סקר-כמה מעגלים משותפים יש לכם במקלדת? - עמוד 2 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר-כמה מעגלים משותפים יש לכם במקלדת?

davidreznic

Recommended Posts

• תגובות 123
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

THE QUICK BROWN FOX JUMPS OVER THE LAZY DOG

TE UIC RWN JUS VER TE LAY DG

מקלדת Logitech Media PS/2.

זבל טהור, מקשים דביקים.

מתחבט בימים אלו האם לתור ברחבי ישראל אחר מקלדת מכאנית ישנה או שמה להזמין מקלדת מכאנית חדשה מחו"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HE QUIK BROWN FO JUPS OER HE LA DOG

מקלדת Media PS/2, בדיוק כמו הבחור מעליי אך עם תוצאות שונות משום מה (המקלדת שלי נרכשה היום, לפניה הייתה מקלדת של Clicker שפיספסה עוד כמה אותיות במבחן הנ"ל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקלדת Media PS/2' date=' בדיוק כמו הבחור מעליי אך עם תוצאות שונות משום מה (המקלדת שלי נרכשה היום, לפניה הייתה מקלדת של Clicker שפיספסה עוד כמה אותיות במבחן הנ"ל).

[/quote']

ההסבר פשוט, המקלדת שלי היא מדגם קצת יותר ישן, רכשתי אותה בערך לפני שלוש וחצי שנים. היא מזכירה מאוד במראה שלה את הLogitech Media Elite.

עריכה:

אני גם רואה שבעמוד הקודם למישהו את אותן התוצאות והוא הגדיר את המקלדת שלו כLogitech Media Elite. הElite היא מקלדת . כלומר, יש לנו את אותה המקלדת (ולכן גם את אותן התוצאות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההסבר פשוט, המקלדת שלי היא מדגם קצת יותר ישן, רכשתי אותה בערך לפני שלוש וחצי שנים. היא מזכירה מאוד במראה שלה את הLogitech Media Elite.

עריכה:

אני גם רואה שבעמוד הקודם למישהו את אותן התוצאות והוא הגדיר את המקלדת שלו כLogitech Media Elite. הElite היא מקלדת . כלומר, יש לנו את אותה המקלדת (ולכן גם את אותן התוצאות).

כנראה שזה אכן כך. לגבי מקלדת מכנית - ראיתי מקלדת מכנית של חברה בשם CHERRY או משהו כזה והיא נראית מאוד נוחה להקלדה (לפחות לפי הסרטון). האם אני צודק וההבדלים העיקריים בין מקלדת מכנית למקלדת רגילה הם המעגלים המשותפים (שנראה שלא קיימים במקלדת מכנית) ונוחות ההקלדה (למקלדת רגילה קיימים מקשים דביקים ונראה שזמן התגובה איטי יותר)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקלדת Media PS/2, בדיוק כמו הבחור מעליי אך עם תוצאות שונות משום מה (המקלדת שלי נרכשה היום, לפניה הייתה מקלדת של Clicker שפיספסה עוד כמה אותיות במבחן הנ"ל).

TE UIC RWN JUS VER TE LAY DG

Logitwch media keyboard- P\n:867396-0119

יש כמה גרסאות חומרה למקלדת,כנראה שזו הסיבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל אלה ששאלו,

לפעמים ובעיקר ששני שחקנים משחקים על אותה מיקלדת, חלק מהמקשים לא מגיבים.

כשההייתי קטן עשיתי חיפוש מקיף בשביל למצא מיקלדת ראוייה בשביל לשחק MORTAL KOMBAT.

עם 95% מהמיקלדות פשוא אי אפשר לשחק,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...