Black Friday בבאג ואופיס-דיפו (28.11-1.12) - עמוד 19 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Black Friday בבאג ואופיס-דיפו (28.11-1.12)

Elite_Sniper

Recommended Posts

• תגובות 417
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תגיד,אתה רציני?

שלח כבר תקורות חיים שלך,ואם יש לך תעודות תצרף העתק

מעבר לזה,כנס לאתר שלהם ותראה כמה דרושים יש שם ..אתה באמת חושב שצריך לשפץ מאוד תקורות חיים כדי לעבוד שם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אז ככה אני עובד באופיס דיפו כבר מעל שנה, ויש איתי הרבה אנשים שוותיקים ברשת.

זה אחד המבצעים היותר מהירים, מאולטים, מבולבלים ומטורפים שהיה ברשת.

בדרך כלל כל תקופה מסויימת יש של 50 או 40 אחוז הנחה או על לוגיטק או על מיקוסופט ויש לפעמים 50 אחוז הנחה על סאן דיסק.

באג יצאה במבצע מטורף שאופיס דיפו החליטה להגיב אליו רק ביום חמישי, אני בטור עובד ידעתי עליו רק עם סיום המשמרת של יום חמישי... ביום שישי היה המון בלאגן, המון בלבול, המון דברים שלא עוברים בקופה.

אבל בכללי וב3 מילים, אין דברים כאלה!!!!

מדיות לצריבה 1+1 זה מטורף! כל הלוגיטק והמיקרוסופט שקיימים גם 1+1, אפילו משחקים לPS3 המנהל שלי אמר לי להעיף ב1+1 זה פשוט זנות.

אני מאמין שסוף השנה הזאת תסדר לנו עוד כמה מדהימים, יש הרבה ערפל כלכלי בעולם והחברות חייבות למשוך את הלקוחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני..

בונה על מדיות לצריבה באופיס דיפו (:

לא שיש להם מבחר כי ממש רציתי Verbatim DVD+R DL והמחיר שלהם ממש גניבה שאפילו עם ה1+1 זה קצת לא משתלם

אין להם DL של חברות אחרות לפי האתר שלהם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אילו תעודות צריך להראות להם? תעודת בגרות/שחרור מצה"ל/סיום הקורס בג'ון ברייס?

תפסיק להספים כל תר'ד עם השאלות שלך!!!!

אם יש לך שאלות שקשורות למציאת עבודה פתח תר'ד אחר

בקצב הזה תקבל אזהרה מהמנהלים, כי זו לא פעם ראשונה שאתה נדחף לתר'ד הזה עם נושאים שלא קשורים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע כמה עולה לוג'יטק WAVE חוטית באופיס דיפו והאם יש להם את MX518/G5 ?

לא זוכר את המחיר של ה-WAVE אבל לאופיס דיפו יש MX518 בוודאות (אני מחפש שותף לקניה באזור רחובות/ראשל"צ אם אתה מעוניין) במחיר של 249 ש"ח ב-1+1. לגבי ה-G5 שאלתי בשני סניפים של דיפו ושני סניפים של באג באזור רחוב ולאף אחד מהם לא היה את העכבר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם זה אפשרי.

היום הייתי בקניון רמת אביב, והמוכר די התפלא שאמרתי לו שאני צריך לחפש מישהו שיקנה איתי, והוא שאל אם אני יודע שזה על אותה חשבונית.

עוד פעם, מבקשים מהמוכר עוד חשבונית, אין שום בעיה עם זה, ואין שום בעיה שהוא יסרב לתת לך (אני חושב שמבחינה חוקית הוא חייב לתת לך, לפחות עותק אחד נוסף "לצרכי מס הכנסה" - אם אתה או אבא שלך עצמאיים, בתחומים מסויימים, אפשר לקבל החזרי מס :P).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי,

זה דחוף!

מה אתם אומרים?

כדי לקחת wave+microsoft habu ב-350 שקל?

איך העכבר והמקלדת האלו?

לעכבר יש לחצני קודם והבא בגלישה באינטרנט?ניתן להתאים לו DPI בלחצן אחד (כמו ה-G5) ומה אתם אומרים? יותר טוב או פחות טוב מהG5?

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...