקבר שהוא מנסה לתת לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לגבי כרטיס הקול, כמו שאת'לון אמר, זה ק-ב-ר במלוא מובן המילה.

אבל אני הייתי ממליץ לך דווקא ללכת על SoundBlaster Live! Value אם אתה רוצה תמיכה ב5.1 וגם כי הוא יותר טוב מהויברה 128.

אתה יכול גם לקחת כרטיס של הרקולס (Gamesurround Fortissimo II) או של טראטק.

לגבי כרטיס המסך, בזמן האחרון קיים מחסור בכרטיסים של הרקולס, לכן אם הקברן לא יוכל לספק לך כרטיס של הרקולס, דרוש כרטיס של חברה כמו Gainward. אל תתן לקברן לדחוף לך כרטיסי תת-רמה כמו PowerColor!

זכור, דרוש כרטיס מבוסס שבב 3 Ti 200 ואל תתן לקברן לבלבל אותך ואל תתן לו לתקוע לך כרטיס שנקרא 'Geforce 3' כי זה יהיה כרטיס קבר בתת רמה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך לחשוב על זה, ואולי גם להתייעץ בעוד מספר אנשים. אנחנו לא כמו צה"ל שמקבלים כל פלוץ.

יש לנו תנאי קבלה קשים מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב.. מאיפה אני יכול לקנות את המחשב שהחיפוש באתר HWzone.co.il מצא לי? האם יש להם חנות גם.. (אני ממש שוקל לבטל את העסקה הקודמת.. הנה הלכו 200 שקל ערבות >:()

לHWZONE אין חנות, זה האתר הכי אוביקטיבי שיש בארץ והוא לא קשור לשום חנות.

אם אתה רוצה אנשים יכולים להמליץ לך פה על מספר חנויות, ואני יכול להמליץ לך בפה מלא על החנות הבאה:

www.zigzag2000.co.il <- תדבר שם עם אורן, ותראה פעם אחת מה זה שירות אדיב מאוד והגון מאוד.

אתה גם יכול לנסות את פנדה או את פלונטר(www.plonter.co.il), למרות שבמקום האחרון אולי יש מגוון רב של דברים, אבל להגיע לדבר שם עם משהו, גם אם תקנה מחשב ב20 אלף שקל, זה קשה מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז איך הם יכולים לתת מחירים אם אין להם חנות? מה זה כאילו המחירים ש"צריכים" לקחת על הפריטים?

אם לא שמת לב זה אותו אתר, אלה הם רק הפורומים שלו.

זה מפרטים ממולצים שאתר החומרה HWZONE כותב, והמחירים הם המחירים הכי נמוכים או הממוצעים שהחלקים אמורים לעלות ברב החנוניות ההגונות. כלומר, אתה יכול להכנס לחנות קברים שתגבה על אותם חלקים מחיר יורת גדולים במשהו כמו 200-400 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.hwzone.co.il

יש בתפריט בצד השוואות מחירים, ומפרטים מומלצים.

המפרטים לא קשורים לאף חנות, אלא הם פשוט החלקים המומלצים, כשהמחירים הם המחירים הממוצעים (פחות או יותר..)ברוב חנויות הרשת המובילות (זיגזג, פלונטר, sos, למיר, וכו').

בהשוואות המחירים מופיעים המחירים הזולים בארץ לאותם רכיבים, שוב, מבין אותן חנויות מובילות (שהן גם הזולות בארץ, הרבה יותר מ"חנויות מקומיות בשכונה"...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם מאוד ממליץ לך לבדוק את השוואות המחירים הקיימות באתר.

כך תוכל למצוא את החלק שאתה מחפש במחיר הזול ביותר (בדרך כלל).

הכי זול לא אומר שהחנות טובה. אקסלנט אולי זולים, אבל השירות חרא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"- Pantium 4 1.7 (כדאי 1.9 או אפילו יותר? כי זה סתם יקר אם לא)

- ASUS Board

- 60GB (מספיק נכון?)

- GForce 2 64 MB (רוצה לשנות את זה לכרטיס המסך של HARCULAS שמופיע אם מבקשים מחשב עד 7000 ש"ח באתר הזה...)

- 256 DDR "

דיי איזה מחשב זבל. היית שואל לפני שהיית מזמין. 60GB ואתה לא יודע של איזה חברה, בטח WD..... מעבד פנטיום 4 שאתה לא יודע של איזה חברה, לא יודע איזה דגם הלוח של אסוס, יש מיליון כרטיסי GeForce 2 60MB, בטח דפקו לך איזה MX400 עלוב עם חברה עלומת שם. והזיכרון, כמובן, אין חברה.

היית מחליף הכל לחלקים קצת יותר מוכרים ואיכותיים:

1. Intel Pentium 4 1.8GHz socket 478

2. ASUS P4T-E.

3. Seagate 60GB 7200RPM.

4. Hercules GeForce 2 Ti 64MB.

5. שני זכרונות של 128MB RDRAM PC800 של חברת קינגסטון/מיקרון. (יצא לך 256MB, אבל RDRAM שזה הזיכרון המהיר לפנטיום 4 בא בזוגות לכן תצטרך לקנות שניים של 128MB).

סלח לי שאני לא יודע מה שאר החלקים במחשב שלך (כרטיס קול, רמקולים וכו') כי לא היה לי כח לקרוא את כל הנושא הארוך הזה. אם תצטרך עזרה בבחירה שלהם אתה יכול לשאול. רק שתדע שכל השינויים שהצעתי לך פה ייקחו עוד איזה 600-700 ש"ח. Sorry. היית יכול לבחור ואז בכלל היו לך שפע של לוחות יציבים וטובים+ מהירים וזולים ואז היה נשאר לך.... אבל בוא לא נכנס לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...