תמונות של המערכת שלכם VX - חוקים בהודעה הראשונה - עמוד 6 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונות של המערכת שלכם VX - חוקים בהודעה הראשונה

anatoli

Recommended Posts

בונא הלהפוך את החדר יכול להיות רעיון קטלני !

וכן מה שמפריע לי זה הבאס... אני לא יכול לשמוע.... גם שאני סוגר את הסאב הרמקולים הקמיים פשוט רועמים... באס נמוך וכבד... גם הצליל לא כמו בחדר סגור... וגם כל החדר רועד הערונות מרשרשים... קיצר חרא אחד גדול...

מבין אותך, אני חוויתי בדיוק את אותו הדבר עם ה602S3 שלי...

עכשיו עברתי לחדר יותר גדול אז זה השתפר קצת. אני בכל מקרה רוצה להביא סטנדים אבל הכל יקר בטירוף.

אני מצטער שלא לקחתי קטנים יותר לחדר כמו שלי...לא תמיד מה שיותר גדול יותר טוב :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 187
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה הציוד של החדר עבודה, בסלון יש גם כמובן מערכת ק"ב אך עם פחות ציוד, לב המערכת הוא רסיבר של פיוניר מדגם VSX 714 וסט רמקולים של אלטקס מילניום שאני מקווה להחליפם.

Reciever: Kenwood KRF-V7030D home cinema receiver

CD Player: cdp-c305 5 cd changer

EQ: AC 10 ch

Tape player: TC-K 35

Dvd (for mp3): Pioneer DV-370

Phono: Seiko HT 309

Sound card: XFI Xtreme music

Speakers: 1) sansui S-930

2) celestion dl6 series 2

Rear speakers: koda

center: sony

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד מרוצה מהם, כשקיבלתי אותם לא ידעתי למה לצפות אך כשחיברתי אותם ושמעתי נדהמתי, הבאסים חזקים והדוקים המיד בסדר ובנוסף ניתן לשלוט בצלילים הגבוהים - יש פוטנציומטר לטוויטר, כשהבאתי אותם השויתי מול הסט הוותיק יותר שלי - ה CELESTION שאמורים להיות ברמה אחרת יותר גבוהה והסאנסוי הוציאו צלילים יותר טובים (לדעתי) מה גם שהסאנסוי הם יותר נצילים כך שיתאימו גם למגברים חלשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מרשים ביותר!

אפשר לקבל קצת פירוט על מה שאנחנו רואים?

הציוד כולל: מגבר BRYSTON 4BNRB, קדם מגבר מנורות AUDIO RESEARCH LS16 MK II ,רמקולים אלקטרוסטטים של MARTIN LOGAN SEQUEL II ,פטיפון PROJECT RPM1 פונוסטייג' מנורות PROJECT TUBE BOX בקר מהירות PROJECT SPEED BOX SE, בסקציית ה-CD: ממיר מנורות של CALIFORNIA AUDIO LABS ALPHA,טרנספורט CALIFORNIA AUDIO LABS DELTA,כמו כן: פיוניר,סאב של ENERGY קרוסאובר חיצוני לסאב DBX-120

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מרשים מאוד.

התאמת הרכיבים נראית עבודה קשה מאוד במקרה הזה...

אכן עבודה קשה,מתסכלת ויקרה.סינרגיה הוא שם המשחק.ולהגיע לסינרגיה מושלמת בין הרכיבים דרוש הרבה ידע,זמן,מחשבה ו......כסף :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...