דיון ראשי :: 2/3/4 ליבות, מה הכי משתלם? - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי :: 2/3/4 ליבות, מה הכי משתלם?

1_Nike_1

Recommended Posts

הייתי ממש שמח אם במקום לקרוא לי סטלן תתייחס בתגובותיך בכבוד מינימלי.

"אוכל" זה אומר 15 אחוז יותר בכל הבנצ'ים שמודדים משחקים.

וכמו שאמרתי כבר מקודם.. אם אתה בקטע של קידוד ושירים אז ברור שעדיף ארבע ליבות.

אני מעדיף להוציא 1500 שקל על "העתיד" כי אני "פאנבוי "(נשמע קצת הומואי) או שאולי אני חושב ש600 שקל (שזה ההפרש במעבדים) שווים את זה.

מי שכבר יש לו מחשב ורוצה רק לשדרג אז ברור שישאר עם התושבת הישנה והטובה. אם אני חושב שI7 זה יותר טוב זה לא אומר שאני חושב ש8400 לא טוב.

אי אפשר לומר לי שהמעבדים החדשים לא עדיפים בהכל על המעבדים הקיימים אפילו אם משווים מהירויות שעונים הם לפחות 15 20 אחוז יותר חזקים מהאקסטרימים היקרים להחריד.

וכן, אני חושב שה6600 הוא היסטוריה. ואינטל חושבת איתי. תקרא פה באתר את החדשות ותראה שהוא מועמד לגריסה.

http://hwzone.co.il/news/1225269854/55849/

אם תחכה אולי תקנה 6600 במחיר הנחה. :) ואולי תוכל למכור אותו אח"כ לאספנים ואפילו להרוויח מזה כסף. רק אם זה קורה לפחות תתנחם בעובדה שאתה יכול לצלם את האירוע ולקודד אותו בצ'יק צ'ק .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 235
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני מחכה לביקורות של IV . לפי הפרסומים הוא אמור לתמוך ב 4 ליבות . אם יהיו חדשות טובות עד מצוינות המכירות של מרובעי הליבות ישחיקו שמיים . ועוד משחקי המחשב יקבלו פוש רציני לכיוון ה4 ליבות . אני מתערב שההשקה של CI7 היה מתוזמן מול המשחק הזה ולקבל קצת פושט במכירות שלו . אם הביקורות יהיו משביעות רצון תוך שנה יהיו עוד משחקים תומכי 4 ליבות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(תאמינו לי, אתם לא יודעים כמה התנפלו עליי כשאמרתי כאן שאני קונה I7...)

ובצדק, שילוש מינימלי מבוסס C2D עולה היום כ-1700 ש"ח (E8400+GA-EP43-DS3L+4GB), בזמן ששילוש של I7 עולה מינימום 3000 ש"ח, מדובר בחיסכון של לא פחות מ-1300 ש"ח מה שמותיר לך כסף לשדרוג לשילוש עתידי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי ממש שמח אם במקום לקרוא לי סטלן תתייחס בתגובותיך בכבוד מינימלי.

אני מעדיף להוציא 1500 שקל על "העתיד" כי אני "פאנבוי "(נשמע קצת הומואי) או שאולי אני חושב ש600 שקל (שזה ההפרש במעבדים) שווים את זה.

מי שכבר יש לו מחשב ורוצה רק לשדרג אז ברור שישאר עם התושבת הישנה והטובה. אם אני חושב שI7 זה יותר טוב זה לא אומר שאני חושב ש8400 לא טוב.

אי אפשר לומר לי שהמעבדים החדשים לא עדיפים בהכל על המעבדים הקיימים אפילו אם משווים מהירויות שעונים הם לפחות 15 20 אחוז יותר חזקים מהאקסטרימים היקרים להחריד.

וכן, אני חושב שה6600 הוא היסטוריה. ואינטל חושבת איתי. תקרא פה באתר את החדשות ותראה שהוא מועמד לגריסה.

http://hwzone.co.il/news/1225269854/55849/

אם תחכה אולי תקנה 6600 במחיר הנחה. :) ואולי תוכל למכור אותו אח"כ לאספנים ואפילו להרוויח מזה כסף. רק אם זה קורה לפחות תתנחם בעובדה שאתה יכול לצלם את האירוע ולקודד אותו בצ'יק צ'ק .

1- איפה בדיוק קראתי לך סטלן? אתה מפתח פרנויה מסוימת? לא רמזתי את זה אפילו בשום חלק בתגובות שלי.

2- 600 שקל זה ההפרש במעבדים. ומה עם ההפרש בלוח? (600-700 שקל נוספים) ומה עם ההפרש בזכרונות? (300 שקל נוספים)

תאמין לי שאם זה היה רק מעבד, i7 היה בהחלט משתלם...

3- איך הגענו לדיבורים על ה Q6600? ההודעה הקודמת שלי בכלל התייחה ל 2 Duo למיניהם, כי טענת שהם היסטוריה. מה הקשר עכשיו לקואד? אתה עושה פה סלט.... (או שאתה מנסה "להעליב" את המעבד שלי עם תואר "מועמד לגריסה"? קשה לי להגיד שאיכפת לי ממשהו שמישהו יגיד בפורום, כי תכל'ס.... הוא עושה מה שאני צריך.)

4- המעבדים החדשים לא עדיפים בהכל על הקיימים, וזו עובדה. במשחקים לדוגמה ה i920 לא מראה שיפור על פני Q9550.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^^

לא מראה כרגע שיפורים עקב הזמן הקצר שהוא בשוק . אל תשכח שהI7 תומך בערוץ משולש לזיכרונות והמעבדים הרגילים בערוץ כפול . זה אומר העברת יותר מידע באותו פרק זמן קצוב .

ובצדק, שילוש מינימלי מבוסס C2D עולה היום כ-1700 ש"ח (E8400+GA-EP43-DS3L+4GB), בזמן ששילוש של I7 עולה מינימום 3000 ש"ח, מדובר בחיסכון של לא פחות מ-1300 ש"ח מה שמותיר לך כסף לשדרוג לשילוש עתידי

זה יותר לכיוון ה4K-5K

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ש Scorn אמר

+

15 אחוז? נכנסתי עכשיו לקישור שהבאת, ואם לא שמת לב, בחרת E6600 במקום Q6600.

זה ממש לא 15 אחוז :)

^^^^^^

לא מראה כרגע שיפורים עקב הזמן הקצר שהוא בשוק . אל תשכח שהI7 תומך בערוץ משולש לזיכרונות והמעבדים הרגילים בערוץ כפול . זה אומר העברת יותר מידע באותו פרק זמן קצוב .זה יותר לכיוון ה4K-5K

זה לא אומר שום דבר, ומה בידיוק תרם לעולם ה-Dual Channel? בידיוק, כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא אומר שום דבר, ומה בידיוק תרם לעולם ה-Dual Channel? בידיוק, כלום.

אם אני זוכר נכון הטכנולוגיה הזאת מאפשרת להשתמש בכמה זיכרונות במגביל ולא בטור . מה שמאפשר לחלק את העבודה לכמה רכיבים ולקצר את העבודה . זה יעיל בעיקר ריבוי ישומים ובהרבה מקרים מקצר טעינת ישומים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני זוכר נכון הטכנולוגיה הזאת מאפשרת להשתמש בכמה זיכרונות במגביל ולא בטור . מה שמאפשר לחלק את העבודה לכמה רכיבים ולקצר את העבודה . זה יעיל בעיקר ריבוי ישומים ובהרבה מקרים מקצר טעינת ישומים

אתה מציין עובדות, והן נכונות.

אבל זה לא עוזר כשהעובדות האלה לא תורמות לביצועים בתכל'ס...

זה כמו שהיה פה פעם מישהו שחשב שמרובעי הליבה של טובים יותר כי הם "אמיתיים", ולא "מודבקים" כמו חלק מהמעבדים של אינטל... אבל בתכל'ס, מרובע הליבות הכי חלש של אינטל מנקנק כמעט כל מעבד של , כפול או מרובע .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...