תמונה עם התפלגות הפיגועים בישראל מאז 97, זה אמיתי??? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונה עם התפלגות הפיגועים בישראל מאז 97, זה אמיתי???

IP

Recommended Posts

ברור זהנשק שרבין מסר לרשות הוא הנשק שיש לחמאס הרי הוא לא בא סתם מהשמיים והם לא יכולים סתם לייצר אותו (חסרי טכנולוגיה). נראה לי שרוב השמלאנים יסכימו שאם נחזור לקווי 67 נשחרר את כל האסירים וניתן להם מדינה ועדיין הפלשטינאים ימשיכו בפיגועים צריך להיכנס בהם חזק אבל צריך לחשוב שאם אנחנו ניכנס בהם כשיש להם כבר מדינה די גדולה (כמעט כמו מדינת אם נמסור להם את כל הדה ואת עזה) אי אפשר לחבוש את כל השטחים שלהם כי אז זה כבר עובר על אין ספור חוקים בין לאומיים אז לפני שאנחנו נאמין לחמאס לג'יאהד ולרשות צריך לראות מה קרה בעבר בלא כל כך רחוק כלומר האם הרשות באמת נלחמה בטרור או שהיא סייעה לטרור האם החמאס באמת מעוניין בשלום כמו שהוא אומר כי לי זה נראה חשוד שלפני חודש יאסין הזה אמר שצריך לרצוח כל יהודי ופתאום הוא רוצה להרגע עם הפועולות שלו.

לסיכום לפני שישר אנחנו נותנים להם הכל בואו נבחון היטב את טעויות העבר במיוחד של הממשלות השמלאניות (כן כן אני מודה שגם היה לשרון ונתניהו טעויות) ואז נחשוב על לתת משהו לאויב.

:-[

רבין מסר להם גם את רקטות הקסאם? גם את חומרי הנפץ? גם את מטולי הרימונים ומשגרי הטילים?

בטח גם הסנטוריני והקארין A נשלחו בהוראת רבין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מוציא את מה שאני אומר מהקשרם אני אמרתי שרבין נתן להם את רוב הנשק לפי דעתי 70% ברור שיש להם מפעלים קטנים בבתים שלהם להכנת קסאמים וגם כמובן שהוברחו דברים דרך ספינות או מהגבול של מצרים אבל אי אפשר לבוא להגיד היו יותר פיגועים אצל שרון אז הימנים אשמים כי אם יסתכלו קודם יראו שרבין נתן להם רובין ושרון לקח מהם רובים כן כן בכוח כמו חומת מגן שהיא בו פאשלות גדולות אבל בכל זאת ראשי הממשלה השמלאנים העלימו עין והעדיפו לחתום על חוזה שימסור שטחים במקום לוודא קודם שמגיע להם שטחים. נתניהו גם מסר שטחים אבל הוא גם פעל נגדם ולא בא סתם בהצהרות כמו של ברק כשנראה לי שהוא אמר שאם ימשיך הירי על גילה ואזרח אחד יצטרך לפנות את ביתו כל בית ג'אלה יעופו, ברק סתם אמר אבל עשה ההפך, הפיגועים האמיתיים התחילו אצל ברק ואז שרון הגיע והם המשיכו ולא התחילו.

עכשיו גם הרבה שמלאנים יגידו שברק היה ראש ממשלה רע אבל חוכמה גדולה גם להגיד את זה אחרי שבחרו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כנראה לא מודע לכמות הנשק שהועברה למנגנוני הבטחון של הרשות הפלשתינית בהסכמי אוסלו ולכמות הנשק שמסתובבת כיום בשטחים בכל רגע נתון.

נוסף על כך, הנשק שנמסר בהסכמי אוסלו היא נק"ל בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי אני בשירות צבאי ויש לי כמה דברים להגיד:

הנשק שנתנו להם היה פסול קרבי , זאת אומרת שאחרי ירי מתמשח יהיה לך מעצור (אנחנו לא פריירים ההוראה היתה לתת להם פסול קרבי! הנשק שאיתו ג'ובניקים משתמשים)

שנית הנשק שאיתו הם יורים הוא לא הנשק שאנחנו נתנו להם (תקופת רבין) על כל יש מיספר סיריאלי ובנתיים רק 0.6% מהנשקים שנמצאו בשטח הפלשטיני הוא הנשק שאנחנו נתנו להם ) אגאב רוב רובו כ 90% מהנשק שנתנו להם הוא כבר אצלינו אני מתאר לעצמי גם ששאר העשר אחוז כבר לא שמיש .

חבל לך סתם להוציא עצבים על בן אדם שרצה שיהיה רק טוב שחלם על שלום ושלחם למען המדינה שלו וביזכותו גם ירושלים שלנו היום

תיפתח אינציקלופדיה ותילמד קצת על רבין בדרך גם תלמד על אהוד ברק ושמעון פרס

אני לא צדיק את השמאל הוא עשה טעיות אבל גם הימין אשם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנשק שנתנו להם היה פסול קרבי , זאת אומרת שאחרי ירי מתמשח יהיה לך מעצור (אנחנו לא פריירים ההוראה היתה לתת להם פסול קרבי! הנשק שאיתו ג'ובניקים משתמשים)

שנית הנשק שאיתו הם יורים הוא לא הנשק שאנחנו נתנו להם (תקופת רבין) על כל יש מיספר סיריאלי ובנתיים רק 0.6% מהנשקים שנמצאו בשטח הפלשטיני הוא הנשק שאנחנו נתנו להם ) אגאב רוב רובו כ 90% מהנשק שנתנו להם הוא כבר אצלינו אני מתאר לעצמי גם ששאר העשר אחוז כבר לא שמיש .

:lol:

מסקנה ?

נשק פסול קרבי בסופו של דבר הורג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך זה הגיע אלינו? כמה פעמים נכנסנו לערים שלהם ופשוט בזזנו בית בית?

בנוסף באמת תלמדו קצת היסטוריה אין בן אדם שעשה לביטחון המדינה הזאת יותר מברק בדוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברק יצא מלבנון בגלל שזה גרם לו להיראות רע וגם הערבים הבינו מזה שאם הם יעשו פיגועים הם יזכו בשטחים עובדה שהאינתיפדה התחילה אצל ברק ולא מתי ששרון עלה להר הבית כי אני זוכר שירו על גילה בזמן ברק והיו המון פיגועים לפני הירי על גילה וגם שרון הוא זה שהפסיק את הירי על גילה ולא ברק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף באמת תלמדו קצת היסטוריה אין בן אדם שעשה לביטחון המדינה הזאת יותר מברק בדוק

ברק היה בצבא איש עם מעמד אבל האמת היא שהוא לא עשה שום דבר טוב מתי שהוא היה המנהיג בגלל זה הוא היה ראש ממשלה ליום וחצי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קשור לעובדה שיכולת להנהיג מדינה אין לו.

ולגבי רבין ופרס נוצר המשפט "אנשים גדולים, טעויות גדולות", מה גם שרבין הפציפיסט נומר רק מתחילת ה90 (הוא זה שהורה "לשבור ידיים ורגליים" באינתיפאדה הראשונה אם איני טועה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...