תעודת זהות חכמה על כרטיס מגנטי יצאה לדרך. - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תעודת זהות חכמה על כרטיס מגנטי יצאה לדרך.

zam

Recommended Posts

^^^

אמיתי לחלוטין, CBS עשו כתבת תחקיר מפורסמת על הנושא הזה:

http://www.cbsnews.com/stories/2005/07/25/48hours/main711556.shtml?source=RSSattr=48Hours_711556

תודה על הלינק ,אתה גדול

מדהים ,אם זה קרה בקנדה אז זה יכול לקרות בנקל ברפובליקת הבננות שלנו.

זה רק מחזק את דברי עד כה שאסור בשום פנים ואופן לתת כלים רבי עוצמה שכאלו בידי משטרה אזרחית.

כלים כאלו צריכים להיות אך ורק בידיי שירות הביטחון הכללי (שב"כ),בענינים הנוגעים לביטחון הלאומי .

אגב,לדעתי כל הטיפול במשפחות הפשע עם כל הפיגועים הפליליים שהם עושים ושבהם ניפגעים אזרחים חפים מפשע,צריך להיות בידיי השב"כ

מפני שהנושא הזה פשוט גדול ומורכב מדי לטיפול של המשטרה הכחולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 110
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

השב"כ לא יכול לתת שום פתרון לפשע המאורגן כל הוא עוד עסוק בפעילות פח"ע. ובהתחשב בכך שמי שאחראי עליו בפועל הוא השר אבי דיכטר ובעבר גדעון עזרא היה סגן ראש השב"כ, אני בהחלט לא אופטימי גם בנוגע לפעילויות הנוכחיות של השב"כ.

אם מדברים על אבי דיכטר - כל עוד הוא יהיה עסוק בשיקולי בחירות וכל עוד המפכ"ל דודי כהן ימשיך למנות מקורבים ולהעיף ניצבים שמאיימים על מעמדו (ואני חשבתי שמשה קראדי היה גרוע, דודי כהן מנסה בכל כוחו להיות כשלון גדול יותר), המשטרה תהיה עמוק בבוץ. הבעיה היא שקיים כשל מערכתי שמקיף את המשטרה, השב"ס והפרקליטות/בתי המשפט, כל אחד מהגופים הללו זורק אחריות על השני כאילו מדובר בילדים קטנים וזאת כאשר מדובר במקרים שבהם עבריינים מסוכנים יוצאים לחופשי ללא פיקוח. הנה דוגמא שממחישה בדיוק על מה מדובר:

http://www.mynet.co.il/articlesnc/0,7340,L-3635902,00.html

הבחור הנ"ל, בן 19 בסה"כ, הספיק לשלוח שלושה אנשים לביה"ח כאשר אחד מהם במצב אנוש ואחד מהם במצב קשה. באורח פלא, הוא שוחרר למעצר בית, נתפס שהוא מפר את מעצר הביתה בגניבת קטנוע ונשלח שוב למעצר בית(!) כאשר בפעם השנייה הוא ברח לחלוטין ממעצר הבית והמשטרה בכלל לא טרחה לחפש אחריו.

אם מישהו מכם סומך על המשטרה שתתפוס במהרה את העבריין הנ"ל, הוא מוזמן לסמוך על אותה משטרה שתנהל את מאגר המידע הביומטרי - בשני המקרים היא תיכשל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:hizuk:

משטרה על הפרצוף, אימפונטית והבתי משפט שלא נדע.

דורכים על מי שאפשר לדרוך פה...מה שעוד יותר מדאיג בהקשר של המאגר הביומטרי, עם כל השחיטות והח** שיש פה זה משהו שאנחנו

באמת צריכים עכשיו? אני חושב שלא.

אבל מה שיקרה זה שזה יעבור בשקט יחסי ולא נשמע על זה עד הפשלה הראשונה, אז יהיה מאוחר מידי כבר...

אגב אני חושב שכבר היום יש איזה שהוא מעקב שאפשר לעשות לפלאפונים ואם אני לא טועה ככה המשטרע פיענחה את הרצח של הילדה רוז.

השב"כ לא יכול לתת שום פתרון לפשע המאורגן כל הוא עוד עסוק בפעילות פח"ע. ובהתחשב בכך שמי שאחראי עליו בפועל הוא השר אבי דיכטר ובעבר גדעון עזרא היה סגן ראש השב"כ, אני בהחלט לא אופטימי גם בנוגע לפעילויות הנוכחיות של השב"כ.

אם מדברים על אבי דיכטר - כל עוד הוא יהיה עסוק בשיקולי בחירות וכל עוד המפכ"ל דודי כהן ימשיך למנות מקורבים ולהעיף ניצבים שמאיימים על מעמדו (ואני חשבתי שמשה קראדי היה גרוע, דודי כהן מנסה בכל כוחו להיות כשלון גדול יותר), המשטרה תהיה עמוק בבוץ. הבעיה היא שקיים כשל מערכתי שמקיף את המשטרה, השב"ס והפרקליטות/בתי המשפט, כל אחד מהגופים הללו זורק אחריות על השני כאילו מדובר בילדים קטנים וזאת כאשר מדובר במקרים שבהם עבריינים מסוכנים יוצאים לחופשי ללא פיקוח. הנה דוגמא שממחישה בדיוק על מה מדובר:

http://www.mynet.co.il/articlesnc/0,7340,L-3635902,00.html

הבחור הנ"ל, בן 19 בסה"כ, הספיק לשלוח שלושה אנשים לביה"ח כאשר אחד מהם במצב אנוש ואחד מהם במצב קשה. באורח פלא, הוא שוחרר למעצר בית, נתפס שהוא מפר את מעצר הביתה בגניבת קטנוע ונשלח שוב למעצר בית(!) כאשר בפעם השנייה הוא ברח לחלוטין ממעצר הבית והמשטרה בכלל לא טרחה לחפש אחריו.

אם מישהו מכם סומך על המשטרה שתתפוס במהרה את העבריין הנ"ל, הוא מוזמן לסמוך על אותה משטרה שתנהל את מאגר המידע הביומטרי - בשני המקרים היא תיכשל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השנה אנחנו מקבלים ת"ז. אני מקווה שעד אז מישהו יתעורר...

רעיון נוסף שלא חשבנו עליו (http://pcworld.about.com/news/Apr112005id120292.htm) זה שבמוקדם או במאוחר יתפרסם שישראל עברה לת"ז עם השבבים וזה יהפוך את התיירים הישראלים למטרות חטיפה של טרוריסטים (כאילו שעכשיו הם לא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קורא את נוסח החוק של איסוף המידע דרך הטלפון - זה מוגזם לחלוטין - לכל אחד מרשויות האכיפה יש את היכולת ( לאחר קורס קצר ) לאסוף מידע שכולל מיקום , אמצעי תשלום ,פירטי זהות אהה כן ומותר להם לפגוע בפרטיות " במידת הנידרש " לגילוי עברה " שזה פחות או יותר חציה של מעבר חציה באור אדום " עבירה ,

פיזדה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המאגר הביומטרי הוא דבר מסוכן מאין כמוהו.

כשמאגר כזה נפרץ או מודלף דברים נוראיים יתרחשו, וזה רק עניין של זמן.

ראיות מושתלות בזירות פשע.

גניבת זהות ע"י גורמים בעלי אמצעים שיובילו לפשעים אומנם מעטים אך מזעזעים בחמרתם.

זיהוי ישראלים ע"י כל מצלמה בעולם שתחובר למאגר.

זיהוי של ישראלים ע"י כל טלפון נייד של טרוריסט שיקבל גישה למאגר.

מעקב אחרי תנועות של אזרחי ישראל בעזרת עיבוד נתונים של מצלמות בעזרת תוכנה חכמה.

בעולם דיגיטלי עם יכולות חומרה ותוכנה שרק משתפרות, קיום מאגר שכזה יצור מציאות שאינה ניתנת לביטול.

מרגע שהחתול יצא מהשק, כולנו נהיה בסכנה.

יש הרבה דרכים לא פחות יעילות למנווע זיוף תעודות זהות, וגורמים במשרד הפנים עצמו אמרו כך.

חבל שחברי כנסת מבוגרים שבשבילם המדינה זה החצר האחורית, שאין להם הבנה של והשימושים בה, שאין להם ראיית העתיד או חשש אישי מהשלכות מהסוג הזה, מפקירים את גורל כל הישראלים.

אם יגיע הדבר לכך אני יתנגד למסירת פרטי הביומטרים, ויהיה מוכן לשבת בכלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^^

אם אתה שואל אותי חבר כנסת זה בובה שמישהו מושך לה בחוטים, אנשי חזית, זה לא סוד הקשר פה בין הון לשילטון,

מה גם שהם נהנים מחסיון ולכן לא צריכים לדאוג מהחוק, מעניין איפה הצעקה הציבורית כי לא שמעתי אותה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^^

אם אתה שואל אותי חבר כנסת זה בובה שמישהו מושך לה בחוטים, אנשי חזית, זה לא סוד הקשר פה בין הון לשילטון,

מה גם שהם נהנים מחסיון ולכן לא צריכים לדאוג מהחוק, מעניין איפה הצעקה הציבורית כי לא שמעתי אותה...

משותקת. לכן לא שמעת אותה.

ראה ערך מיקי רוזנטל.

מאגר ביומטרי הוא דבר טוב בידיים הנכונות.

אבל הוא סכנה לאזרח בידיים הלא נכונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חייבת לעמוד איזה חברה מאחורי ההגנה על המאגר הביומטרי הזה

זה כמה אלפי ג'יביטים , הממשלה לא יכולה לעמוד בתחזוקה כזאת,

אז צריכה להיות חברה שתגן על המאגר, איזה חברה ?

אחרת, כאוס..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חייבת לעמוד איזה חברה מאחורי ההגנה על המאגר הביומטרי הזה

זה כמה אלפי ג'יביטים , הממשלה לא יכולה לעמוד בתחזוקה כזאת,

אז צריכה להיות חברה שתגן על המאגר, איזה חברה ?

אחרת, כאוס..

מי שהיה מבין את הסכנה של מאגר כזה לא היה נותן לזה להתרחש.

ומי שלא מבין את הסכנה לא ינקוט בצעדים הדרושים כדי להגן על זה.

הממשלה שלנו שלא השכילה להבין את הסכנות בדבר מלכתחילה, בטח שלא תתייחס לשמירת הנתונים באופן הדרוש, ובטח שלא תקצה משאבים מתאימים כדי להגן על זה.

ההגנה תהיה ברמה שטחית וגורמים בעלי אינטרס ויכולת יוכלו להשיג את הנתונים בקלות יחסית.

גם עם תקציב אינסופי, שום חברה לא יכולה להגן על מאגר שכזה באופן מוחלט וזה רק עניין של זמן עד שגורמים בעלי אינטרס ישימו את ידם על זה.

מדינות יכולות להכניס/לגייס סוכנים.

ארגוני טרור ופשיעה יכולים לאיים על משפחות העובדים כדי להשיג את המאגר.

מספיק שאחד העובדים במשרד הפנים יאולץ באמצעי הפחדה להריץ קובץ על אחד המחשבים שם.

אם עובד משרד הפנים או של יצטרך לבחור בין חייו וחיי משפחתו לבין הפעלת קובץ או מסירת המאגר, במה אתם חושבים הוא יבחר ?

תמיד יש חוליה חלשה, ופה לא מדובר במאגר סודי השמור ביותר בעולם, זה מאגר שיהיה מחובר לגופים שונים שלהם תהיה גישה אליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...