תשוובה סופית | t220 vs 2243bw vs mw221c - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תשוובה סופית | t220 vs 2243bw vs mw221c

dani2k

Recommended Posts

היי

אז ככה , 3 המסכים שנמצאים בכותרת הם ההתלבטות העיקרית שיש להרבה אנשים בפורום לפי הרבה דיונים שקראתי, אבל אף פעם לא ראיתי תשובה החלטית.

אני גם כן רוצה לקנות מסך כבר יותר מחצי שנה אבל אני לא יודע מרוב כל הדגמים השונים שיש בשוק - הייעוד העיקרי הוא משחקים, כמובן שיש גם קצת גלישה באינטרנט אבל הייעוד העיקרי הוא משחקים.

כיוון שהייעוד העיקרי הוא משחקים ולא עבודה גרפית פנאל TN ו 22 אינג' ייתאימו את המטרה .

ועכשיו מי לוקח בקרב ?

t220 vs 2243bw vs mw221c

אם מתעלמים מה PIVOT שיש ל 2243bw ולוקחים אותו כיתרון אבל לא משמעותי כל כך,

כולם נעים סביב ה 1000 ש"ח כך שאין כל כך מה לדבר על המחיר .

יש לציין שגם היופי של המסך אינו משנה , העיקר שיציג יפה ;)

על מה ההיתם הולכים? ואם אפשר גם נימוק על ההיתרון ביחס למסכים האחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיקרון הייתי לוקח את האסוס למשחקים.

אבל ממתי הם כולם עולים 1000 ש"ח ? האסוס עולה מינימום 1400 ש"ח לפי מה שראיתי (והסמסונגים לפחות 1150 ו - 1250 ש"ח בהתאמה).

וגם את ה 2243 אי אפשר כמעט להשיג היום לפי מה שהבנתי.

מה התקציב שלך ? ואיזה כרטיס מסך יש לך ? (אם חזק במיוחד אז אפשר לקח מסך 24 במחיר קרוב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך כרטיס מסך חזק ברמה של HD4870/GTX 260 אז כדאי לקחת את ה - PHILIPS 240BW.

יש אותו פה במחיר מצוין - http://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=240BW8EB&cart=12300794812788251〈=heb

מסך משתלם מאד בכל מקרה כי אפשר לשחק גם ברזולוציה לא טבעית כי האינטרפולציה פחות פוגעת במשחקים מאשר בעבודה עם טקסט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסך 24" מומלץ מ4870 512MB ומעלה למשחקים.

ולמה הרבה אנשים לא מוסיפים את ה222H להתלבטות?

האם המסך לא טוב כמו השאר?

אני לא מבין למה.

אני משער שהוא פחות טוב מהשאר אבל כמות החיבורים מכניסה אותו לעיניינים... אבל אני רק משער אני לא יודע :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...