הוט ו..tp link wr541G - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוט ו..tp link wr541G

Vaz

Recommended Posts

הביאו לי את הראוטר הזה , עשיתי הכל לפי ההוראות ואני לא מצליח לחבר את האינטרנט...יש תקשורת בין הראוטר למודם , אבל אין גלישה מה עושים ?

אני מחובר דרך 014 והוט בחייגן l2tp ..בהגדרות של הראוטר יש לבחור static ip או דינימק ip או ppopee מה בוחרים ?

יש למישהו הוראות איך להגדיר את הראוטר הזה ? יש מצב שהוא לא תומך בהוט ? :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ח'ברה אני צריך עזרה , הביאו את הראוטר הזה לאבא שלי באייבורי , הוא קנה בלי לשאול אותי דגם WR541G

לקח לי שעות לחבר אותו...רק אז הבנתי שיש בעיה והוא לא תומך בכבלים , והצלחתי לפי מדריך של אייבורי איכשהו להתחבר.

למרות שאני בכלל דרך חיבור l2tp ובמדריך הם דיברו על pptp ..קישור למדריך :

http://www.ivory.co.il/customersupportArticle.asp?CatCode2=6&CategoryKbArticleId=1050

אני רוצה לוודא שהוא יתאים לחיבור l2tp בהוט..וגם יפעיל רשת במחשב השני שנמצא 14-12 מטר ממני...קומה וחצי למעלה ,

עכשיו במחשב השני יש כרטיס רשת פנימי ,האם צריך לבטל את ה local area network של הכרטיס הפנימי ?

בכלל היה לי סיפור שלם לחבר את הכרטיס רשת usb שבא עם הראוטור , המחשב לא זיהה אותו והורדתי את הדרייבר והעתקתי למחשב השני עם דיסק קונקי , ואז זה זיהה אותו למרות שזה ציין שאין חתימה דיגיטלית.

עכשיו 2 בעיות :

במחשב של אחי זה אומר שהרשת האלחוטית לא מאובטחת כל הזמן , וכל הזמן רשום מזהה חיבור נמוך..או חיבור נמוך מאוד , יש ציור כזה של פסים וזה על הכי נמוך , יש דרך לפתור את זה ? כי גם החיבור התנתק כל כמה דקות...

בעיה שניה : המהירות של הגלישה שלי ירדה , יש לי חיבור מגה וחצי , ואני הכי הרבה מצליח להוריד על 100-110 מרפיד שר ודומיו..

מה זה אומר ? כשאני דרך הראוטר אפילו שהמחשב השני סגור המהירות שלי יורדת לחצי ? או שיש דרך לסדר את זה בהגדרות ?

יש גם אתרים מסויימים שאני מרגיש שעולים יותר לאט...וגם יכול להיות שה של המחשב לוקח יותר משאבים בגלל הראוטר ?

או שבעצם אני מדמיין ולא קורה כלום , הראוטר בסך הכל מחייג את החייגן l2tp שלי וזהו ? וכל הניתוקים משפיעים רק על המחשב השני ? שנמצא קומה וחצי מעליי ? עכשיו יהיה לי תמיד איי פי קבוע ? נניח אני מוריד קובץ מרפיד שר ואני רוצה איי פי אחר..אז אני צריך לנתק ולחבר את הראוטר ? אי אפשר להתחבר עם חייגן ? האם קיבלתי ראוטר מעפן וכדאי להחזירו לחנות ? או שזו בעית מרחק בין המחשבים ? ואם כן איך אפשר לפתור אותה ? להעביר כבל דרך הארון חשמל ? או שאין קשר? חנות מקבלת בחזרה ראוטר שנפתח ? כי זאת פשוט חוצפה ראיתי בכמה אתרים שכתוב שהראוטר לא תומך בכבלים בכלל ? תודה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אזהרת האבטחה שאומרת שהרשת שלך לא מאובטחת, היא בגלל שלא הצפנתה את הרשת שלך וכל אחד שכקולט את הרשת שלך בצורה אלחוטית יכול להתחבר לרשת שלך ולמחשב שלי, אבל גם לזה אין בעייה פשוט תצפין את הרשת שלך הינה המדריך מהאתר של אייבורי להצפנה

http://www.computershop.co.il/customersupportArticle.asp?CatCode2=5&CatCode3=6&CategoryKbArticleId=1079

לגבי האות קליטה תלויי במרחק ואיפה הראוטר נמצא וכמה קירות ועצמים שונים מפריעים לו לשדר לאותו חדר, או יותר גרוע חדר ממ"ד למרות שלאחותי יש את הראוטר של TP-LINK TLWR641G והוא משדר לתוך ממ"ד(גם כשהממ"ד סגור) בעוצמת אות הכי גבוהה על פי התוכנה של הTP-LINK .

וכמובן שגלישה באינטרנט יותר איטית בדרך כלל מגלישה חוטית וככל שאות הקילטה נמוכה יותר ככה גם הגלישה תיהיה איטית יותר :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, שיניתי איזה אפשרות שאומרת firewall enabled ועכשיו אין את ההודעה הזו של רשת לא מאובטחת. איך אני יכול לראות את הקבצים במחשב של אחי ?

בכל מקרה אני אעשה את הצעדים במדריך שנתת , תודה. עכשיו המחשב של אחי נמצא 9 מטר ממני במרחק אווירי אבל לא ישיר...יש איזה 10 מדרגות מהחדר שלי ועוד 5 מטר למטבח ומעל התקרה של המטבח זה החדר של אחי. רק אם אני יעביר כבל רשת מהמחשב שלו לראוטר זה יקלוט ? כלומר אני צריך להעביר כבל רשת מהיציאת רשת במחשב שלו לראוטר ? יש לראוטר הזה כרטיס רשת usb בכלל..וגם היה לו במחשב כרטיס רשת פנימי ישן אז לא הבנתי איך , וגם אין לי כבל של 12 מטר..אז הפיתרון זה להעביר כבל דרך הארון חשמל משהו ? אבל אבא שלי אמר שזה ישבור את הפינים משהו..

בקשר לגלישה : הגלישה האיטית והניתוקים משפיעים רק על המחשב שלו ? או גם על המחשב שלי המחשב הראשי שהמודם של הוט והראוטר אצלו ?

כי אני מרגיש שלמשל אתר כמו תפוז , לוקח לו הרבה זמן להיטען וגם כאילו ה של המחשב חושב יותר ושהכל נהיה מעפן...

ואת התוכנה של tp link התקנתי רק במחשב של אחי איפה שהכרטיס רשת נמצא כן ? יש לנתב הזה רק אנטנטה קטנה כזו ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...