אני מעוניין לקנות ספק למחשב חדש, תקציב 900 ש"ח. - עמוד 4 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני מעוניין לקנות ספק למחשב חדש, תקציב 900 ש"ח.

Omry

Recommended Posts

הסיסוניק מודולרי מה שמייקר אותו. כמו גם יבואנים שונים, מקורות שונים וכו'...

עומרי ציין את ההבדל המהותי של רייל יחיד מול שלושה, ואפשר להתווכח על מה יותר טוב עד אחרית הימים, הדעות חלוקות. בנוסף, ל PCPNP אין ניטור על מהירות המאוורר, הוא בא עם מאוורר 80 לעומת 120, האנרמקס בא עם 7 סאטא ו 6 מולקסים ה PCPNC בא עם 6 סאטא ו 8 מולקסים (ב DATA SHEETS, במפרט באתר רשום 8 סאטא אך לדעתי זו טעות). האנרמקס בא עם 4+4 ל 12V וה בא עם אחד של 4 ואחד של 8. כל שאר החיבורים זהים (24 + שני PCIE6 + שני PCIE 6+2).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה סתם מנסה למכור את האנרמקס שלך.

המשפט הזה שלך מאוד מאוד מעצבן אותי. איך אתה יכול להגיד דבר כזה כשצביקה מנהל פה דיון עניני במסגרת החוקים ואפילו מעבר לכך? איך אתה יכול להתעלם מהטענות שלו כאשר הן נכונות? איפה המקצועיות שלך?

אני כבר זמן מה רואה את הנטייה העיוורת שלך להמליץ על אותן החברות, ואני לא מבין את זה. אם אתה תמשיך להיות פאן-בוי עיוור שממליץ על דברים בלי קשר לבקשה עצמה, אני אראה אותך כמשוחד.

ההתנהלות שלך בת'רד הזה מורידה את המקצועיות של הפורום הזה, וזה חורה לי מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועל מנת לחזק את החלטתך:

http://www.anandtech.com/casecoolingpsus/showdoc.aspx?i=3186&p=2

מקום ראשון על ידי ANANDTECH בשנת 2007

ועוד עשרות ביקורות מהללות :

http://www.pcpower.com/power-supply/silencer-750-quad-black.html

ואתה, בתור היבואן, האם אתה מוכן להתחייב לשקט של הספק הזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד איך מוכן.

שקט מאד

מזמין את כולם לבוא לשמוע אותו עובד

עוד לא שמעתי תלונה של ישהוא על רעש של הספק הזה

בכל העולם כותבים עליו רק דברים טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל- OMRIJ

אני חולק על דעתך באשר להעדפה של מסילה אחת על פני מספר מסילות.

אתה מתעלם לחלוטין ממספר תכונות שרוב יצרני ספקי הכל מתהדרים בהםוהוא נושא ההגנות.

הגנה בפני עומס יתר, הגנה בפני זרם יתר ועוד.

מה יקרה כאשר אחד הצרכנים של ספק הכח יצרוך זרם רב?

האם החוט מספיק להעביר את זרם בטרם ימס?

האם פין המחבר יעמוד בזרם גבוה?

ומה באשר לשריפה?

לידיעתך, רתכת עם אלקטרודה קטנה מתחילה לעבוד בזרם נמוך מ- 100 אמפר.

לספק כח עם מספר מסילות (כאשר היצרן לא חוסך בהגנות), יש ניטור על כל יציאה.

צביקה

עם כל הכבוד להגנות, איך תסביר את הבדיקה שנערכה באתר הזה כאשר הספק לא כיבה את עצמו בעקבות העומס יתר שהופעל, להלן ציטוט:

" We started increasing the current at +12 V up to the limit of our load tester 33 A but the power supply didnt shut down. Since the power supply label says that each rail has a 25 A limit, we wanted to see the power supply shutting down if we pulled more than 25 A from any +12 V rail, what didnt happen. "

- סיכום :

"Protections: Over voltage (OVP, not tested), under voltage (UVP, not tested), over current (OCP, tested and not working), over power (OPP, tested and not working), over temperature (OTP, not tested) and short-circuit (SCP, tested and working)."

המידע נלקח מכאן:

http://www.hardwaresecrets.com/article/551/9

אני לא טוען שהספק גרוע או משהו כזה, דווקא נראה אחד הרציניים מבחינת יעילות והכל, אבל למה נכתב בסקירה מה שנכתב, אני בטוח שזה יכול להרתיע המון קונים פוטנציאליים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...