הזמנה קבוצתית DELL 2709W במחיר 2408WFP. - עמוד 4 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנה קבוצתית DELL 2709W במחיר 2408WFP.

alex.turovsky

Recommended Posts

• תגובות 127
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שאלתי פה בפורום בזמנו וענו לי שזה משנה צבעים של המסך.

נראה לי הטעו אותי אם כך.

מה בדיוק רואים לאחר שמכניסים פרופיל חדש ? צבעי ה WALLPAPER וכל התפריטים ב WINDWOS לא משתנים ?

אם פרופיל זה רק לגרפיקאים תוכנות שלהם שהצבע במחשב ייראה כמו במדפסת עם אותו פרופיל כשהם עושים פרסומות או משהו זה בכלל לא מה שחשבתי שזה. חשבתי שפרופיל מוביל לשינוי מיידי ברויית צבעי המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מעט תוכנות שמשתמשות בפרופיל הצבע. זה כולל את השתיים שצויינו פה (פוטושופ וה- photo gallery). יש גם את ספארי ופיירפוקס (אבל בפיירפוקס צריך לשנות הגדרה ב-about:config או להתקין הרחבה שתעשה את זה בשבילך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברכות על המסך החדש.

לא סתם אמרתי שהוא אחד המשתלמים והמצטיינים בקטגוריה.

אשמח אם תיתן את התייחוסתך לשני דברים:

1. האם הבחנת בINPUT LAG?

2. מה קונפיגורציית הצבעים וההגדרות במסך שלך?

תודה.

1. לא הבחנתי ב-Input Lag, אבל אני לא משחק במשחקי FPS. בעבודה שוטפת זה לא מורגש כלל.

2. מצב Graphics, Custom . אדום 100, ירוק 94, כחול 95. בהירות 0, קונטרסט 50.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני לקוח מרוצה של החמודון הנ"ל

2709w.JPG

הפציינט בהשוואה ל"17 במצב מאונך!!!

אני רוצה להודות לאלכס שארגן לנו את המסך במחיר שובר שוק ממש, לכל אורך הרכישה אלכס גילה אדיבות ,רצינות, מקצועיות והשאיר את כל הקלפים פתוחים איתנו הלקוחות - שאפו. :xyxthumbs:

קצת מההתרשמות הכללית שלי עד כה :

+שחור הכי מדהים שראיתי בLCD

+מלאאאאאאאאאאאא כניסות וFEATUREים

+ע-נ-ק (הוא נמצא בקצה השולחן ואם היה לי עוד קצת שולחן... הייתי מזיז אותו עוד!!! )

-INPUT LAG בלתי נסבל - מקורות באינטרנט מדווחים על ~47ms - לא יודע מה עם שאר הבחורים אבל הDELAY מורגש מבחינתי.

-צבעים.. אני עד עכשיו במלחמות של כיוונונים וטוויקים... והיד עוד נטוייה - אני צריך להודות בזאת לNEMESIS שסיפק לי כאן מספרים דיי טובים :yelclap: :yelclap:

-ע-נ-ק : כואבת לי היד מלהזיז את העכבר מצד לצד במסך!!!!!כמו כן : מסתבר שלשחק ברזולוציה הטבעית במשחקים לא הולכת חלק כמו שחשבתי.. 9800GX2 פשוט נפטר כשהוא מגיע לרזולוציות הנל (1920*1200)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

-ע-נ-ק : כואבת לי היד מלהזיז את העכבר מצד לצד במסך!!!!!כמו כן : מסתבר שלשחק ברזולוציה הטבעית במשחקים לא הולכת חלק כמו שחשבתי.. 9800GX2 פשוט נפטר כשהוא מגיע לרזולוציות הנל (1920*1200)

חזור שנית? יש לי את הכרטיס הזה, והתכוונתי ללכת על מסך 24 או 26 ברזולוציה הזו, ומה שאתה אומר מפתיע אותי לגמרי. 9800 GX2 נחנק ברזולוציה הזו? אתה רציני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע רגע... כשאני אומר נחנק אני מתכוון לFARCRY בהגדרות הכי גבוהות כאשר AA > *2 ובמצבים שיש הרבה "אקשן" על המסך אני מקבל דרופים ל <20FPS

כמו כן.. GTA4 בהגדרות הכי גבוהות ובVIEW DISTANCE >50.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה, אני במוד פאניקה עכשיו :o (כי אני על סף להזמין את ה-T260, אם ה-2408 לא מגיע ב-A01 בשבועיים הקרובים). לא מבין תשובות מסובכות :nixweiss:. לבן שלי יש את ה-GX2. הוא משחק היום ב-20" שאח שלו הלווה לו. האם, כדי שהוא יהנה, לעלות ל-24" וכו או ללכת לכיוון של 22" או אפילו להשאר ב-20"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואאוו.. Panic.Disable!!

2 המשחקים שהזכרתי הם FARCRY2 וGTA4 ...

2 המשחקים הכבדים ביותר כרגע בשוק וגם הם על ההגדרות הכי גבוהות!!!!

בהגדרות בינוניות על מחשב חזק (>E8400) המשחקים יהיו שחיקים (30-40FPS) על GX2

לשים לב שצוואר הבקבוק הוא בגלל ה512MB על גבי הכרטיס..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואאוו.. Panic.Disable!!

2 המשחקים שהזכרתי הם FARCRY2 וGTA4 ...

2 המשחקים הכבדים ביותר כרגע בשוק וגם הם על ההגדרות הכי גבוהות!!!!

בהגדרות בינוניות על מחשב חזק (>E8400) המשחקים יהיו שחיקים (30-40FPS) על GX2

לשים לב שצוואר הבקבוק הוא בגלל ה512MB על גבי הכרטיס..

תודה! שלו (למיטב זכרוני) 1G, אבל אני לא לגמרי רגוע. (דא"ג, למיטב זכרוני אפשר להרחיב את הכרטיס).

נקווה שיהיה בסדר.

תודה שפרטת על ה-input lag. חשבתי שיש סיכון שמה ...

(סתם רעיון - יכול להיות שגם זה בגלל שאתה כ"כ מאמץ עם משחקים בערכים הכי גבוהים? אם הוא נובע מחישובים שהמסך צריך לעשות, אולי עודף חישובים - הרבה פיקסלים שמשתנים באופן דרמטי - זה מה שגורם ל-input lag)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...