דיון ראשי :: 2/3/4 ליבות, מה הכי משתלם? - עמוד 11 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי :: 2/3/4 ליבות, מה הכי משתלם?

1_Nike_1

Recommended Posts

• תגובות 235
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

משחקים זה לא הכל, ידידי.

שנים אחרי שהמשחקים כבר לא יעלו (כי המחשב כבר יהיה ישן, כרטיס המסך יהיה עתיק או שכבר התבגרת וזה לא מעניין אותך), מעבד שעושה את הפעולות הכלליות של המחשב בצורה מהירה יותר נראה לי עדיף. המשחקים תמיד יהיו במגמת הכבדה - גרפיקה, ומנועים תמיד הופכים כבדים יותר. מעבד שיודע לתת היום ביצועים טיפה יותר נמוכים במשחקים אבל ביצועים טובים בהרבה בשאר הישומים, נראה לי עדיף.

אני מאמין שתוך כמה שנים המשחקים יתחילו להשתמש בריבוי הליבות ואז מעבד כזה (או ה-Q6600, זה לא משנה), למרות התדר הנמוך יותר שלו (יחסית) יתן שיפור אל מול הדו-ליבתיים.

החסרון היחידי שאני רואה ב-Q8200 היא העובדה שיש לו באפר של 4 מגה במקום 8 כמו ב-Q6600.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחקים זה לא הכל, ידידי.

שנים אחרי שהמשחקים כבר לא יעלו (כי המחשב כבר יהיה ישן, כרטיס המסך יהיה עתיק או שכבר התבגרת וזה לא מעניין אותך), מעבד שעושה את הפעולות הכלליות של המחשב בצורה מהירה יותר נראה לי עדיף. המשחקים תמיד יהיו במגמת הכבדה - גרפיקה, ומנועים תמיד הופכים כבדים יותר. מעבד שיודע לתת היום ביצועים טיפה יותר נמוכים במשחקים אבל ביצועים טובים בהרבה בשאר הישומים, נראה לי עדיף.

אני מאמין שתוך כמה שנים המשחקים יתחילו להשתמש בריבוי הליבות ואז מעבד כזה (או ה-Q6600, זה לא משנה), למרות התדר הנמוך יותר שלו (יחסית) יתן שיפור אל מול הדו-ליבתיים.

החסרון היחידי שאני רואה ב-Q8200 היא העובדה שיש לו באפר של 4 מגה במקום 8 כמו ב-Q6600.

אוקיי,

נגיד והצרכים שלי זה , תוכנות מסרים ומשחקים [לא כולכך כבדים],

אז הQ8200 עדיף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה עניין של תקציב - בסופו של דבר, זה אחד המעבדים עם הארבע ליבות היותר זולים. היחידי שיותר זול ממנו (שאני ראיתי) הוא ה-Q6600 שהתחיל לפני שנתיים והופסק היצור שלו לפני חודש וחצי.

גם אני מתלבט עכשיו על מה ללכת - אני צריך ארבע ליבות בשביל עבודה ומוכן לוותר קצת במשחקים בשביל זה. נראה איך זה יסתדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה?! הפסיקו לייצר?

אז עכשיו אני באמת לא יודע על מה ללכת חח,

אני מתלבט בין הQ6600 לQ8200, אבל אם אתה אומר ככה אז אני ילך על הQ8200, גם ככה אני לא כבד.

ד"א, תוכל להביא לי קישור לכתבה שכתוב שהפסיקו לייצר את המעבד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה - http://hwzone.co.il/news/1225269854/55849/

אני מתלבט בדיוק אותו דבר (פלוס כפול הליבה החזק E8400 שעולה ב-ד-י-ו-ק כמו ה-Q6600).

בתוספת תקציבית של 500 שקל התחלתי להתעניין ב-Q9550 (אבל אל תגלה לאישתי, כי אם היא תשמע על זה היא תמלוק את צווארי)

עריכה:

מסתבר שאינטל הודיעה על סוף-חיי-מוצר (EOL) אבל לא על הפסקת יצור מיידית.

היא תמשיך לקבל הזמנות עד ה-8במאי השנה ותספק הזמנות עד ה-7 באוגוסט (לBOX) וה-10 ליולי שנה הבאה (TRAY).

מקור: http://www.fudzilla.com/index.php?option=com_content&task=view&id=11356&Itemid=1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"מוגן באחריות" :lol:. ממתי צריכים אחריות? זה החלק הכי פחות מתקלקל במחשב, חוץ מאולי המארז. מה שמתקלקל זה בעיקר הקשיחים, הזכרונות והלוח. מבין המעבדים, מתקלקלים אולי אחד מתוך עשרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקחו בחשבון שמעבד Q6600 לא תומך בסט הפקודות SSE 4.1, למי שרצה להנות מהתוכנות החדשות של אדובי (חבילת CS4),

שאכן מנצלות את הסט הפקודות SSE 4.1, ובקרוב גם את SSE 4.2 לדור מעבדי CI 7.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...