הזמנה קבוצתית DELL 2709W במחיר 2408WFP. - עמוד 9 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנה קבוצתית DELL 2709W במחיר 2408WFP.

alex.turovsky

Recommended Posts

עדכון מעניין - השארתי לפני שבוע ביד שניה מודעה לתחנת עגינה ל T60 עם יציאת DVI ושכחתי מזה.

שלשום קיבלתי טלפון מישהו מרחובות שמעוניין לרכוש את המסך ושעה אחרי קיבלתי טלפון ממישהו שמעוניין למכור את תחנת עגינה Docking Station 2504 שזה בדיוק מה שאני צריך. 800 ש"ח חדש - 150 ש"ח יד שניה במצב חדש לחלוטין.

קניתי, התקנתי ועכשיו רואים פשוט פנטסטי. יותר חד מזה ואני אדמם מהרשתית.. :-)

התקשרתי לבחור מרחובות ועדכנתי אותו שאני לא מוכר את המסך ושאולי ייצור איתך קשר אם תרצה להביא את המסכים האלה שוב.

מסקנה מכל הפארסה: אם תביאו את המסכים האלה שוב - כדאי שתוודאו שמי שרוכש את המסך יש לו יציאת דיגיטלית במחשב.

ותודה לאלכס על הליווי והנכונות הכנה לעזור!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 127
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אין מתאם כזה, יש DVI TO VGA.

אי אפשר להפוך אות אנלוגי לדיגיטלי

כדי לקצר את ההסבר ולסכם אותו בשני משפטים:

מתאמים בין יציאת DVI לכניסת VGA עובדים תמיד.

מתאמים בין יציאת VGA לכניסת DVI לא עובדים כמעט לעולם.

מה שכן ? יש מוצר שהוא מגיע בחיבור USB, כולל בפנים כרטיס מסך בסיסי ומוציא DVI.

http://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=SE-USB-DVI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא. כשעבדתי בקומברס היו לחברה מיליון סוגי לפטופים שעבדו עם LCF חיצוניים. למעשה זאת הדרך המועדפת על העובדים לעבוד בין אם ע"י שימוש בתחנת עגינה ובין אם בלעדיה.

יש לציין שהמסכים של COMVERSE היו LCD בסיסי של PROVIEW ברזולוציה 1280X1024 ככה שאין הרבה השוואה למסך איכותי, אבל אני רק רוצה לומר שאני מניח שיציאות VGA של מחשבים ניידים עובדות יפה עם מסכים בסיסיים ברזולוציות נמוכות.

כשמגיעים לרזולוציות גבוהות אז עדיף שיהיה לפ טופ עם כרטיס מסך איכותי כמו 8400 או 9200 של או משהו ברמת 3400 ומעלה של ATI.

אחרת, יש להשתמש כמו הבחור למעלה - בתחנת עגינה עם יציאת DVI איכותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...