תמונה עם התפלגות הפיגועים בישראל מאז 97, זה אמיתי??? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונה עם התפלגות הפיגועים בישראל מאז 97, זה אמיתי???

IP

Recommended Posts

זה בולשיט....

פשוט ככה...

שכחו "כמה" פיגועים בזמן רבין ונתניהו... לא שאני בא להגן על שרון אלא פשוט זה שקר...

חוץ מזה מה לעשות שיש אינטפדה.... והערבים קצת יותר משוכללים היום מאשר בשנת 94.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תסלח לי אבל בזמן רבין כשהיו 4 פיגועים בחודש פעם אחת (קו 18בירושליים פעמיים ועוד איזה שניים) החשבנו את זה בתור שיא השיאים ובימינו זה כבר די רגיל

הסיבה שאתה זוכר את הימים ההם באותה חומרה זה בגלל שגם אז וגם עכשיו הגענו לשיא רק שבימינו השיא הוא הרבה יותר

עריכה: מה שכן החודשים האחרונים היו "יחסית" שקטים והם לא מופיעים בטבלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שקר!

זוכרים ששרון היה בהר הבית ואז התחיל הכל

אצל ברק היו המון פיגועים!

זה כבר מזמן הוכח כאידיוטי. הם חיפשו את הסיבה להתפוצץ, ושרון יצא הקורבן.

האיטפאדה יכלה מקסימום להתעקב תוך מספר שבועות, תמיד ימצאו סיבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כבר מזמן הוכח כאידיוטי. הם חיפשו את הסיבה להתפוצץ, ושרון יצא הקורבן.

האיטפאדה יכלה מקסימום להתעקב תוך מספר שבועות, תמיד ימצאו סיבה.

לא לזה התכוונתי מה אני תומך של השמאל?!

התכוונתי שגם בתקופה של ברק היו המון פיגועים מהרגע ששרון עלה להר הבית(שזה באמת סתם תירוץ)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים שמים פה הודעות כמו זה על התחלת הפיגועים אבל אנשים שוכחים להזכיר למש ל שרבין נתן להם את הנשק אז כמובן שהטרור האמיתי יתחיל רק כמה שנים אחכ גם שכחו להזכיר שמתי שהנשק שמסרנו לפלשטינאים הגיע לרחובות ולחמאס וברק לא עשה כלום אז האירגונים לא עשו כלום בחזרה הסיבה שיש יותר הרוגים בזמן ממשלות ימניות זה כי השמלאנים לא פעלו נגד התרבות הנשים הלא חוקיים ברחובות עזה ובגדה ממש חוכמה לשחק אותה ראש קטן ואחר כך להאשים את מי שמנסה לעצור את האיום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יעלה על הדעת שראשי ממשלה שמלאנים (אני חייב להדגיש) יחלקו ותחמושת לפלשטינאים כאילו זה שוק ואחר כך להאשים את ראשי הממשלה הימנים בזה שהם התגרו בפלשטינאים. רבין חילק להם כאילו זה שוק. כל יום יוצא ברחוב הפלשטינאי קלטת חדשה על איך להכין פצצות מחומרים בייתים וקצת מהחומרים שרבין נתן להם. אני רק רוצה להבהיא שרבין *נתן* את הנשק לרשות ומשם מי יודע איך זה הגיע לחמאס הרי הרשות הייתה אמורה להילחם בחמאס עם הנשק הז לא למסור להם אותו. ברק בכלל לא הגיב כשהנשק הגיע לרחוב בכמות מופרזת כך שכל אדם יכול לקנות . לפני שנה או שנה וחצי פורסם בעיתון כתבה על כמה עולה תחמושת לנשק בשביל הפלשטינאים, הם ממש עשו מזה שוק "נשק, , מי רוצה לרצוח יהודים". איך אפשר להאשים את מי שניסה לעצור את הטרור ולא את מי שהעלים אין *שיעול*ברק*שיעול*. לפני שישר רואים משהו ומחליטים צריך לבדוק באמת למה הנתונים ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

נראה לך שהנשק שרבין נתן למשטרה הפלשתינית הוא הנשק שמשמש כיום את ארגוני הטרור?

אגב, הידעת שהחמאס הוקם בסיוע ותמיכה ישראלית?

רבין אמר :

"ברגע שישתמשו בנשק חם נגדנו, נכנס בהם עד הסוף" (יכול להיות שאילו לא המילים המדוייקות אבל רוח הדברים ידועה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור זהנשק שרבין מסר לרשות הוא הנשק שיש לחמאס הרי הוא לא בא סתם מהשמיים והם לא יכולים סתם לייצר אותו (חסרי טכנולוגיה). נראה לי שרוב השמלאנים יסכימו שאם נחזור לקווי 67 נשחרר את כל האסירים וניתן להם מדינה ועדיין הפלשטינאים ימשיכו בפיגועים צריך להיכנס בהם חזק אבל צריך לחשוב שאם אנחנו ניכנס בהם כשיש להם כבר מדינה די גדולה (כמעט כמו מדינת אם נמסור להם את כל הדה ואת עזה) אי אפשר לחבוש את כל השטחים שלהם כי אז זה כבר עובר על אין ספור חוקים בין לאומיים אז לפני שאנחנו נאמין לחמאס לג'יאהד ולרשות צריך לראות מה קרה בעבר בלא כל כך רחוק כלומר האם הרשות באמת נלחמה בטרור או שהיא סייעה לטרור האם החמאס באמת מעוניין בשלום כמו שהוא אומר כי לי זה נראה חשוד שלפני חודש יאסין הזה אמר שצריך לרצוח כל יהודי ופתאום הוא רוצה להרגע עם הפועולות שלו.

לסיכום לפני שישר אנחנו נותנים להם הכל בואו נבחון היטב את טעויות העבר במיוחד של הממשלות השמלאניות (כן כן אני מודה שגם היה לשרון ונתניהו טעויות) ואז נחשוב על לתת משהו לאויב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...