דיון ראשי :: 2/3/4 ליבות, מה הכי משתלם? - עמוד 16 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי :: 2/3/4 ליבות, מה הכי משתלם?

1_Nike_1

Recommended Posts

• תגובות 235
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אכן, במעבדים משולשי ליבות יש לפעמים רביעית דפוקה, והיא אכן כבויה בשביל לא להפריע לך בשימוש במעבד. זו גם הסיבה שבמקרים מסוימים אפשר להפעיל אותה. אפשר בהחלט לבטל ולהזמין את המחשב מ-IQPC, ואפילו מומלץ, חנות טובה.

רק מה - אם אתה רוצה מרובע , תזמין מרובע . לא תמיד אפשר להפעיל את הליבה הרביעית במשולשים, ולא הייתי סומך על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי כבר מ IQPC, אכן חנות טובה מאד(הוא בא מאשדוד עד הבית שלי, באמת השקעה).

תראה עד כה הסתמכתי על מעבד כפול , כך שליבה משולשת תספיק.

אם וכאשר יהייה שימוש ו/או צורך בליבה רביעית בעתיד(כי יש תוכנות ששמעתי שמשתמשות בכל זה) אז אני אברר מה צריך ואיך צריך אם בכלל.

שאלה לא קשורה למעבדים: אם הזמנתי מחשב כבר מ KSP ועדיין לא צלצלו אלי לאשר, אני יכול לצלצל ולבטל ללא דמי ביטול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהלכתי לקנות מחשב המליצו לי על הCore 2 Due, אמרו שהוא יותר טוב לגיימינג. אבל יש משחקים עם הרבה עצמים ביחד, לדוגמא ב:GTA IV או בPrototype, אני חושב שיותר טוב ללכת על המרובעי כי כשאני משווה עם חבר שלי שלו יש מעבד ארבע ליבות בקשר למשחקים הנ"ל אני רואה שאצלו עובד יותר טוב. אני לא ממש מצטער על הקנייה שלי כי היא די טובה אבל יותר ויותר משחקים יודעים לנצל את ה-4 ליבות מה שלדעתי יותר משתלם לקנות.

נ"ב: למה לא קניתי גיטרה חשמלית בכסף הזה XP

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

למען האמת היופי במעבד שלך בשילוב עם הלוח אם שהוא לא רע בכלל שהוא יכול להפוך למפלצת תוך חצי שעה , אתה יכול לעשות אותו 4.2 ghz בכיף אם יש לך גם ספק טוב

זו אחת הסיבות שהרבה אנשים קונים מסדרת ה E8xxx אלה ממש טובים לאוברקלוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OC לא כזה משמעותי אם אתה משתמש בתוכנה כמו MODO 401.

בא לי עכשיו פשוט להרוג את עצמי שלא לקחתי Q9500 . אני התחלתי להשתמש ב MODO 401 והתוכנה תומכת בריבוי ליבות, זה מסייע בRENDERING .

קיצר פאק...אני מקווה שאוכל להחליף את ה E8400 שלי בעד Q9550...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעניין הפנום II

אני מעונין לדעת איזה מהם ואני יודע שיש שניים שתומכים בבקר מובנה ב אחד הוא ה 955 ואחד יותר חלש ממנו ואני חושב שזה ה 920 ואני לא בטוח

והאם כדאי לי לשדרג או לא.בהתחשב במה שיש לי היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...