תמונות של המערכת שלכם VX - חוקים בהודעה הראשונה - עמוד 8 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונות של המערכת שלכם VX - חוקים בהודעה הראשונה

anatoli

Recommended Posts

• תגובות 187
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הפיקו מדהים, היו לי ציפיות מאוד גבוהות והוא הרבה מעבר למספק אותן. זה לא יהיה נכון להגיד שזה כמו לקנות חדשות - אבל זה פשוט העלה אותן לליגה אחרת לגמרי. :xyxthumbs:

ד"א - הכסף שהיה לי כמעט כולו הלך עליו, ככה שכרגע אין לי לאיימוד :\ אבל אני חוסך....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המערכת שלי דיי פשוטה בהשוואה לאחרים פה

אין לי הבנה גדולה בתחום

רסיבר של קנווד KR-A4080

ורמקולים של ESS TS-3200

מה אתם אומרים כדאי לשנות את המיקום של הרמקולים בחדר?

ואיך השילוב הזה של המגבר והרמקולים בענייכם?

וד"א

הכתמים על הרמקולים זה ממים ממטלית לחה

כי ניקיתי אותם בשביל התמונה

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרייברים אלה העיגולים שמוציאים את הצליל, חשבתי שהרטבת אותם. אם רק את הגריל אז בסדר.

אתה יכול לנסות לשים את הרמקולים על סטנדים כי זה נראה שהדבר הראשון שהקול פוגע בו כשהוא יוצא מהרמקול

זה השולחן שלך, וזה לא טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נמחקו המון תגובות שלא קשורות לדיון הזה,

מטרת הדיון הוא בראש ובראשונה של המערכת שלכם,

קצת דיונים מסביב על צורת ההעמדה הספציפית וכו' זה בסדר, אבל לא לסחף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

המערכת שלי-

קדמיים cabasse io

סנטר kef cresta

סאב לסטריאו cabasse stromboli

סאב לק.ב jamo d-5sub

אחוריים wharfedale atlantic 100

מגבר מנורות jolida jd202

קומפקט מנורות jd100

רסיבר yamaha rxv800

פטיפון scott

tv loewe planus 32

dvd פשוט ב200 ש"ח

עיקר השימוש סטריאו

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

jkbpdy.jpg

s5zeia.jpg

מלמעלה למטה,

luxman l-30

ממיר של :D

Graetz AST-3

הלוקסמן מגביר את המוניטורים של שעל השולחן (75W RMS)

והרסיבר של גרייטס מגביר את הוופר שמתחת לשולחן (חלק מהמערכת AST-3)

ok3osl.jpg

מיקסר ששולט על הכל תוצרת ווסטקס

בקרוב אני מוכר אותו ואני אקנה מיקסר אולפני קטן יותר כי זה פשוט תופס לי חצי שולחן ..

המוניטור הימני

2i0ekxx.jpg

החור באמצע, היה שם פעם לד ..

כשיהיה לי כסף אני אבנה קופסא חדשה לרמקולים ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שהרמקול הזה יכול לענות להגדרה של מוניטור. אני חושב ש"רמקול מדפי" זה שם שיותר הולם אותו.

(לא שזה באמת משנה משהו, אני פשוט חושש שהמושג "מוניטורים" הולך להידבק לכל מה שקראו לו עד עכשיו "בוקסות", יעני מן שם המוני שכזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שהרמקול הזה יכול לענות להגדרה של מוניטור. אני חושב ש"רמקול מדפי" זה שם שיותר הולם אותו.

(לא שזה באמת משנה משהו, אני פשוט חושש שהמושג "מוניטורים" הולך להידבק לכל מה שקראו לו עד עכשיו "בוקסות", יעני מן שם המוני שכזה).

הוא עונה על הגדרה של מוניטור ..האיכות שלהם לא יורדת מהרבה "מוניטורים" ששמעתי באולפנים ובקילמבו עצמה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בטוח שבשבילך האיכות שלהם טובה ושהם יותר ממספקים אותך לצרכים שלך - אני לא מתווכח על זה, אבל מוניטור זה לא קשור לאיכות. זה לא שמוניטור זה "רמקול מאוד איכותי". מוניטור הוא רמקול שמיועד לאולפנים, הוא מוציא סאונד מאוזן מאוד - מה שאומר שלא תמיד הוא קולע לטעמם של כל האנשים, הרבה אנשים מחפשים רמקול עם אופי לפי ההעדפות האישיות שלהם אבל רמקול מוניטורי לא יכול להיות כזה כי אז המוזיקה המופקת תתאים רק לרמקול שהשתמשת בו - אתה חייב רמקול מאוזן. אבל הכי חשוב - הוא בנוי בצורה שתקבל במה טובה כשאתה יושב NEAR FIELD - כמו שיושבים באולפנים כשהרמקולים הם משני צידי הראש שלך. רוב הרמקולים בנויים שהבמה תתקבל כשאתה יושב במשולש מהרמקולים ולפחות במרחק ששווה למרחק שיש בינהם.

אלו רמקולים שמיועדים למטרות שונות והם לא תמיד יהיו יותר טובים מאלטרנטיבה מקבילה כשהמטרה היא האזנה ביתית.

האמת שהם נראים לי כמו רמקולים של מערכת מיני של סוני ולא כרמקולים שהייעוד שלהם הוא אולפן עריכה. יש להם המון דריברים כיווניים שכבר הורסים את האיזון והכיווניות המקורית של הסאונד - מה שאומר שלעריכה כנראה אף אולפן לא היה לוקח אותם, אחרת המוזיקה לא היתה יוצאת איך שהתכוונו במקור.

כמובן שאפשר לבצע עריכה גם עם של אייפוד, אבל זה עדיין לא הופך אותם למוניטורים.

אני חושב שפשוט אתה לא מבין טוב מה זה מוניטור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...